از میان پیام‌های شما تیتر انتخاب می‌کنیم:
دکتر ظریف ؛ بی‌همتا در تاریخ

روی خط آفتاب - تاریخ: ۲۰-۱۲-۱۳۹۷, ۰۹:۰۱
1610- آقای مظفری! لطفا به تلفن‌هایی که می‌زنیم پاسخ دهید تا دل ما خوش شود. این ویلایی که متعلق به دختر وزیر سابق بوده و تخریب کردند بالاخره چند سال طول کشیده ویلایی به این بزرگی ساخته شده. خواستم سوال کنم امام جمعه لواسان یا شهردار کجا بودند متوجه ساخته شدن این ویلا نبودند؟ چرا غیرقانونی ساخته شد؟ حتما فقط این خانم نبوده، افراد دیگری هم در لواسان ویلاهای آنچنانی و شاید غیرقانونی ساخته‌اند. (13/12)
آفتاب یزد: این اعتراض شما کاملا بجا هست، اگر کارشناسان شهرداری و بازرسین آنها که حقوق دریافت می‌کنند از ابتدا جلوگیری می‌نمودند حالا نباید با صرف هزینه تخریب شود و منابع‌ کشور از جمله آجر، سیمان و ... هدر رود. کاملا با شما موافق هستیم.
1414- جناب آقای منتجب‌نیا گفتند: «می‌خواهند با ممنوعیت بیش از سه دوره نمایندگی در مجلس افراد کارآمد و نخبه را از مجلس حذف کنند، افراد صفر کیلومتر را وارد کنند.» باید بگویم؛ وقتی افرادی در مجلس که هم‌سن پدر من هستند چه اشکالی دارد صفر کیلومترها هم در مجلس جا خوش
کنند! (13/12)
1406- خواستم سوال کنم؛ مصوبه افزایش حقوق در مجلس باید توسط شورای نگهبان تایید شود. اما با این گرانی‌ها افزایش حقوق چندان تاثیری ندارد. (13/12)
1301- حکایت این آقای کریمی قدوسی و حرفهایش حکایت آن فرد گردن
‌کلفتی است که فریاد می‌زد و نفس‌کش
می‌طلبید! (13/12)
1141- برخی‌ها به بهانه‌های مختلف دنبال تخریب دیگران هستند و دنبال حذف کردن هستند. اما وجدان‌های بیدار در مورد آنها قضاوت می‌کند، در مورد کسانی که دنبال کنار زدن دیگران هستند قضاوت
می‌کند. (13/12)
1139- آقای مقصودی مجری محترم تلویزیون! شما و آقای یامین‌پور و دیگر مجریان چرا می‌خواهید کسی را حذف کنید و به عوامل بیگانه ربط دهید؟(13/12)
1124- آقایان روح‌الله حسینیان، حمید رسایی و زاکانی در رابطه با استعفای آقای ظریف خیلی خوشحال شدند. اینها بدانند خودشان را از چشم بسیاری از مردم انداختند. (13/12)
1046- بازنشسته آموزش و پرورش از رضوانشهر: لطفا از دکتر نوبخت و مجلسی‌ها سوال کنید چند سالی است در مورد قانون خدمات کشوری قول‌هایی در مورد رفع فاصله شدید حقوقی بازنشستگان داده بودند. همچنین قول افزایش یک میلیون تومانی هم داده بودند، آیا واقعا سال جدید این مشکل برطرف می‌شود؟ (13/12)
0915- از نوشهر تماس می‌گیرم. در نوشهر و مازندران اول باید ساختمان را بسازی پس از ساختن بروی جواز آب و برق و گاز را بگیری. کجای دنیا اینگونه است؟ اول بسازی بعد جواز بگیرد؟ واقعا جای تاسف دارد. (13/12)
0831- متاسفانه اخلاق اجتماعی در ایران در مقابله با پول‌پرستی در کشورمان از بین رفته است. در خبری شنیدم پرستاری از داروهای حیاتی بیماران بیمارستان که به سختی تهیه شده می‌دزدد و می‌فروشد. (13/12)
0336- سپرده‌گذار یا تولیدکننده‌ای که به واسطه ناتوانی در انجام کار یا طمع‌ورزی دچار ورشکستگی شده چون زورش به باعث و بانی این رخدادها و مشکلات نمی‌رسد به دیوار دولت می‌پرد و طلبکار هم هستند. وقتی به بن‌بست می‌رسند سراغ دولت می‌روند. (13/12)
کسانی را داریم که دائم کار توانفرسا می‌کنند و نان بخور نمیر در می‌آورند و دائم گرسنه‌اند و کسانی نیز وجود دارندکه اصلا و ابدا نمی‌دانند کار چیست و آن قدر می‌خورند تا می‌خواهند خفه بشوند، این چه تناسب و عدالتی است؟
...0935
فکر نکنم در طول تاریخ ایران،
وزیر خارجه‌ای چون دکتر ظریف با این صراحت و شفافیت روشن و تلاشگر صادق داشته باشیم.
