از میان پیام‌های شما تیتر انتخاب می‌کنیم
مسئولان با 800 هزار تومان می‌توانند عید را سر کنند؟

روی خط آفتاب - تاریخ: ۱۱-۱۱-۱۳۹۷, ۱۲:۰۱
1551- اینکه هر روز خبر از دستگیری برخی مدیران می‌رسد اخباری است که اعتماد مردم را به بدنه مدیریت‌ها به دلیل سوءاستفاده مالی یا رانت‌بازی بدبین می‌کند. (2/11)
1607- در حالی که بیشتر ما کارگران و کارمندان حقوق زیر 2 میلیون می‌گیریم اعلام خط فقر 5/4 میلیون تومان اعلام کردن چه معنایی دارد؟ چرا گذاشتند روز به روز خط فقر بیشتر شود که این حال و روزمان باشد؟ (2/11)
آفتاب یزد: متاسفانه هر فردی که مسئولیتی هم ندارد برای خودش خط فقر تعریف می‌کند.
1716- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از ناپدید شدن 5/3 میلیارد دلار ارز که برای واردات کالا تخصیص داده بود خبر داد که به جای آن هیچ کالایی وارد نشده
است. (2/11)
1719- تعیین تکلیف پرونده‌های بورسی و رانتی زمان آقای احمدی‌نژاد که تعدادشان به چندین هزار نفر می‌رسید چه شد؟ ظاهرا همه منتظر فراموش شدن آنها بودند. لطفا اطلاع‌رسانی کنید. (2/11)
1740- شهردار محترم ناحیه 6 تهران به اهالی محل فرموده بود خیابان 16 امیرآباد شمالی را تبدیل به بوستان کنید. لذا شهروندان این منطقه منتظر اجرایی شدن وعده شما هستند تا به جان شما
دعا کنند. (2/11)
آفتاب یزد: به اندازه کافی شهرداری محترم به این پیام پاسخ داده اند.
1751- بخشی بازنشسته آموزش و پرورش از رضوانشهر. لطفا از مدیرعامل سازمان بازنشستگی کشوری بخواهید؛ اولا وام آن سازمان دوما بیمه تکمیلی بازنشستگان که ماهیانه مبلغی از آنها کسر می‌گردد در فیش حقوقی آنها قرار دهند تا قابل رویت باشد. قبلا هم چنین بود. بهتر است این موضوع رعایت شود تا شائبه‌ای نباشد. (2/11)
2045- شایعه کردند که وزرا می‌خواهند دسته جمعی استعفا بدهند اگر آقای روحانی آنقدر شهامت داشته باشد کسانی که چوب لای چرخ دولت می‌گذارند معرفی کند حداقل حرف دلش را زده و مردم آنها را می‌شناسند. چرا این کار را نمی‌کنند که دست اینها رو شود. شما هم روی این موضوع کار کنید. بنویسید و تذکر دهید. شاید درست شود. (2/11)
آفتاب یزد: شاید اندک افرادی چوب لای چرخ دولت بگذارند. ولی دولت محترم اقتداری دارد که اکثر کارهایی را خواسته باشد می‌تواند انجام دهد. جلسه سران قوا که تحت نظر مقام معظم رهبری فعال است یک بازوی قدرتمند اجرایی است که اختیارات کافی را به رئیس جهور محترم داده است.
0919- گفته شد جعبه سیاه هواپیمای 707 پیدا شده. لازم است نوار مکالمات خلبان با برج مراقبت بررسی گردد. چرا هواپیما در یک باند کوچک فرود آمد؟ مقصر کیست؟ (3/11)
0933- جواد شبستری: سلام به روزنامه آفتاب و آقای ذاکری عزیز. به مردم شریف اصفهان پیشنهاد می‌دهم دفعه دیگر به آقای بلیغیان رای بدهند البته با اجازه آقای فولادگر و کامران و... من هم به شبستر خودمان خواهم رفت و کاندیدا
خواهم شد. (3/11)
آفتاب یزد: اهالی آفتاب یزد شامل تحریریه، کارکنان و مخاطبان گرامی می‌باشد. لذا چون از یک خانواده‌ایم بدون گلایه کنایه‌ها را چاپ می‌کنیم.
