در این فصل هدفی جز قهرمانی نداریم

ورزشی - تاریخ: ۲۲-۰۳-۱۳۹۸, ۰۰:۰۱
احمد سعادتمند، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت که تیم فوتبال این باشگاه در فصل پیش رو تنها به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر می‌اندیشد.
احمد سعادتمند در گفتگو با تسنیم اظهارداشت: در حال حاضر دنبال تجهیز و توسعه کمپ مرحوم ناصر حجازی و سند زدن این کمپ به نام باشگاه استقلال هستیم. همچنین دنبال گرفتن مالکیت ورزشگاه مرغوبکار برای استقلال هستیم که این مسائل با همکاری شهردارهای مناطق، شورای شهر و آقای نظری، رئیس کمیته ورزش شورای شهر در حال پیگیری است. من حتی در مورد مالکیت ورزشگاه مرغوبکار جلسه‌ای با آقای فلاح، مدیرکل محترم دفتر حقوقی و املاک وزارت ورزش و جوانان داشتم.
رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال همچنین در مورد پیگیری مطالبات این باشگاه خاطر نشان کرد: باید از دکتر جهرمی، وزیر محترم ارتباطات و همچنین آقای عباسی، مدیر محترم شرکت ایرانسل هم تشکر کنم. ما برای گرفتن مطالبات باشگاه استقلال درخواست خود را ارائه کردیم و آقای وزیر هم دستور داد تا این مشکل
برطرف شود.
سعادتمند در واکنش به نگرانی هواداران استقلال در فصل نقل‌وانتقالات تصریح کرد: طبق اساسنامه باشگاه استقلال، این مسائل توسط مدیرعامل باشگاه و معاون ورزشی پیگیری می‌شود. ما دنبال تامین بودجه و همچنین وصول مطالبات هستیم و باید همه‌ی مسائل را بررسی کنیم تا میزان بودجه مشخص شود.
وی در مورد پرداخت طلب ایوان پروپیچ، مهاجم پیشین استقلال و همچنین تسویه حساب با وینفرد شفر اظهار داشت: در این مورد مدیرعامل باشگاه باید صحبت کند، ولی در بخش مالی ما پیگیر حل این مشکل هستیم.
رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال همچنین بیان کرد: هواداران استقلال باید با آرامش به تیم کمک کنند تا بتوانیم با یک وحدت و انسجام خوب، تیمی پرقدرت را راهی مسابقات کنیم. در جلسه اخیر هیئت مدیره هم یکی از بندهای صورتجلسه این بود که هدفی جز قهرمانی نداشته باشیم. باید هواداران استقلال را با قهرمانی در لیگ برتر خوشحال کنیم.