دستگیری عامل اسیدپاشی در دیر

حوادث - تاریخ: ۱۲-۰۸-۱۳۹۹, ۰۰:۰۱
فرمانده انتظامی شهرستان دیّر از دستگیری عامل اسیدپاشی خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ مهدی نظریه با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی خبری مبنی بر وقوع اسید پاشی
بر روی فرد تبعه افغانستان ماموران
گشت انتظامی کلانتری شهر دیر به محل مراجعه کردند. وی تشریح کرد: تحقیقات اولیه حاکی از این بود، متهم که تبعه کشور افغانستان می‌باشد پس از درگیری با شاکی، اسیدی که از قبل تهیه کرده بود را به صورت وی ریخته و از محل متواری می‌شود.سرهنگ نظریه ادامه داد: با انعکاس نتیجه تحقیقات انجام شده شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهم با هماهنگی‌های قضائی در دستور کار قرار گرفت و ماموران موفق شدند مخفیگاه متهم را در کمتر از ۲ ساعت شناسایی و دستگیر کنند.
برخورد کامیون با گله گوسفندان
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از برخورد یک دستگاه کامیون با گله گوسفندان و تلف شدن 25 راس گوسفند و مصدوم شدن چوپان در این حادثه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ
مهدی مهران فر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر برخورد یک دستگاه کامیون بنز باری با گله گوسفندان، سریعا ماموران پاسگاه انتظامی "گرماب" به محل اعزام شدند. وی گفت: با حضور ماموران در محل و بررسی صحنه مشخص شد، یک دستگاه کامیون که در محور "گرماب-شهرآباد" در حال حرکت بوده با گله گوسفندان برخورد کرده که در این حادثه 25 راس دام در دم تلف و 6 راس زخمی شد. این مقام انتظامی تصریح کرد: در این حادثه چوپان گله که مردی 45 ساله بوده نیز از ناحیه سر و صورت مصدوم شد
که توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد. فرمانده شهرستان مانه و سملقان خاطرنشان کرد: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت تامه تصادف عدم توجه کافی به جلو از ناحیه راننده کامیون بوده است .