0939- اوضاع فعلی اینترنت ایران بسیار ضعیف‌تر از کشورهای همسایه می‌باشد. با وجود اعتراضات رئیس‌جمهور منتخب قطع اینترنت صدمات اقتصادی فراوانی به کشور وارد می‌کند و کار ادارات و بانک‌ها را مختل خواهد
نمود. (3/11)
1032- من از وزیر امور خارجه‌ای مثل آقای ظریف که بسیار کاردان هستند تشکر می‌کنم. به دولت هم برای داشتن چنین وزیری تبریک می‌گویم. زمان دولت اصلاحات هم خیلی زحمت کشیدند. ما کارهای مسافرتی و ویزای خود در گرجستان را توانستیم به خوبی انجام دهیم. این به خاطر درایت و مردمی بودن آقای ظریف بود که از ایشان سپاسگزارم. حتی به وی وزیر مهربان
می‌گوییم. (3/11)
1350- پور کیانی بازنشسته راه آهن و عضو صندوق بازنشستگی کشوری: از اینکه قبل از رسیدن برج حقوق اینجانب به حسابم واریز می‌شود از مسئول مربوطه سپاسگزارم. با تشکر از آفتاب یزد عزیز. (3/11)
1400- من نمی‌دانم آقایان چه کار می‌کنند؟ مبلغ عیدی کارگران 800 یا 900 هزار تومان! با این تورم و افزایش قیمت‌ها به چه درد ما می‌خورد؟ آیا خودشان می‌توانند با این عیدی شب عید را سر کنند؟ این عیدی است یا صدقه؟ (3/11)
آفتاب یزد: حداقل عیدی کارگران دو برابر مبلغی است که مطرح کرده‌اید.
1413- کیانی از تهران: به نظر من چند شغل از سخت‌ترین مشاغل هستند. مثل کوره آجرپزی، معدن، خبازی، نمدمالی، سلاخی و روزنامه نگاری! (3/11)
1445- معلوم نیست کی درست می‌گوید کی غلط؟ مدیرعامل برکنار شده سایپا می‌گوید: «افزایش قیمت خودرو خواسته شخص وزیر صنعت بوده». واقعا ما نمی‌دانیم کی راست می‌گوید و چه خبر است؟ (3/11)
1550- باید به آقای احمدی‌نژاد گفت حمایت شما از مرحوم بازرگان هم یک فیلم جدید شماست که هیچ اعتباری برای شما نمی‌آورد. آدمی مثل شما حتی نباید نام مرحوم بزرگوار بازرگان را به زبان بیاورد. شما بروید دنبال همان عوام‌فریبی‌های
خود. (3/11)
1637- به نظر من تمام این بازی‌ها و سهمیه‌بندی بنزین و دادن یارانه سوخت فقط برای افزایش نرخ بنزین است. مسلم است که سهمیه‌ها کفاف نمی‌دهد و مردم مجبور می‌شوند از نرخ آزاد استفاده کنند. اگر انرژی و بنزین در همه جای دنیا گران است، درآمدها هم با سطح تورم همخوانی دارد. (3/11)
1217- چرا مسئولان بین مردم فرق می‌گذارند و برای توزیع بسته حمایتی بین مردم فرق قائل هستند. حقوق‌بگیران که حقوق می‌گیرند اما کسانی که حقوق بگیر نیستند مشکل اقتصادی دارند چه کنند؟ نباید بسته حمایتی بگیرند؟ (4/11)
1512- واقعا ما مردم از دست برخی از مسئولین و تریبون‌دار و نمایندگان خسته شدیم. اینها کاری برای کشور نمی‌کنند اینها آن روی سکه را در دنیای سیاست نمی‌بینند. تریبون‌داران باید اجازه بدهند در امور سیاست خارجه وزیر امور خارجه صحبت کند، نه هر کسی که خواست صحبت کند. (4/11)
0910- آقای ترامپ رهبر مخالفان ونزوئلا را رئیس‌جمهور ملت ونزوئلا اعلام کرد. جای تاسف است باید به وی گفت شما که دلال هستید چه کاره هستید که در دنیا به هر کشوری دستور می‌دهید و رئیس‌جمهور تعیین می‌کنید. (5/11)
0920- از ساعت 4 تا 6، دو کانال ورزشی هر دو دارند فوتبال ویتنام و ژاپن را نشان می‌دادند. در حالی که کشتی فرنگی و والیبال هم مسابقات داشتند. اما تلویزیون خبری از آنها نشان نمی‌دهد. آن‌وقت می‌گویند چرا مافیای فوتبال درست شد؟ (5/11)
1012- آقای جنتی فرمودند: «مدتی است گرانی ارزاق ذهن مرا مشغول کرده است.» جای خوشحالی است کسانی که مسئول هستند دلشان برای مردم می‌سوزد. کاش زودتر می‌فرمودند. (5/11)
1120- سلام از شهرستان نور تماس می‌گیرم از ایثارگران هستم. خدا رحمت کند
امام (ره) که فرمودند: «نگذارید انقلاب به دست نامحرمان بیفتد.» آقایان دلسوز مراقب باشید. برخی افراد به نظام لطمه می‌زند. از مسئولان خواهشمندیم به داد مردم و انقلاب برسند. ما این همه شهید و جانباز دادیم، چرا برخی افراد مشکل‌آفرینی می‌کنند؟ (5/11)
با سلام و خسته نباشید. کل مسیر بلوار تاسیسات نفتی ری محل تجمع نخاله‌ها شده و چهره بسیار زشتی در این منطقه نفتی ایجاد کرده است و هیچ کس مسئولیت جمع‌آوری آنها را برعهده نمی‌گیرد و سالیان طولانی با بوی تعفن‌آور باقی مانده است، چرا؟
...0936
آقای مظفری! بیش از نود درصد از مردم ایران آرزوی گرفتن حقوق 20 میلیونی را هرگز تا زنده‌اند نمی‌بینند به چشم خود، خوش به حالت رئیس بنیاد مستضعفان! و بدا به حال روز قیامتت که ریال به ریال این پول بیت‌المال حساب و کتاب داره.
