کوتاه از حوادث

حوادث - تاریخ: ۲-۰۴-۱۳۹۹, ۰۳:۰۱
مرگ دختر 4 ساله بر اثر انفجار گاز
فرمانده انتظامی‌فسا در استان فارس گفت: بر اثر انفجار کپسول گاز در یک منزل مسکونی در این شهرستان، دختر
۴ ساله در دم فوت و پدر ۲۶ ساله مجروح و راهی بیمارستان شد. به گزارش ایلنا، سرهنگ فرج رستمی‌گفت: از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 خبری مبنی بر وقوع یک فقره آتش سوزی در شهرک طالقانی به ماموران اعلام شد. وی افزود: بلافاصله ماموران به همراه عوامل امدادی به محل مورد نظر اعزام و در بررسی‌های اولیه و براساس نظر کارشناسان مطلع شدند که منزل مسکونی به دلیل انفجار کپسول گاز تخریب شده است.

کشف 50 فقره کیف‌قاپی
رئیس کلانتری 209 پایانه غرب از دستگیری یک کیف‌قاپ در محدوده پایانه غرب تهران با 50 فقره سرقت خبر داد.
به گزارش برنا، سروان مهدی کیاشمشکی اظهار داشت : سی ام خردادماه جاری ماموران کلانتری 209 پایانه غرب حین گشت‌زنی به یک موتورسوار که در حال قاپیدن کیف زنی بود، برخورد کردند. او با بیان اینکه بلافاصله ماموران کلانتری برای دستگیری کیف قاپ وارد عمل شدند، گفت: در یک عملیات ضربتی ، موتورسیکلت متوقف و راکب آن دستگیر شد. رئیس کلانتری 209 پایانه غرب تصریح کرد: ‌این زن که بر اثر مقاومت با کیف قاپ به زمین برخورد کرده و مصدوم شده بود سریعا به بیمارستان انتقال یافت.

دستگیری سارق تجهیزات مخابراتی
سرهنگ فاضلی از دستگیری سارق سیم و کابل و تجهیزات مخابراتی با ۵ فقره سرقت در منطقه گیلاوند خبر داد. سرهنگ حسین فاضلی فرمانده انتظامی‌شهرستان دماوند در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل و تجهیزات مخابراتی به شیوه و شگرد مشخص، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار عوامل انتظامی‌کلانتری ۱۲ گیلاوند این فرماندهی قرار گرفت .او گفت: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد متهم دستگیر شده دارای سابقه سرقت و اعتیاد به مواد مخدر بوده و در بازجویی‌های تخصصی و فنی به ۵ فقره سرقت سیم و کابل و تجهیزات مخابراتی اعتراف کرد.