از میان پیام‌های شما تیتر انتخاب می‌کنیم
ای کاش رئیس صدا و سیما عادل فردوسی‌پور بود

روی خط آفتاب - تاریخ: ۱۵-۱۱-۱۳۹۷, ۱۲:۰۱
سلام. از بابل پیام می‌دهم. خواستم از رئیس و معاون سازمان بیمه تامین اجتماعی شعبه یک که با حسن رفتار و عملکرد مثبت موجبات رضایت مردم را فراهم می‌آورند تشکر کنم و امیدوارم پیامم در آفتاب یزد چاپ گردد.
...0911
امیدوارم همیشه آب در زاینده‌رود اصفهان جاری باشه. امیدوارم دیگه سد زاینده رود را نبندن. جاری شدن آب در زاینده رود باعث بارندگی بیشتر در اصفهان خواهد شد. خدا را شکر آب در زاینده‌رود اصفهان جاری شده، خدا را شکر بهارستان اصفهان میوه‌فروشی زیاد داره، کشاورزان ایران سیب و کیوی و انواع میوه‌ها را بیشتر بکارند. کشاورزان ایران خرما، موز، پرتقال، نارنگی و لیموترش
بیشتری بکارند.
...0933
به عنوان یک ایرانی مسلمان و وطن‌دوست که امیدواری زیادی به انقلاب شکوهمند اسلامی ایران داشته و دارم از دولت محترم و مسئولین دلسوزِ مردم و کشور، به همراه خیلِ عظیمِ مردم عزیزمان می خواهیم که برای سامان دادن به اوضاع نابسامانِ اقتصادی، ضمن معرفی جُرثومه‌های فِساد، از هر قشر و طبقه و به هر عنوان و در هر درجه و مقام و منزلتی که هستند به ملت غیور و صبور و باگذشت، بزرگوار، نجیب، غیرتمندِ ایران، آنان که به هر نحوی از سرمایه‌های ملی و‌ دارایی‌های مادی و معنوی و میهنی مردم دست‌درازی و اختلاس کرده و لعنت و نفرین اَبدیِ خداوند و نفرینِ مردم را به جان خریده اند را محکوم و به اَشدِ مجازات برسانند .
...0913
با عرض سلام. اولین گام و مرحله مهار تورم و گرانی تثبیت قیمت هاست. یعنی در این آشفته بازار، انتخاب قیمت اجناس براساس سلایق شخصی و منفعت‌طلبی که منجر به افزایش سرسام‌آور و بی‌دلیل و منطق قیمت‌ها می‌شود خاتمه یابد و قوانین اقتصادی با تصمیمات جامع و تخصصی برنامه‌ریزی و اجرای صحیح اجرا شود.
...0922
مگر زمان احمدی‌نژاد تحریم‌های فلج‌کننده نبود پس چرا مردم راحت زندگی‌شان را می‌کردند؟!
...0913
بی‌عدالتی‌های روحانی به بازنشسته‌ها هم سرایت کرد مگر آنهایی که زودتر از پنج سال بازنشسته شده‌اند زندگی ندارند که می‌گویند به آنها وام تعلق نمی‌گیرد.
...0913
محمود زراعتکاری – آستارا: با سلام و با تشکر و قدردانی از جناب آقای مظفری و پرسنل زحمتکش آفتاب یزد بابت ارسال روزنامه برای اینجانب.
...0911
گرامیداشت ایام ا...دهه فجر، گرامیداشت راه حضرت امام(ره) و شهدای بزرگوار راه نهضت آن رهبر عظیم الشان سفرکرده‌ای است که نهضتشان سراسر رنگ جهاد و شهادت به خود داده است و قطعا گرامیداشت این عزیزان به مثابه تکریم مکتب اسلام، حکومت اسلامی و رهروان آن است تا زمان ظهوری قائم
آل محمد(ص) ان‌شاءا...
...0938
محمود بلیغیان: وقتی در اجتماع و اطراف اختلافات شدید طبقاتی را می بینیم و آن کودک فقیر را که با کفش‌های پاره و ناجور در این هوای سرد زمستان می‌لرزد، یا آن پیرمرد یا آن پیرزن فقیری را که از تنگدستی شرمنده خود و زمین و زمان است، در دل و با زبان می‌گویم که خداوند از آن ناکسان و آن دزدان و غارتگران بیت‌المال و امثالِ خاوری‌ها و دیگران و ده‌ها و صدها نفر دزد دیگر نگذرد و مطمئناً نخواهد گذشت. از این جانورانِ انسان نماهای پَست و خبیثی که با نیث ِهای پلید خود میلیاردها تومان‌ پول و سرمایه‌های این مردم سختی کشیده را با ترفندهایی که فقط خودشان خوب بلد هستند به یغما می‌برند، مطمئن باشند که به زودی همه آنها در همین دنیا به سختی و با خواری و ذِلت رسوا و مجازات خواهند شد!
...0913
2035- متاسفانه امروز برخی پست‌ها و مقام‌ها در اختیار نخبگان واقعی و دلسوزان نظام نیست و برخی دلسوزان گوشه‌نشین شده‌اند یا مهاجرت کردند. (7/11)
2025- سلام به آقای مظفری. وقتی طرز تفکر یک فرد یا یک گروه این است که یک فراکسیون می‌گوید؛ بی‌خیال سی‌اف‌تی شوید و کار را به صرافان بسپارید؛ واقعا با این تفکر می‌خواهند مشکلات کشور را حل کنند؟! آیا این‌ها کارشناس هستند؟! (7/11)
2013- آقای مظفری! تا زمانی که آقای جلیلی و دوستان در مجمع تشخیص مصلحت هستند هر لایحه‌ای را که به نفع ملت باشد با آن مخالفت می‌کنند امکان ندارد
با این لایحه موافقت کنند دلیل این مخالفت‌ها را در رسانه‌های ملی اعلام کنند. اینها فقط مخالفت می‌کنند همان طور که با برجام مخالف بودند. (7/11)
1920- پیرزن و پیرمردی را دیدم در سطل زباله دنبال پیدا کردن کاغذ و پلاستیک و بطری و... بودند. آن وقت رئیس بنیاد مستضعفان از حقوق 20 میلیونی خود می‌گوید. (7/11)
1909- با گرانی که امروزه روزگار ما را سخت کرده با این حال تصور نمی‌رود نوروز امسال کسی قادر باشد حتی مواد مسخره هفت سین را خریداری کند و قادر به خرید اقلام شب
عید باشد. (7/11)
1734- سلام آفتاب. گویا قرارا ست چهل کانون حزبی مختلف ایجاد شود چه فایده‌ای دارد؟ زمانی که حزب قادر نیست برای عملی کردن حرف‌های خود کاری کند چه فایده‌ای دارد؟ وقتی قادر نیست رفتار و کردار حزبی خود را اعمال نماید و از جای دیگر دستور بگیرد و برای خود و مردم مشکل درست می‌کند که فایده و
سودی ندارد. (7/11)
1641- حذف تدریجی عادل فردوسی‌پور از تلویزیون به بهانه جوانگرایی! خواستم بگویم اگر به جوانگرایی در رسانه ملی است پا به سن گذاشته که زیاد داریم. من اگر می‌توانستم آدمی مثل عادل فردوسی‌پور را به عنوان رئیس رسانه ملی انتخاب
می‌کردم. (7/11)