از میان پیام‌های شما تیتر انتخاب می‌کنیم
آقای رئیس جمهور! خائنان را معرفی کنید

روی خط آفتاب - تاریخ: ۱۴-۱۱-۱۳۹۷, ۱۲:۰۱
0715- سید محمد علوی از تهران:
بلوک های سیمانی مزاحم در لاین کندرو بزرگراه
امام علی(ع)، پایین‌تر از اسکان کارگران شهرداری منطقه 14، مقابل خیابان تکیه اکبرآبادی شمالی مانع ورود و خروج خودروهای امدادی و گشت کلانتری شده است. ساکنان از ناحیه یک شهرداری منطقه14 تقاضای جمع‌آوری آنها را دارند. (7/11)
0914- علی از تهران: سال هاست نیمی از خیابان های اطراف مجلس شورای اسلامی به دلیل طرح توسعه مجلس مسدود است و ساخت و سازها به کُندی پیش می رود، مشخص نیست تا کی قرار است ادامه داشته باشد. با این که مصالح ساختمانی گران است، اما ظاهراً مجلسیون با حمایت ها و پشتوانه مالی محکم، در حال ساختمان‌سازی‌اند. امیدواریم نمایندگان گرامی همان طور که به فکر توسعه فضای مجلس اند به فکر رفاه مردم هم باشند. (7/11)
1210- وقتی که درِ جلو اتوبوس های شرکت واحد جی.پی.اس، ندارند رانندگانی که خارج از ایستگاه توقف و از درِ جلو مسافران را پیاده یا سوار می کنند، مسئولان شرکت واحد چگونه آن ها را کنترل و به رانندگان تذکر دهند یا آنها را جریمه کنند؟ چرا برخی رانندگان به تخلفشان ادامه می دهند؟! به عنوان نمونه بیشتر روزها صبح زود برخی رانندگان خط بلوار نیکنام ـ میدان هفتم تیر، مقابل ورزشگاه شیرودی توقف و مسافران را پیاده می کنند و تذکرها هم تاثیرگذار نیست! (7/11)
1317- آیا تا به حال گذرتان به سبزه میدان بازار تهران و رستوران ... افتاده است؟ روزهای تعطیل مشتریان در راه پله ها و پیاده‌رو صف می بندند که چندین متر ادامه دارد! نمی دانم تنبلی در آشپزی خانم ها یا خوشمزگی غذاها باعث شده رستوران شلوغ شود و این مسئله باعث شده رهگذران به سختی رفت و آمد کنند. (7/11)
1354- گرانی ها به راستی قدرت خرید مردم را گرفته است. لطفاً مسئولان بیشتر به فکر حقوق‌بگیران به ویژه کارگران باشند و در سال جدید حقوق ها را عادلانه افزایش دهند تا بیش از این حقوق‌بگیران به ویژه کارگران مستاصل‌تر نشوند. (7/11)
0642- بالاخره چشممان به گفتار شیرین سرکار خانم جلودارزاده روشن شد که فرمودند صد تومان حق مسکن حتی هزینه دو شب اجاره را هم کفاف نمی‌دهد. آفرین به این خانم. (5/11)
آفتاب یزد: اگر ایشان که با رای کارگران محترم به عنوان کاندیدای خانه کارگر به خانه ملت راه یافته است در خصوص مشکلات کارگران فعال‌تر می بودند بهتر بود تا این حرکات شائبه تبلیغی پیدا نکند.
0630- جوانی نامزد کرده بود. روزی به اتفاق خانواده و فامیل میهمان خانه عروس آینده بودند. بین راه مرتب به وی می‌گفتند؛ در منزل عروس مراقب باشی. مرتب صحبت کنی، پایت را دراز نکنی، حرف‌های قشنگ بزنی. در مجلس همه صحبت می‌کردند، اما داماد ساکت ماند. هر چه به وی اشاره کردند که چرا حرف نمی‌زند، او انگار زبان‌بند شده بود. حالا حکایت نماینده شهر ما شده که حداقل برای یک بار هم از تریبون مجلس حرفی نمی‌زند. (5/11)
آفتاب یزد: نگران نباشید از سال جدید برای کسب رای پیدایشان می شود البته برخی از آنها با پهن کردن سفره شام و ناهار.
