مرد خوزستانی زنش را سلاخی کرد

اجتماعی - تاریخ: ۲۷-۰۷-۱۳۹۹, ۰۰:۰۱
قاتل فراری پس از 7 ساعت توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. به گزارش رکنا، فرمانده نیروی انتظامی لالی از دستگیری قاتل متواری پس از هفت ساعت فرار و زندگی مخفیانه در کوه‌های اطراف این شهرستان خبر داد.سرهنگ بیگدلی گفت: در پی وقوع یک فقره قتل، در منطقه عشایری آرپناه این شهرستان، فردی به هویت ‌«ی ل» که چندین سال با همسر خود دچار اختلاف خانوادگی بوده با ضربات چاقو همسر خود را به قتل رسانده است و در کوه‌های اطراف آرپناه متواری شد که ماموران موفق به دستگیری قاتل و تحویل وی به مراجع قضائی شدند.
کشف۳ میلیارد فرآورده‌ نفتی
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف ۵۰ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در جنوب پایتخت خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ علی ولی پور گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی مقادیر فراوانی فرآورده نفتی در کارگاهی در جاده قدیم قم بعد از کهریزک، ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بررسی موضوع را بر عهده گرفتند. وی بیان داشت: در محوطه کارگاه ۵ تانکر ثابت با ظرفیت‌های ۵۰ هزار و ۴۰ هزار لیتری و یک تانکر بزرگ به ظرفیت ۵۰ هزار لیتر فرآورده نفتی گازوئیل و ۳ دستگاه خودرو خاور و وانت نیسان با تانکر اضافی در محل مشاهده و پس از نمونه‌برداری کارگاه با دستور قضائی کارگاه پلمب شد.
کشف ۱۶۰۰ کیسه آرد احتکار شده
رئیس پلیس امنیت اقتصادی از کشف یک هزار و ۶۰۰ کیسه آرد احتکارشده در جنوب تهران خبر داد. به گزارش ایلنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی گفت: در رصد‌های اطلاعاتی مشخص شد که انبارداری در حوالی خیابان فدائیان اسلام مقدار فراوانی کیسه‌های آرد جمع‌آوری و خارج از شبکه توزیع به توزیع آن می‌پردازد که بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.وی توضیح داد: در بازرسی از این انباری یک هزار و ۶۰۰ کیسه آراد رایانه ای، نیمه رایانه و آزاد احتکارشده کشف و با دستور قضائی کلیه اموال توقیف و انبار پلمب و تحویل امین شد.