از میان پیام‌های شما تیتر انتخاب می‌کنیم
فرجام ماجرای تبادل ببر و پلنگ میان ایران و روسیه

روی خط آفتاب - تاریخ: ۱۸-۱۱-۱۳۹۷, ۱۲:۰۱
1054- در مورد سهمیه‌بندی بنزین پیشنهاد می‌دهم؛ دولت به شرکت‌های خودروسازی 5 سال مهلت بدهد که خودروهایی با کمترین مصرف سوخت تولید کنند. در غیر این صورت این کارخانه‌ها تعطیل و به جای آن خودروهای کم‌مصرف خارجی بدون تعرفه گمرکی عرضه شود که این باعث کاهش آلودگی هوا و جلوگیری از مصرف بیش از حد سوخت و ثروت ملی در کشور می‌شود. (9/11)
1021- مدیران بانک سرمایه میلیاردها حقوق و پاداش گرفته و تسهیلاتی را مورد موافقت قرار دادند که به میزان زیادی از آن هنوز بازنگشته است. (9/11)
0920- ظاهرا گوشت وارد می‌شود اما چون اوضاع دلالی در بازار وجود دارد بیشتر گوشت‌ها به صورت آزاد توزیع می‌شود و به فرودشگاه‌ها کمتر می‌دهند. آقای وزیر که از فراوانی می‌گویند خودشان کیلویی 100 تومان می‌خرند؟ دیروز گوشت قیمت کردم می‌گوید قیمت نداریم. بعد گوشت گوساله قیمت کردم می‌گوید 87 تومان. سعی کنند بازار را کنترل کنند. نگذارند قیمت‌ها بالا برود. (9/11)
0919- سلام. خواستم بگویم بهتر است قدر فوتبالیست‌ها را بدانیم. زحمت کشیدند تا اینجا بالا آمدند. اما آنها باید تمرین می‌کردند که اگر یک گل خوردند به خودشان بیایند و به بازی برگردند. دلیلی ندارد که خود را ببازند و نتیجه را واگذار کنند. با تمام اینها دستشان درد نکند. امیدواریم تا مسابقات آینده. (9/11)
0039- سلام آفتاب. همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند: «حرکت علمی کشور به هیچ وجه کند و متوقف نشود» باید برای تحقق این امر تلاش کرد. البته شواهد نشان می‌دهد این مهم توسط مسئولان رعایت شده است اما متاسفانه عده‌ای از جوانان تحصیلکرده بیکار هستند که باید برای اشتغال آنان کاری
شود. (9/11)
1711- بازی دلالان اقتصادی و واسطه‌گران بی‌وجدان سبب شده مردم مشکلات فراوانی را تحمل کنند. در برابر این همه نداری و فقر برخی مسئولان از مردم می خواهند قناعت و صرفه‌جویی پیشه کنند. قناعت و صرفه‌جویی خودش را به زور به مردم تحمیل کرده دیگر نیازی نیست مردم بیش از این قناعت‎گر باشند. (11/11)
1213- همزمان بخاری برقی و ماشین لباسشویی دوقلوی ما که ایرانی است، سوختند. در گذشته و حال دولت ها به جای این که صنعت‌گران ما را ما قوی کنند فقط شعار داده‌اند؛ ولی دود بی کیفیتی را که به چشم مردم می رود، هرگز ندیده اند. (11/11)
1015- علی. ف از تهران: در حال حاضر خندوانه به علت این که برنامه ای شاد است و از شبکه نسیم پخش می شود، بینندگان فراوانی دارد. از کارگردان برنامه تقاضا داریم از خبرنگاران هم دعوت کند در این برنامه مهمان شوند. (13/11)
آفتاب یزد: سال گذشته به مناسبت روز خبرنگار همین حرکت انجام شد ولی...
