دستگیری قاتل فراری پس از 12 سال

اجتماعی - تاریخ: ۲-۰۹-۱۳۹۹, ۰۰:۰۱
قاتل مردی 55 ساله پس از 12 سال فرار در چابهار به دام افتاد.به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع یک فقره قتل مسلحانه مردی 55 ساله در شهریور ماه 1387 با انگیزه انتقام جویی و درگیری طایفه‌ای و خارج شدن وی از شهرستان چابهار، پرونده به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد قاتل پس از ارتکاب جرم با سلاح کلت کمری از استان خارج و به محل نامعلومی گریخته و هیچ گونه خبری از وی در دست نیست. فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: با بازخوانی پرونده و دعوت از شاکیان، پرونده به جریان افتاد و کارآگاهان تحقیقات جامعی را در خصوص ابعاد جرم و شناسایی قاتل آغاز کردند. وی ادامه داد: با تلاش شبانه روزی ماموران و با بهره‌گیری از اقدامات فنی و اطلاعاتی، ماموران آگاهی این شهرستان موفق به شناسایی محل اختفاء متهم در این شهرستان شده و طی هماهنگی قضائی با تشکیل اکیپ ویژه‌ای در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش، وی را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند. سردار طاهری خاطرنشان کرد: متهم 34 ساله پس از تشکیل پرونده و اعزام به دادسرا، با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.
۱۷ مصدوم در حادثه رانندگی‌
برخورد شدید سه دستگاه اتوبوس مسافربری و یک دستگاه نیسان وانت منجر به مصدوم شدن ۱۷ نفر از سرنشینان شد.به گزارش میزان، شهروندان در تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ از برخورد شدید چهار دستگاه خودرو با یکدیگر در مسیر شمال به جنوب بزرگراه تندگویان
بعد از ورودی بلوار شقایق خبر دادند.محسن حاجی شمسایی افسر آماده منطقه هفت گفت: سه دستگاه خودروی اتوبوس مسافربری با بیش از ۴۰ مسافر با یک دستگاه خودروی نیسان وانت برخورد کرده بودند که در اثر این برخورد تعداد زیادی از سرنشینان و همچنین راننده و کمک راننده یک دستگاه اتوبوس در داخل خودرو محبوس شده و قادر به خارج شدن از خودرو نبودند. حاجی شمسایی تصریح کرد: نیرو‌های آتش نشانی تمامی مسافران را به بیرون از خودرو منتقل کردند. در این حادثه ۱۷ نفر از مسافران از سن‌های ۲۰ تا ۵۰ سال که سه نفر آن‌ها خانم و ۱۴ نفر آقا بودند دچار آسیب دیدگی شدند که با پنج دستگاه خودرو اورژانس جهت مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.