روی خط آفتاب
روی خط آفتاب

سیاسی - تاریخ: ۲۴-۰۵-۱۳۹۹, ۰۰:۰۱
"جهش تولید" به معنای سرعت عمل در تولیدات و افزایش خط تولید است اما به این مفهوم نیست که "کیفیت" کمرنگ یا نادیده گرفته شود. رضایت مصرف‌کنندگان از محصولات مهمترین معیار بوده به طوری که راغب تولیدات خارجی نشوند.
...0938
وقایع گوناگون و اتفاقات مختلف و حوادث متعدد و تکرار مکرر آنها در سالهای اخیر به قدری زیاد و متنوع بوده است که شاید گم شدن و یا به سرقت رفتن عجیب گنجینه‌های تاریخی مکان‌های حفاظت شده مانند کاخ‌ها و مثل آلبوم عکس‌های قدیمی و بی‌همتای دوران قاجار از موزه کاخ گلستان، خیلی‌هم به نظر نیاید و سوژه داغ آن به سرعت سرد شود، ولی آنچه مهم است و اهمیت تاریخی و ارزشی از سابقه ارزشمند این آثار دارد، حفظ و حراست از این آثار بی‌بدیل و بی‌همتاست که خدای ناکرده عده‌ای گمراه می‌خواهند هویت ملی و اسناد تاریخی کشور عزیزمان را عمداً از بین ببرند و یا با بی‌فکری و ندانم کاری احمقانه‌ای خواسته یا ناخواسته زیر سوال ببرند! محمود بلیغیان
...0913
هر روز شاهد محاکمه مفسدین اقتصادى هستیم که گویی میلیونها سال دیگر می‌خواهند زندگى کنند! ارقام دزدی‌هاى فوق نجومی باند طبری و باند بانک مرکزی و باند پتروشیمی و هزاران باند پنهان دیگر نتیجه چیست؟ نتیجه محدود کردن رسانه‌ها! وقتی افراد نالایق مصدر امورند، آزادى رسانه‌ها را برنمی‌تابند! عمر نااهلان با آزادى رسانه‌ها برف است در برابر آفتاب تموز!!!
...0915
خوشبختانه همه کارهای مملکت درست شده، فقط همین را کم داشتیم که برای قبرستان یا به عبارت دیگر محل دفن امواتِ عزیز و گرانسنگ و به عبارت بهتر و سنگین تر، آرامستان بهشت زهرا جشن تولد هم بگیریم! چیزی که تا به حال نه شنیده بودیم و نه در هیچ کجای دنیا دیده بودیم! این هم از ابتکارات، ابداعات و اختراعات خاص مسئولین محترم، مبتکر و با تدبیر و مردم دوست و دلسوز و مردمی، حتی برای مُردگان ما که هر سانتیمتر خاک آن دیار برای آنها که چنین جشنی بی‌همتایی می‌گیرند کُلی اَرزشِ افزوده و میلیونها تومان سود دهی مادی در این دنیای فانی و اَجر اُخروی ( و سود معنوی! ) در آن دنیای باقی دارد!؟ محمود بلیغیان
...0913
متاسفانه خردادماه امسال فوق العاده ویژه برای معلمان اعمال شد درحالی که ردیف بودجه‌ای هم لحاظ نشده بود براش!؟ولی برای کادر درمان که جونشون کف دستشونه و دارن دونه دونه پرپرمیشن جناب نوبخت داشتن بار مالی رو بهانه میکنن؟!
...0911
واقعا برام جای سواله چطور مسئولین ما اول وعده میدن بعد فکر میکنن؟! آخه چرا الکی حرف می‌زننن و وعده میدن به کادر درمان؟!
...0911
یادمه تو لایو اینستاگرامی قبل دکتر نوبخت گفت وزارت بهداشت اسم بده ما متعهد به تامین بودجه برای فوق‌العاده ویژه هستیم. حالا چرا زد زیر همه چی؟؟؟ هر چی هست مشکل از وزیر بهداشت و جناب تقوی نژاده؟! چون خودشون 5 ساله دارن فوق‌العاده ویژه رو دریافت میکنن. متاسفانه این دولت با وعده و وعید داره کاراشو پیش می‌بره؟! ایشون دوماه همه رو سرکار گذاشت؟!!