...0935
محمود بلیغیان - اصفهان: با توجه به شرایط کنونی بازار و نرخ تورم و گرانی‌های موجود و وضعیت خاص اقتصادی مردم، حداقل حقوق بازنشستگان سازمان بیمه‌های تامین اجتماعی دیگر نباید کمتر از حداقل خط فقر برای سال جدید (سال 1398) تعیین شود، لذا بهتر است تصمیم‌گیرندگان ذی ربط با توجه به این امر مهم و ضروری برای تعیین حداقل حقوق بازنشستگان کشور توجه کافی کرده و اقدام نمایند.
...0913
آقای جهانگیری می‌گوید: «با جدیت با اخلالگران بازار شب عید برخورد شود و دولت اجازه نمی‌دهد که عده‌ای با سوءاستفاده از وضع موجود شرایط را برای مردم سخت کنند.» بنده عرض می‌کنم که باید عملا وارد گود شد، مشابه کسانی که آفتابه به گردنشان می‌انداختند و در شهر می‌گرداندند با اینها هم باید همین را کرد. باید مفتضح شوند تا جرئت نکنند به مردم خیانت کنند.
...0912
حضرت امام علی (ع) می‌فرمایند: مرگ بهتر از تن به ذلت دادن و به اندک ساختن بهتر از
دست نیاز به سوی مردم داشتن است.
...0938
سال 1397 با همه فراز و نشیب‌هایش به پایان رسید و نفس‌های آخر را در این واپسین روزهای سال سپری می‌کند، می‌گویند بشر به امید زنده است، من هم در آستانه سال جدید امیدوارم سال 1398 خورشیدی، سال خوبی‌ها، مهربانی‌ها، دوستی‌ها، همدلی‌ها، همگامی‌ها، و اتحاد و همبستگی انسان‌ها برای ساختنِ آینده‌ای بهتر و پُربارتر و موفقیت‌های بیشتر در همه زمینه‌های اجتماعی، علمی، اقتصادی فرهنگی و هنری، ورزشی و بهبودی اوضاع مالی و اقتصادی مردمِ و زحمتکشان جامعه و نابودی دشمنان قسم خورده دین، ملت، کشور و میهن عزیزمان در هرنقطه از جهان و در هر لباس و در هر مقام و منزلت و ملیتی که هستند باشد.
...0913
ایرانیان اصیل و با فرهنگ ناب ایرانی جشن چهارشنبه سوری را بدون ترقه‌بازی و منفجر کردن مواد محترقه، با بر پاکردن آتش در دسته‌های بزرگ و کوچک سراسر ایران نورانی کنیم و رسم باهم بودن و مهربانی زندگی کردن نیاکانمان را پاس بداریم. به جای ترقه‌بازی درکنار آتش مقدس خردمندانه بامهر
شادی هایمان به همدیگر تقدیم کنیم. کینه‌ها را در آتش بسوزانیم، بذر مهر و محبت به گرمی آتش به زلالی آب به وزش نسیم زندگی‌بخش باد و به هدیه‌های بی‌پایان نیکوی خاک به ایرانیان تقدیم کنیم تا جهانیان به صلح و دوستی با هم تشویق و الگوی شادی و خرد انسانی باشیم.
...0918
با سلام. اجازه اخلال در بازار نمی‌دهید! مرغ کیلویی 16 هزار تومان است اگر اجازه می‌دادید چقدر میشد؟!
...0916
جشن نوروز باشکوه‌ترین جشن‌های دنیا است نه سال روز تولد کسی است نه پیروزی ملتی یا حاکمی در جنگ و آدم‌کشی. سور نوروز نشان از فرهنگ بی‌مانند ایران باستان است. جشن یا سور نوروز مطابق با تقویم هزاران سال پیش که آغاز اعتدال فصل و رویش طبیعت بود، این جشن باشکوه با روز
چهار شنبه آخر سال (سور) چهارشنبه سوری آغاز و تا 13 فروردین ادامه دارد.
...0918
واقعاً این چه اوضاع و چه زندگیست که برخی مدیران برای مردم ما درست کرده‌اند، از صبح تا شب همه کار می‌کنند و در تلاشند که فقط شاید بتوانتد لقمه‌ای نان در بیاورند و شکم خود و بچه هایشان را سیر کنند، آن‌وقت عده معدودی از وابستگان برخی از دولتمردان و مسئولین بی‌مسئولیت با پول همین مردم زحمتکش و رنج کشیده در داخل و خارج از کشور مشغول خوشگذرانی و عیش و نوش و خرج کردن‌های آن چنانی و خندیدن به همه هستند.
...0913