1946- شمار گدایان به ویژه زنان در تهران نسبت به پارسال بیشتر شده است. مسئول جمع‌آوری و ساماندهی آنان کیست؟ (13/11)
2217- پنجشنبه 11 بهمن صفحه زندگی روزنامه آفتاب یزد مطالب پُربار و آموزنده ای داشت. از اطلاع‌رسانی مفیدتان سپاسگزاریم. (13/11)
1147- از ساکنان خیابان پیروزی، خیابان شکوفه(منطقه 14تهران): چرا در بازار روز وابسته به سازمان میادین شهرداری ماهی با قیمت مناسب توزیع نمی شود؟ (13/11)
0915- گرانی بیش از حد قیمت کاغذ چاپ، توزیع و فروش روزنامه ها را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است. چرا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کاغذ با ارز دولتی در اختیار روزنامه ها
نمی گذارد؟ (13/11)
0817- تعدادی تاکسی به گفته شهرداری منطقه3، اسقاطی در بزرگراه شهید حقانی و در محوطه پایانه اتوبوسرانی چهره منطقه را زشت و بدمنظر کرده
است. آیا محل نگهداری
تاکسی های اسقاطی در این مکان است؟ (13/11)
1946- یکی از رانندگان مینی‌بوس به طور مداوم از این که خودرواش قدیمی و معاینه فنی نمی شود و با هر بار رفت و آمد جریمه
می شود از مسئولان راهنمایی و رانندگی تقاضای رسیدگی کرد. افرادی که قدرت خرید خودرو جدید ندارند، آیا نباید از سوی دولت حمایت شوند تا بتوانند از امکانات دولتی استفاده و خودرو نو خریداری کنند؟ (13/11)
1522- افرادی که از روی ناچاری برای خرید خانه از بانک مسکن وام گرفته اند و به دلیل مشکلات مالی نتوانسته اند به موقع اقساط وام را پرداخت کنند، مسئولان بانک مرکزی شرایطی فراهم کند و به وام‌گیرندگان فرصت دهند تا با تاخیر اقساط‌شان را پرداخت کنند. شرایط اقتصادی مردم به دلیل گرانی خوب نیست و این مسئله باعث شده نتوانند به موقع قسط ها را بپردازند. امیدواریم به جای واکنش مرهمی بر زخم های آنان باشند. (13/11)
1717- سنگفرش میدان بهارستان باعث خسارت سنگینی به خودروها شده است. چرا شهرداری نسبت به آسفالت و رفع مشکل این محور اقدام نمی کند؟ (13/11)
سلام و عرض ادب به مدیریت روزنامه. مکررا می‌خواهم که پیگیر توزیع روزنامه در شهر چالوس باشید، این تعداد روزنامه برای چالوس کافی نیست. متشکرم.
...0911
سلام. آیا با لغو سخنرانی دکتر لاریجانی آن‌هم در این شرایط حساس، آسیب به انقلاب نیست؟ چطور با یک حرف ظریف همه شدن مدعی مردم و ظریف شد دشمن. اما فردی در هر شهر سخنرانی می‌کند آن‌هم با فرافکنی و توام با دشنام و فریب مردم.... چطور پابرجایند و می‌شوند دلواپس و دلسوز؟! کجایند مدعیان؟ با مردم چه می‌کنید؟ سوالم این است؛ دود این چنین اعمال به چشم چه کسی می‌رود!؟ می‌دانند...؟
...0911
مدرس بازنشسته: پاسخ دهید
در غیر این‌صورت در حد توان جهت حل مشکلات پیامک‌ها را توزیع نمایید! خطاب به سرورانی که اهرم‌های تصمیم‌گیری و سرنوشت‌سازی عمومی را در اختیار دارند؛ اینکه عرض می‌شود یک ایده و پیشنهاد شخصی است و دخالت در هیچ اموری نمی‌باشد، اخبار و رسانه‌های جمعی می‌گویند تا پایان بهمن 97 عیدی‌ها پرداخت می‌شود «به امید خدا» می‌دانیم که سال‌ها عیدی کارمندان همواره حدودا یک چهارم عیدی کارگران کارخانجات بوده است و حدود نصف اقشار عمومی هیچ عیدی نمی‌گیرند، پیشنهاد این است که عیدی برای تمامی یارانه‌بگیران به فرض شامل 12 برابر یارانه هر خانوار به حساب یارانه سرپرست هر خانواده واریز بشود و با یک حساب ساده مجموع مبلغ این عیدی‌های یارانه‌ای تمامی افراد جامعه از مجموع مبلغ عیدی کارگران و کارمندان و بازنشستگان بیشتر نخواهد شد ...
0936
متاسفانه در جامعه این باور صددرصد غلط رایج شده که هرکس کارت معافیت پزشکی ازنظام وظیفه دارد قادر به انجام کار و خدمت نیست و نباید هیچ کار و مسئولیتی را به او محول کرد. چرا باید دنیا و زندگی این افراد با این نوع دید حقیرانه تلخ و تباه شود؟ گناه این عده که نمی‌توانند توانایی واقعی خودشان را اثبات کنند چیست؟
...0922
حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: تواناترین مردم در تشخیص درست کسی است که خشمگین نشود.
