دستبند پلیس بر دستان کارمند خاطی

حوادث - تاریخ: ۲۸-۰۳-۱۳۹۸, ۰۰:۰۱
رئیس پلیس آگاهی استان خراسان شمالی از دستگیری کارمند متخلفی که اقدام به اخذ رشوه 50 میلیون ریالی از تعدادی ارباب رجوع کرده بود، خبر داد.
به گزارش ایلنا، سرهنگ رضا عرب زاده با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه طی چند روز گذشته برای انجام کار اداری به یکی از ادارات دولتی سطح شهرستان بجنورد مراجعه کرده و یکی از کارمندان آن اداره برای رسیدگی به درخواست شاکی مبلغی را به عنوان رشوه درخواست می‌کند، بلافاصله موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس آگاهی ابتدا برای مشخص شدن صحت و سقم موضوع تحقیقات گسترده خود را آغاز کردند، افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که موضوع صحت داشته است.
سرهنگ عرب زاده با بیان اینکه با پیگیری
به عمل آمده این فرد قبلا نیز اقدام به دریافت مبالغی از سایر مراجعه کنندگان نموده است، یادآور شد: با هماهنگی مقام قضائی کارمند خاطی دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان انتقال داده شد.
این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه متهم بعداز مواجهه با دلایل و مستندات و خصوصا شاکیان پرونده به بزه انتسابی اعتراف کرد، گفت: در بررسی‌های به عمل آمده متهم در مجموع اقدام به دریافت 50 میلیون ریال وجه نقد تحت عنوان رشوه از تعدادی ارباب رجوع کرده است.
رئیس پلیس آگاهی استان خراسان شمالی در پایان با اشاره به اینکه نهایتا متهم
بعد از تشکل پرونده برای انجام مراحل
قانونی تحویل مراجع قضائی شد، خاطرنشان کرد: پلیس با هرگونه اقدامی که باعث شود تا مردم عزیز احساس آرامش و امنیت نکنند با جدیت برخورد می‌کند و انتظار ما این است که شهروندان عزیز در صورت مشاهده با اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس
اطلاع دهند.