محمدرضا فروتن در «مانکن»
محمدرضا فروتن، بازیگر فیلم‌هایی چون

فرهنگی - تاریخ: ۲۹-۱۰-۱۳۹۷, ۱۲:۰۱
«دو زن»، «قرمز»، «زیر پوست شهر» و «شب یلدا»، در اولین تجربه رسانه خانگی‌اش،
مقابل دوربین سریال «مانکن» قرار خواهد گرفت. حسین سهیلی‌زاده که پیش از این ساخت سریال‌های تلویزیونی پرمخاطبی مانند «دلنوازان»، «فاصله‌ها»، «آوای باران» و «پریا» را در کارنامه خود به ثبت رسانده است، کارگردانی سریال «مانکن» را برعهده دارد. به گزارش خبرآنلاین، در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: «همیشه عشق‌های بزرگ و زیبا، دشمنانی بزرگ و مخوف داشته‌اند.»

«قصر شیرین» در فجر
نسخه کامل فیلم سینمایی «قصر شیرین» به کارگردانی رضا میرکریمی به دفتر جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد. حامد بهداد، ژیلا شاهی، اکبر آئین، آزاده نوبهار، محمد اشکان‌فر، محمد عسگری، یونا تدین، نیوشا علیپور و بابک لطفی خواجه‌پاشا بازیگران این فیلم هستند. به گزارش برنا، حامد بهداد در این فیلم سینمایی نقشی متفاوت را ایفا کرده است که به نظر می‌رسد این بازیگر یکی از بخت‌های سیمرغ امسال باشد.

«گاندو» در ترکیه
تصویربرداری سریال «گاندو» به کارگردانی جواد افشار این روزها در منطقه اقدسیه ادامه دارد. به گزارش مهر، عوامل سریال «گاندو» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی این روزها خود را برای رفتن به ترکیه آماده می‌کنند. داستان این مجموعه تلویزیونی که پانزدهمین سریال جواد افشار برای تلویزیون است به قلم آرش قادری به نگارش درآمده است.