دعای یک ملت بدرقه کادرهای درمانی

صفحه آخر - تاریخ: ۸-۱۲-۱۳۹۸, ۰۰:۰۱
آفتاب یزد – گروه شبکه: با شیوع ویروس کرونا پزشکان و کارکنان مراکز خدمات درمانی به ویژه پرستاران از همان روز اول درگیر مقابله با ویروس کرونا بودند و به صورت شبانه روز در حال آماده‌باش و خدمت‌رسانی به مردم هستند. به همین سبب مورد تحسین کاربران شبکه‌های اجتماعی و چهره‌های شناخته شده قرار گرفته‌اند.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در حساب توئیتر خود نوشت:« کرونا مسئله اول کشور شده و همه شهروندان و مسئولان در پی آنند که جامعه هر چه زودتر از خطر و نگرانی رها شود. باید پیش از همه قدردان پزشکان و پرستاران و کادر درمانی و بهداشتی کشور بود. از صمیم قلب به همه این خدمتگزاران بی‌ادعای مردم در سراسر کشور خسته نباشید می‌گویم.»
پیروز حناچی شهردار تهران نیز مطلبی را در حساب توییتری خود منتشر و از تیم‌های پزشکی قدردانی کرد. حناچی در توییتر نوشت:
«مجموعه بهداشت و درمان کشور؛ از پزشکان و پرستاران تا کادرهای درمانی امروز ایثارگرانه در حال یاری‌رسانی به مردم در مبارزه فراگیر با گسترش کرونا هستند. برای همه‌ آنان به‌ویژه برادر عزیز دکتر حریرچی که در خط مقدم این نبرد هستند آرزوی سلامتی و موفقیت دارم»
حمید فرخ نژاد بازیگر کشورمان نیز نوشته است:«سلام و درود به شرف کادر پزشکی و درمانی و بهداشتی کشورمون که با حداقل امکانات در این روزهای تلخ، چتری بر بارش مصیبت شده‌اند»
سیاوش خیرابی دیگر بازیگر کشورمان نوشت: «اینروزها تک تکمون باید بیشتر از همیشه قدردان پزشکان و پرستاران و همه عزیزانی که در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستن باشیم....»
یکی از کاربران نوشته است:« ساختمانى آتش میگیره، همه در حال فرار از آتش و اون ساختمان هستند، اما آتش نشانانِ شجاع و قهرمان در حال ورود به ساختمان. کار تیم‌هاى پزشکى شجاع بیمارستان مسیح دانشورى و دیگر بیمارستان‌هاى شهرهاى مختلف که خطوط اول مقدم مبارزه با کرونا هستند خیلى مشابه کار آتش نشان‌هاست، تصور کنید همه میگن که تابحال پزشکان و پرستارانِ بسیارى بدلیل در تماس بودن با بیماران کرونایى مبتلا شدند و جان خودشون رو از دست دادند. یک لحظه خودمون رو تصور کنیم، جرات داریم از فاصله یک کیلومترى بیمارستان مسیح دانشورى رد بشیم؟ دمشون گرم»
کاربر دیگری نوشته است:« خداوند به همه دکترا پرستارا بهیارها سلامتی و خوشبختی بده... ممنون از زحمات بی‌دریغتون »
دیگری نوشت:« خدا نگهدارتون باشه با امکانات کم، با مشکلات زیاد، دعای یک ملت پشت سرتون هست»
کاربران دیگر نوشته‌اند:« تنشون سلامت باشه ایشالا خدا عمر باعزت نصیبشون کنه و بتونیم قدردان زحماتشون باشیم»، «یه دوستى گفت شما مدافعین وطن هستین! بهترین کامنت بود! خدا قوت مدافعین وطن»، «واقعا شما همیشه قشر زحمت کشی بودید که توی شرایط سخت کار کردید، از بوی بد تا ریسک ابتلا به انواع بیماریها، دمتون گرم»،‌«خداوند پشت و پناهتون ان‌شاءالله به زودی این بحران بگذره»