ایران هیچ گاه از سیاست‌های وارداتی استفاده نمی‌کند

سیاسی - تاریخ: ۱۵-۱۲-۱۳۹۷, ۰۹:۰۱
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی ایران کشوری نیست که از سیاست‌های وارداتی استفاده کند، از دانش دیگران بهره می‌بریم اما بر اساس آنچه خود تصمیم می‌گیریم ‌دکترین را تدوین می‌کنیم.
سردار سرلشگر «محمد حسین باقری» ر، دانش را از موضوعات با اهمیت برای نیروهای نظامی عنوان کرد و افزود: ما از دانش و تجربه دیگران حداکثر استفاده را می‌کنیم اما تقلید گر‌ نیستیم.وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با تهدیدات مختلفی روبه‌رو است که نیروهای مسلح باید خود را برای رویارویی با آنها آماده کنند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح یادآور شد: افتخار ما این است که با پیروزی انقلاب اسلامی تمامی‌ راهبرد‌ها، برنامه‌های ایران بر اساس آموزه‌های دین مبین اسلام‌ انجام می‌شود که به دانش و دانش پژوهی ارزشی والا می‌دهد.سرلشگر باقری خاطرنشان کرد: ما از دانش و آموزش به عنوان یک اولویت نگاه می‌کنیم و به آن افتخار می‌کنیم.
وی افزود: ایران به عنوان کشوری مستقل با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی، در گام دوم انقلاب نگاهی بسیار جدی و آرمانی به موضوع علم و دانش دارد.
به گزارش ایرنا، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که با تهدیدات و فرصت‌های جدیدی روبه‌رو هستیم، گفت: وجود کشوری تابع انقلاب اسلامی که قلدری قدرت‌های جنایت کار را بر نمی‌تابد و توصیه به آزادی برای ملت‌ها دارد، مورد پسند آنها نیست، از این رو با ما دشمنی می‌کنند.