...0905
داشتیم از رادیو سخنان نمایندگان محترم مجلس که خالصانه زحمت می‌کشند گوش می‌دادیم که امیدوار بودیم و خوشحال که طرح ساماندهی بازار خودرو تصویب و بازار رقابتی شفاف می‌شود. ولی مثل اینکه بند اصلی بند 2 طرح ساماندهی و مهم آن که واردات خودرو براساس حجم بود و تعرفه‌ها کاهشی میشدن را حذف کردن. اینطوری که طرح ساماندهی خودرو فایده‌ای ندارد. از نمایندگان محترم انتظار می‌رودکه طرح ساماندهی و بند 2 را به طرح برگردانند. حذف بند 2 ادمه انحصار است. حداقل با برگرداندن بند 2 این افزایش قیمت‌ها در دو خودرو داخلی
توجیه دارد.
...0939
سلام و درود. لطفا به داد ما مینی‌بوس‌دارها برسید. مدتی ایست مراکز معاینه فنی از دادن معاینه به ماشین‌های مدل کمتر از 87 خودداری می‌کنند. ازطرفی پلیس هم از تردد ما جلوگیری می‌کنه. پس تکلیف ما چیه؟ توروخدا به داد ما برسید.
متشکرم.
...0912
من اتوبوس دارم. از این طریق امرار معاش می‌کنم. الان به من معاینه هم نمیدن. هر روز دارم جریمه میشم. ما باید چی کار
کنیم آخه؟
...0912
سلام. چند روزی است در محله مهرآباد جنوبی در جنوب میدان آزادی تهران وقت غروب در خیابان شمشیری زمان ازدحام مردم دستفروش‌های پیاده‌رو به دلیل سردی هوا اقدام به روشن کردن آتش با چوب و کارتن در حاشیه خیابان می‌نمایند، نظر شما در این مورد چیست؟
...0936
امیدواریم به برکت شعار"حمایت از کالای ایرانی" محصولات غیرضروری دیگر هیچ موقع از کشورهای خارجی وارد نشود و کلیه محصولات داخلی ما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار شود، به گونه‌ای که برخلاف روال سال‌های گذشته با افتخار تمام اذعان کنیم؛ محصولات ایرانی بسیارعالی و بهتر از کالاهای خارجی است و بس.
...0938
حضرت امام صادق (ع) می‌فرمایند: از کسانی مباش که از گناه دیگران ترسانند، و از عاقبت خود غافل.
...0913
حضرت فاطمه (س) می‌فرمایند: سه چیز از دنیا براى من دوست‌داشتنى است: تلاوت قرآن، نگاه به صورت رسول خدا، انفاق و کمک به نیازمندان درراه خدا.
...0938
رسول مکرم اسلام (ص) می‌فرمایند: لذت حسود از همه کمتر است.
...0938
باسلام. با این تفسیر آقای حمید بعیدی‌نژاد از خانم نازنین زاغری (49 بار خدمات پزشکی و هفته‌ای شش روز ملاقات با خانواده) پس چه نیازی به زندانی می‌باشد؟
...0913
باسلام. من از بیگانگان هرگز ننالم، که آنچه بامن کرد آشناکرد، آقای رئیس‌جمهور روحانی! بیش از 90 درصد تورم و نارسی‌ها از تولیدکنندگان و فروشنگان و دوستان به ظاهر همراه ما هستند و ارتباطی با دلار ندارن و نیاز شدید به برخورد انقلابی و قضایی واجتماعی دارن، مصلحت‌اندیشی
به چه بهایی.
...0913
قیمت دلار و گوشت گران است. این دغدغه مردم است نه فیلتر اینترنت.
...0933
آقای روحانی! قیمت گوشتو بچسب، فیلترینگ اینترنت پیشکش.
...0990