رئیس قوه قضاییه:
اجازه نمی‌دهیم متخلفان

سیاسی - تاریخ: ۲۰-۰۴-۱۳۹۸, ۰۰:۰۱
میدان پیدا کنند
آیت الله رئیسی در دیدار خانواده‌ معظم شهدا، ایثارگران و اقشار مختلف مردم استان مرکزی گفت: امروز برهمه ماست، هم بر دولت به عنوان متولی اصلاح ساختارهای فساد زا، هم بر مجلس که نمایندگان در این جلسه حضور دارند در اصلاح قوانین و مقرراتی که منفذ برای افراد سودجو، سوداگر و فرصت طلب باقی نگذارد و هم بر دستگاه قضایی برای برخورد عبرت آموز با مفسدان اقتصادی که مبارزه با فساد را جدی بگیریم.
آیت الله رئیسی ادامه داد: ما و همکارانمان مصمم هستیم با کمک مردم و نگاه ارزشمند شما خانواده معظم شهدا و ایثارگران در این میدان گام برداریم و به موفقیت‌مان در این میدان با همه وجود یقین داریم و هیچ تردیدی نداریم این میدان، میدان موفقیت خواهد بود و دلیلش این است که این انقلاب
و نظام و ساختار اداری کشور مبتنی بر
خون های پاکی است که از اخلاص ، دلدادگی به خدا و ایمان به حضرت حق سرچشمه گرفته است . وی ادامه داد: خدا به برکت خون شهدا ، جهل زدایی از عالم کرده و همه در عالم بیدار شده اند و اینها به برکت خون شهداست و یکی از آثار مهم خون شهدا ، بیداری اسلامی است. رئیس قوه قضاییه بیان داشت: باطل جولان دارد؛ اما استقامت و پایداری ندارد. پایداری برای حق است. شما خانواده شهدا به خود ببالید و بدانید که خون فرزندانتان هم اثر کرده است و هم آثار بسیار در آینده خواهد داشت. به شما اطمینان می دهم آنچه که در عالم و منطقه اتفاق افتاده و خواهد افتاد، از برکات خون مطهر شهیدان است که این برکات روزبه روز افزون خواهد شد و ما به عنوان سربازان نظام یقین بدانید که با تمام وجودمان اجازه نخواهیم داد متخلفان، مفسدان و متجاسران به قانون میدان پیدا کنند . به گزارش میزان، وی خاطرنشان کرد: از توفیقی که نصیب بنده و همکارانمان شد تا در خدمت شما باشم، خداوند را سپاسگزاریم و امیدواریم دعایتان بدرقه راهمان باشد تا بتوانیم با اخلاص و سربلندی آنچه را که به عهده ماست به انجام برسانیم.