کوتاه از حوادث

حوادث - تاریخ: ۱۹-۰۴-۱۳۹۹, ۰۰:۰۱
سقوط دکل مخابراتی
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک دکل مخابراتی در محله حکیمیه تهران خبر داد. سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: آتش‌نشانان در محل مشاهده کردند که یک دکل مخابراتی متعلق به یکی از شرکت‌های مخابراتی که به گفته متولیان هنوز در ردیف قرار نگرفته و فقط نصب شده بوده است، به دلایل نامشخصی سقوط کرده و از محوطه‌ای که در آن قرار داشت خارج شده بود. این دکل روی کابل‌های برق سقوط کرده و باعث پارگی کابل‌ها و شکستن یک تیر برق شده بود. ملکی اظهار کرد: خوشبختانه این دکل روی هیچ فرد، خودرو یا ساختمانی سقوط نکرده بود.

3 زخمی بر سر اختلاف ملکی
فرمانده انتظامی شهرستان دهلران، از درگیری منجر به تیراندازی بر سر 8 هتکار زمین در شهرستان دهلران با سه زخمی خبر داد. سرهنگ منوچهر مکی در گفت‌وگو با فارس گفت: در بررسی‌های اولیه مشخص شد اختلاف ملکی بین دو طایفه به میزان 8 هکتار باعث این درگیری شده و یک نفر از طرفین با تهیه اسلحه شکاری راهی ملک مورد نظر شده و با تیراندازی سه نفر از افراد مرتبط با درگیری را زخمی کرده است. فرمانده انتظامی شهرستان دهلران، گفت: بلافاصله ماموران پلیس به تعقیب عامل این درگیری پرداخته و پس از شناسایی، وی را دستگیر و اسلحه را نیز کشف کردند.

دستگیری سارق حرفه ای موبایل
ماموران کلانتری11 ولیعصر(عج) آبادان موفق به دستگیری یک موبایل قاپ حرفه ای در خیابان لاله این شهرستان شدند.به گزارش رکنا، ماموران کلانتری 11ولیعصر (عج) مشغول گشت زنی به صورت نامحسوس در حوزه استحفاظی خود بودند که مشاهده می کنند دو پسر جوان موتورسوار اقدام به قاپیدن موبایل یکی از شهروندان کرده و به محض دیدن ماموران اقدام به فرار می کنند .سارق از اراذل و اوباش خیابان لاله 18درخواست می کند که اجازه ندهند پلیس دستگیرش کند .افراد خلافکار اقدام به سنگ پرانی به سمت ماموران برای فراری دادن این سارق سابقه دار
می کنند که درنهایت ماموران با قانون بکار گیری
سلاح اقدام به تیراندازی به سوی سارق موبایل قاپ کرده ووی را دستگیر می کنند.