0624- کیانی از تهران: در مدتی که خط پیام آفتاب خراب بود ناراحت شده بودیم. امیدوارم همیشه پاینده باشید. (5/11)
آفتاب یزد: با تشکر از حسن توجه شما،
می‌توانید از طرق دیگر از جمله پیامک نیز پیام‌های خود را ارسال فرمایید.
0608- برخی سیاسیون باید پیوسته صلاح خویش را در مورد وزنه سخن خود نسبت به مخاطبان در نظر گیرند. ضمن اینکه باید رای 20 میلیونی مردم به رئیس‌جمهور و نظر اکثریت مردم در شبکه‌های اجتماعی را در کفه ترازو قرار دهند و نظر مردم را مدنظر داشته باشند. (5/11)
آفتاب یزد: اظهارنظر مشکلی ندارد ولی نباید تخریب صورت گیرد.
0643- ونزوئلا ثروتمندترین کشور آمریکای جنوبی است. مادورو کارنامه مدیریتی خوبی ندارد. کشور ثروتمند را به دست مدیران نالایق سپرد که تورم چندین هزار درصدی به وجود آورند و پنج میلیون ونزوئلایی برای سیر کردن شکم خود به خارج از کشور گریخته‌اند. به این جهت مادورو پشتیبانی اکثریت مردم را از دست داده است. (5/11)
0800- دوباره شورای نگهبان لایحه پالرمو را به تشخیص مصلحت فرستاد. پس لابد تصویب نمی‌شود. فعلا هم آن را رد کرده اند. به امید خدا ببینیم در دو هفته باقی مانده چه می‌کنند. (6/11)
0931- سلام. چطور مخالفین سی‌اف‌تی می‌توانند اعتراض کنند، تجمع کنند، اما موافقان نمی‌توانند تجمع کنند؟ چرا فقط مخالفین باید آزاد باشند؟ این دوگانگی خیلی مایه تعجیب است. (6/11)
0757- آقای رئیس‌جمهور در گرگان در مورد دارو گفتند. عده‌ای داروی تاریخ گذشته وارد کردند و این خیانت است، خیانتی که نمی‌توان گفت چرا نمی‌توانند بگویند؟ بهتر است خیانت‌ها را بگویند و مردم را در جریان بگذارند. (6/11)
1033- برخی مواقع قطارهای مترو در حین حرکت ما بین 2 ایستگاه چنان ترمز می‌کنند که باعث آزار و تکان شدید مسافران سراپایی می‌شود. چرا رانندگان محترم با سرعت متعادل حرکت نمی‌کنند که این وضع پیش آید؟ (6/11)
1325- همشهریان بروجردی من قرار گذاشتند زمانی که جناب بروجردی در حال قیچی کردن نوار پروژه صنعت گردشگری هستند به پاس زحمات این نماینده و خدمات او یک جشن تشکر برای وی بگیرند! (6/11)
1055- دور شدن صدا و سیما از افکار عمومی مردم حتی انتقاد ریاست‌جمهور را بلند کرده است. به خاطر رانت‌بازی‌ها و سوءاستفاده‌ها اقتصاد کشور دچار مشکل شده است. چرا حتی دلخوشی‌های ساده مثل علاقه به شنیدن گزارش‌های عادل فردوسی‌پور را هم نباید داشته باشیم. وجود او چه هزینه‌هایی دارد؟ آیا وجود عادل فردوسی پور با جوانگرایی تضادی
دارد؟ (7/11)
1057- یک کلام آقای ظریف گفتند:
«این پول‌های پول‌شویی چه می‌شود؟» 10 نفری در مجلس کاغذ به دست گرفتند که ظریف نباید این حرف را می‌زد که من به آنها می‌گویم؛ شما که نماینده مردم هستید چرا حرف نزدید؟ هرچند برخی از اساتید بزرگوار هم از سخنان آقای ظریف در این مورد حمایت نکردند. (7/11)
