کشف 31 قطعه اشیاء عتیقه

حوادث - تاریخ: ۲۰-۰۷-۱۳۹۹, ۰۰:۰۱
فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب گفت: ۳۱ قطعه اشیاء تاریخی نظیر دستبند، انگشتر، دشنه، تیشه، مفتول مسی،نوک پیکان،قوری و.... در این شهرستان کشف شد.به گزارش رکنا، سرهنگ محمدرضا یاری اظهار داشت:پس از کسب اطلاع ماموران مبنی براینکه فردی سابقه‌دار و سودجو در بحث خرید و فروش اشیاء عتیقه و آثار تاریخی
فعالیت دارد، رسیدگی به موضوع در
دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: ماموران انتظامی اسلام آبادغرب با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسایی متهم شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی، وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
دستگیری سارقان ساختمان‌های نیمه ساز
فرمانده انتظامی گچساران از دستگیری سارقان ساختمان‌های نیمه ساز در این شهرستان خبر داد. به گزارش رکنا، سرهنگ سید محمد موسوی گفت: درپی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت درساختمان‌های نیمه ساز درسطح شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کارمامورین انتظامی این فرماندهی قرار گرفت. وی افزود:ماموران کلانتری۱۲ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، با انجام تحقیقات پلیسی گسترده و گشت زنی‌های هدفمند، موفق به دستگیری ۲نفرسارق ویک نفر مالخرگردیدند.
کلاهبرداری در سایت دیوار با پرداخت بیعانه
رئیس پلیس فتا استان بوشهر از شناسایی و دستگیری فردی که با درج آگهی جعلی در سایت دیوار اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کرد، خبر داد. به گزارش ایرنا،سرهنگ مهدی قاسمی گفت: بررسی‌های اولیه از شاکیان نشان داد که آنها از طریق آگهی درج شده در سایت دیوار قصد خرید
لپ تاپ داشته‌اند که پس از واریز مبلغی به عنوان بیعانه به شماره حساب اعلام شده، فروشنده دیگر پاسخگو نبوده است. قاسمی تصریح کرد: این متهم با درج آگهی با قیمت وسوسه‌انگیز لپ تاپ در سایت دیوار، اقدام به اخذ بیعانه از قربانیان می‌کرد و پس از اخاذی از چندین نفر سیم کارت خود را تعویض و مجدداً با مشخصات دیگری اقدام به درج آگهی می‌کرده است، در نهایت کارشناسان پلیس فتا متهم را طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.