...0911
در مورد میراث شوم گذشته می‌خواستم بگم که حرفهای کارشناس شما در تناقض کامل بود در اینکه سیاست دولتها بر دولت بعدی تاثیرگذاره هیچ شکی نیست اما کارشناس شما به نظرم خواست فقط دولت احمدی‌نژاد رو بد و نالایق نشون بده و دولت اصلاحات و دولت روحانی چون همسو با تفکرات خودش بود رو خوب جلوه بده. به نظر شما چنین نیست؟ چون تمام کارشناسان با انصاف چه موافق چه مخالف دولت روحانی در اینکه دولت اول روحانی خیلی نسبت به دولت دومش بهتر بوده هم نظرن. اگه دولتها بر یکدیگر اثرگذارن که هستن می‌توانید به تحلیل درستی برسین البته با رعایت عدالت و انصاف. بهزاد از گیلان
...0911
پیامهای مردمی در صفحات 8و11
با عرض سلام فراوان. با توجه به اینکه کنکور سراسری امسال برای اولین‌بار متفاوت برگزار شد باز هم برای حذف
یا بقای آن نظریات گوناگونی ارائه شده است. اما عقل و منطق حکم می‌کند بهترین راه ارزشیابی از دانش‌آموزان و داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها همین کنکور است اما به شرط آنکه تمام هم و غم دانش‌آموزان قبولی و کسب رتبه و نوع دانشگاه‌ها و امثالهم نباشد، چون حقیقت کلام این است شان و جایگاه وزارت آموزش و پرورش به عنوان سنگر تعلیم و تربیت مقدس و متعالی است و شایسته نیست دستخوش این نوع دغدغه‌ها
قرار بگیرد.
...0938
با عرض سلام و ادب. بی‌احساس و بی‌تفاوت بودن به آسیب‌های اخلاقی و اجتماعی و دلسوز نبودن به مطرود بودن افراد قربانی اعتیاد نتیجه‌اش این می‌شود که اعتیاد در جامعه نه تنها کم نشود بلکه در خرابه‌ها و حاشیه شهرها کارتن خواب‌ها و معتادها پرسه بزنند. این افراد نیاز مبرم به حمایت‌هایی دارند که بتوانند مانند مردم عادی زندگی و خدمت کنند.
...0922
تحریم‌ها یکی از علل گرانی و فشارهای معیشتی است. اما به طور قطع و یقین مشکلات دیگر به امور داخلی مرتبط می‌شود از جمله فسادهای مالی، بانکی، قاچاق کالا، واسطه بازی نامتعارف، عدم بازرسی که همه اینها در افزایش تورم دخیل و انگلی در مسیر توسعه هستند.
...0938
با عرض سلام فراوان. بانکداری اسلامی متشکل از قوانین ماخوذ از آموزه‌های اسلامی است اما با کمال تاسف تاکنون به صورت کامل و جامع نهادینه و اجرا نشده است. اگر بانک مرکزی با تمهیدات جدی همه بند و تبصره‌های مشروع نظام بانکی حقیقی را در بانک‌ها اعم از خصوصی و دولتی جاری و ساری کند، قطعا شاهد فساد و اختلاس نخواهیم بود.
...0938
آقای دکتر نمکی، رفع مشکلات کارکنان از ستاد وزارتخانه گرفته تا شاغلین دورافتاده‌ترین روستای کشور باید دغدغه اصلی شما باشد اما متاسفانه آنچه می‌بینیم گویای این مطلب نیست، آقای وزیر امید است قبل از اینکه وقت دولت با تمام برسد در پی خواسته‌های بحق کارکنان خود کوشا باشید وگرنه قضاوت تاریخ سخت خواهد بود.
...0938
میلیونها بیمار مبتلا به دیابت یا همان قند بالای خون در کشورمان زندگی می‌کنند که اغلب هر روز و بعضاً روزی دو بار یا چند بار باید میزان فند خون خود را با دستگاه‌های دستی کوچک دیجیتالی اندازه‌گیری کنند، از آنجا که قیمت نوارهای تست قند این دستگاه‌ها وارداتی و یک بار مصرف و فوق‌العاده گران هستند، جا دارد دولت محترم این اقلام را مانند انسولین‌های قَلمی با سوبسید دولتی وارد و با قیمت ارزان‌تر در اختیار بیماران عزیز دیابتی نیازمند به این وسیله ضروری در کشورمان تحت شرایطی از طریق داروخانه‌ها قرار دهند. محمود بلیغیان - اصفهان
...0913
سلام. بسته‌های اینترنت رو هم آمریکا تحریم کرده یا با دلار وارد کشور میشه که یکباره گران شد. اصلا تو این کشور باید یکسره گرانی پشت گرانی باشه.
...0919
مسئولان کشور با انبوه‌سازان و بسازبفروشها و افرادی که با احتکار مسکن مردم را در فشار شدیدی قرار داده‌اند بسیار با شدت و قاطعیت و مالیات سنگین برخورد کنند.
...0912
در خصوص افزایش400 تا 500درصدی (قیمت) کولرگازی در سال99 گزارش تهیه شود.
...0936
پیام‌های مردمی در صفحات 8-11