1058- دور شدن صدا و سیما از افکار عمومی حتی انتقاد رئیس‌جمهور را هم بلند کرده است. اقتصاد کشور به خاطر اختلاس‌ها و فساد مالی دچار مشکل شده است. چرا صدا و سیما حتی به سلیقه مردم توجهی ندارد. حتی عادل فردوسی‌پور را در برنامه مسابقات آسیایی 2019 حذف نموده است؟ (7/11)
1105- مشخص شدن اشتباهات بزرگ در برخی تصمیم‌گیری‌ها و مدیریت‌ها افکار عمومی را آنچنان بدبین نموده که کم و بیش راه‌حل‌های باقی مانده برای ماندن این افراد تاثیر منفی‌تری به جای می‌گذارد. (7/11)
1106- اینکه نوشته‌اید: «نمایندگان مجلس به حقوق بگیران کلان ورود می‌کنند» خبر خوبی است.‌ای کاش نمایندگان محترم اشاره‌ای هم به برخی از خود داشته باشند. برخی از نمایندگان فقط استیضاح بلدند و کاری به مسائل دیگر ندارند. (7/11)
1108- برجام هیچ فایده‌ای هم که نداشت 7 یا 8 بند تحریم‌های سازمان امنیت را لغو کرد، که باعث افتخار
بود. (7/11)
1128- خانه ما انتهای بلوار ارتش است. رفتم از سوپری محل روغن زیتون بخرم روی جلد آن قیمت خورده 24470 اما برای من
35 هزار تومان حساب کرد. به فروشنده هم اعتراض کردم، گفت آن قیمت قبلی بوده. یعنی چه قیمت قبل بوده؟ چرا بازرسی به این سوپری‌ها نمی‌فرستند؟ (7/11)
1159- در صفحه حوادث آفتاب 6/11/ از کشف
700 میلیون کالای قاچاق نوشته شده بود. واقعا جابه جا کردن جنس قاچاق باید چگونه باشد تا دیده نشود؟ چطور چند دستگاه کولرگازی در یک خودروی سواری جاسازی شده است؟ (7/11)
1245- آقای محمدرضا باهنر می‌گوید: «آب و برق مجانی شود» آقای باهنر! ما از طلا گشتن پشیمان شده‌ایم، نمی‌خواهیم مجانی شود. می‌خواهیم نرخ اقلام به ثبات برسد و کاهش یابد. ما از آب و برق رایگان گذشتیم. (7/11)
1357- آیا حذف طرح زوج و فرد برای تردد خودروها یا جایگزینی عوارض به جای این طرح باعث کاهش ترافیک می‌شود؟ به نظر بیشتر این طرح‌ها برای کسب درآمد شهرداری
است. (7/11)
1412- آقای رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت در مورد لایه پالرمو و عدم تصویب آن در مجمع می‌گوید: «باید روی آن کارکرد و برای منافع ملی باید دقت کرد.» خواستم بگویم امیدواریم سلیقه‌های فردی جای منابع ملی را نگیرد و همه در خدمت منافع ملی
باشند. (7/11)
1521- آیا واردات هفتگی 50 هزار راس دام می‌تواند باعث کاهش قیمت گوشت بشود؟ مسلما اگر قاچاق و سیستم دلالیسم کنترل شود قیمت کاهش می‌یابد. اما مشکل اینجاست سیستم دلالیسم مانع از کاهش قیمت‌ها می‌شود و به نظر می‌رسد هنوز مقابله کافی برای برخورد با این مافیا نشده است. (7/11)
صمدی: نقشه ‌جدید اتاق‌ بازرگانی، تعطیلی ‌شنبه ‌است. دلسوزان ‌و رسانه‌ها باید هوشیار باشند، به طور سنتی50 درصد آموزش‌ و تولید این‌ کشور همیشه ‌تعطیل، در شنبه ‌انجام ‌یا برنامه‌ریزی ‌می‌شود و هدف‌ تاجران ‌تهران ‌آن ‌است‌ که ‌تولید و متخصصین‌ آموزش ‌دیده‌ نباشند تا آنها همه ‌چیز را با دلارهای ‌دولتی‌ وارد کنند.
