شمع دشمن تاریکی

صفحه آخر - تاریخ: ۲۹-۰۸-۱۳۹۹, ۰۰:۰۱
امیر حسین ذاکری ‪-‬ جناب «دولتمرام» در جلسه شورا گفت: بچه‌ها شما از فضای تاریک نمی‌هراسید؟ یکی از اعضا گفت: نه شاید هم آره، بسته به شرایط داره، البته بعضی‌ها که خیلی از تاریکی خوششان می‌آید مثل مافیای اقتصادی در تاریکی، دولت در سایه، دلال‌های پشت پرده، اما از جدی رد کرده منظورت چیه؟ وی گفت: معاون دولت گفته: متاسفانه در این شرایط عده‌ای سعی دارند همواره مردم را در فضایی تاریک قرار دهند و نسل جوان را نسبت به آینده کشور و سرنوشت خود نگران کنند. من نمی‌دونم چه نونی در این تاریک بازی‌ها و نومیدی بازی‌ها نهفته است؟
جناب «شاعر باشی» گفت: شاعر می‌گوید: «سهم من از زندگی همین است.تاریکی»؟! بنده نیز این شعر را به این «تاریک محوران» تقدیم می‌کنم. اما اینها چه خیری از تاریکی دیده اند؟ سپس در حرکتی سمبلیک و شاعرانه شمعی را روی میز گذاشت و آن را روشن کرد و گفت: شمع دشمن تاریکیست! همه خندیدند.
جناب دولتمرام گفت: معاون دولت در مورد انسجام ملی و تعامل حتی تعامل با دنیا می‌گوید: این اتفاق به نفع همه مردم است اما برخی باورشان این است که این اتفاق به نفع فلان گروه می‌باشد.
جناب «اجنبی ستیز» با خشم و عتاب گفت: آهای! باش تا صبح دولتت بدمد. تعامل کیلو چند؟ تنها راه فقط نفرت است. چه نفرت از تو چه بیگانگان. بحث و جدل میان این دو در گرفت. اجنبی ستیزبه علامت اعتراض در گوشه‌ای تحصن کرد و اعتصاب غذای نمایشی هم کرد و گفت: من هیچ چیز نمی‌خورم. هر چند فهمیدیم صبح کله پاچه زده! متاسفانه تا اسم تعامل می‌آید درگیری‌ها در شورای ما بیشتر میشود!
اجنبی ستیز گفت: بیچارگان واداده جاهلان کج اندیش چپی‌های تندرو. شما تحریم ندیده‌اید؟ آیا تا حالا تحریم نبودید که له له تحریم‌زدایی می‌زنید؟
«شاعرباشی» گفت: تحریم بودیم؟ خب حالا دیگه تحریم نمی‌خوایم،‌ای «تحریم دوست»! از قول فردوسی بزرگ به شما عرض می‌کنم: «ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﮔﺮﮔﻮﻧﻪ ﺷﺪ ﺭﺳﻢ ﻭ ﺭﺍﻩ» آقا جان باید نگاه نو به جهان داشت! حتی آقای نوبخت هم گفتند: مردم رفع تحریم می‌خواهند. به آقای روحانی هم می‌گویم: «مردم به کمتر از لغو تحریما راضی نیستند.شما کار خودتو بکن». همه خندیدند.