...0938
حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: "انقلاب ما انفجارنور بود." از این فرمایش تاریخی معمارکبیر انقلاب اسلامی طبق نص صریح قرآن کریم می‌توان برداشت کرد نوری که از طرف خدا روشن شود هرگز خاموش‌شدنی نیست و مشرکان هرگز موفق نخواهند شد نور خدا را با دهانشان و به هر وسیله دیگری خاموش کنند.
...0938
گوهریان از بابل: به عنوان خواننده قدیمی روزنامه آفتاب یزد انتظار دارم این پیامم در خط آفتاب منعکس گردد. پرونده‌ای در شعبه نهم دادگاه حقوقی بابل داشتم و در این میان آنچه برایم مهم و با ارزش و به یادگار ماند انصافاً تدبیر و درایت رئیس شعبه و پرسنل دفتری آن که با حسن رفتار و عملکرد مطلوب و خداپسندانه موجبات رضایت مرا فراهم آوردند.
...0911
مولای متقیان، حضرت امام علی(ع)
می فرمایند: بردباری و درنگ هماهنگند و نتیجه آن‌ها بلندهمتی است.
...0938
باسلام. چند دسته با تصویب اف.ای.تی.اف مخالفند: 1- گروهی صادق ولی بی‌اطلاع یا
کم اطلاع 2-گروهی که ذاتا شخصیتی ماجراجویانه دارند و همواره دنبال حاشیه‌سازی‌اند و هنرشان همین است.3-دسته‌ای دیگر منافع سیاسی و اقتصادیشان درعدم تصویب آنست. 4- جماعتی دیگر که شاید گرداننده اصلی و پشت پرده باشند.
...0916
امیدواریم آقای دکتر سعیدنمکی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باهمیاری همه خادمان ارجمند در وزارتخانه متبوعشان، موانع مزاحم و آزاردهنده در حوزه بهداشت و درمان و سلامت مانند عدم پوشش داروهای گرانقیمت و برخی داروهای دیگر، عدم همسان‌سازی قیمت‌های ویزیت پزشکان محترم، عدم فراگیری عمومی انجام معاینات پزشکی دوره‌ای، حذف نشدن مواد خوراکی و نوشیدنی مضر و.... را در دستورکار خود قرار بدهند.
...0938
حضرت علی (ع) فرمودند: هرکه دنیا را بشناسد نه به موفقیت و رفاه خرسند گردد و نه از بلا و گرفتاری غمگین شود.
...0939
من مخالف 100 درصدی با نگه داشتن حیوانات درقفسم. 2 عدد ببر را ایران از روسیه گرفت و 2 عدد پلنگ ایرانی در ازایش به روس‌ها داد. این‌ها ببرها را با بدترین طرز ممکن با غذای نامناسب و جای نامناسب نگه داشتند و در واقع نتوانستند ببرها را نگه دارند و ببرها مردن. ولی روس‌ها پلنگ‌های ایرانی را به تعداد 13 عدد رساندند، با جایی محافظت شده نه داخل قفس و دادن کله پاچه به ببر. یا حق.
...0905
با سلام و خسته نباشید. درختان محله شهرک شهیدبهشتی در خیابان شهید رجایی باشاخه‌های دراز بدون هرس مانده‌اند. در صورتی که شهرداری منطقه20 درختان قبل و بعد این خیابان را هرس کرده است. دلیل این بی‌توجهی و استثنا قائل شدن چیست؟
...0936
از اصفهان پیام می‌فرستم. از مسئولین محترم اِسنپ کل کشور که در تهران مستقر هستند و تمام کارهای رانندگان را با تجهیزات پیشرفته و وسایل مختلف زیر نظر دارند و محاسبات و تعیین نرخ کرایه‌های کاربران و واریز حق و حقوق کاربران را از دسترنج خود آنها که بعضی از مسافرین به صورت اعتباری می‌پردازند به عهده دارند را به درستی و کامل و بدون کم و کاست و امانتداری دقیق و به موقع، به شماره حساب و شماره کارت بانکی رانندگان زحمتکش اِسنپ که در شهر‌های دیگر و مراکز استان‌ها بصورت شبانه‌روزی در جهت حمل و نقل عمومی انجام می‌دهند، با دید بهتر و دلسوزی بیشتری دقیقاً محاسبه و بدون کم و کاست واریز نمایند.
...0913