...0915
باسلام. جالب است با اینکه نیمی از نمایندگان مجلس دهم اعتدالیون و اصلاح‌طلبان هستند ولی اکثر برنامه‌های صدا وسیما که از مجلس حضور دارند از طیف اصولگرایان هستند، امیدواریم شاهد روزی باشیم که به معنای واقعی صدا و سیما رسانه ملی باشد.
...0933
ما خودمون افسردگی داریم. صداوسیما ما را افسرده‌تر نکنه. نوروز نزدیکه. تو را به خدا صداوسیما ما را در ایام نوروز افسرده نکنه.
...0933
نوشته‌اید که «مشخص نیست کارلوس کی‌روش با کدام عقبه سرمربی رئال مادرید شده» عرض می‌کنم، کاملا مشخص است. چون باشگاهی مثل رئال مادرید و تشکیلاتی مثل فوتبال پرتغال و آدمی مثل آلکس فرگوسن آنقدر فوتبال سرشان می‌شود که بفهمند چه کسی را برای سرمربی‌گری و دستیار خود انتخاب کند. این به اصطلاح کارشناسان از این قبیل هستند که این مطلب واضح را مشخص نیست با کدام عقبه کتمان می‌کنند. کسانی که همه هنرشان این است که به عنوان مربی تیم‌ها را به دسته پایین‌تر ببرند و حتی یک بازیکن را نتوانسته‌اند پرورش دهند و این تمام شناختشان از فوتبال است. روزنامه شما هم نباید هرحرفی را که از واقعیت دور است چاپ کند و صفحات روزنامه وقت خواننده را بگیرد.
...0912
با عرض سلام و خداقوت. بانک‌ها می‌توانند واسطه‌ای برای نیات و دست‌های خیر از جمله: انفاق، صدقه، کمک به ساخت مدرسه، مسجد، بیمارستان، درمانگاه و تمام خیرات دیگری که هم باعث سعادت و بهروزی دنیوی شوند و هم باقیات صالحاتی پس از رحلت به سفر آخرت. مصرانه خواهشمندیم بانک مرکزی پرداخت کمک‌های مردمی را در همه بانک‌های دولتی و خصوصی و همچنین موسسات مالی و اعتباری فعال کنند.
...0938
درسته که کاغذ گران است. اما 3 صفحه عکس دانش‌آموز، با این کار فروش روزنامه نابود می‌شود.
...0905
با صحبت‌هایی که راجع به رفتن آقای کی‌روش می‌شود بعضی‌ها احساس وظیفه کرده‌اند که تمام مربیان شاخص دنیا را برای آمدن به ایران ردیف کنند و نشریات ورزشی هم عکس آنها را چاپ می‌کنند تا مقداری تیراژ کسب کرده باشند. اینها فقط کافی است به دستمزد آقای لیپی درتیم چین توجه کنند تا نرخ دستشان بیاید و بدانند که دستمزدها چندین و چند برابر دستمزد آقای کی‌روش است و البته امکاناتی که این مربیان درتیم‌های فعلی یا قبلی‌شان دارند یک‌صدمش هم اینجا پیدا نمی‌شود. خلاصه که اینکارها سوءاستفاده از احساس پاک جوانان علاقه‌مند به تیم ملی و در نهایت باز هم توهین به شعور مردم است و باید به حساب غرض‌ورزی آنها
گذاشت.
...0912
محمود بلیغیان – اصفهان: با تشکر از سردبیر و مدیر مسئول محترم روزنامه و جناب آقای ذاکری. به خواننده گرامی روزنامه وزین و موفق آفتاب یزد، آقای شبستری عرض می‌کنم که شما خیالتان کاملاً راحت باشد. برخلاف شما، بنده به هیچ وجه قصد کاندیدا شدن برای نمایندگی مردم بزرگوار، فهیم و عزیز اصفهان جهت هیچ مجلسی را نداشته و ندارم و بنابراین نیازی به گرفتن اجازه از آقایان نمایندگان محترم و
مادام العمر فعلی اصفهان در مجلس شورای اسلامی، جناب آقای مهندس فولادگر و جناب آقای دکتر کامران نیست که ایشان وظایف خود را تاکنون به خوبی و به نحو احسن انجام داده و می‌دهند.
...0913