کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 25 آبان 1397   Friday 16 November 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

تبلیغات

اخبار آنلاین

 • حمایت امریکا از بیانیه دادستان کل سعودی در خصوص پرونده خاشقچی/ واشنگتن هچ بحثی درباره بازگرداندن فتح‌الله گولن به ترکیه نداشته است
 • نوری المالکی در دیدار با مقام آمریکایی: عراق باید از تحریم های آمریکا معاف شود
 • جنگنده‌های ائتلاف امریکا 23 غیرنظامی را هدف قرار داد
 • رویترز: آمریکا دور جدید تعرفه‌های گمرکی بر کالا‌های وارداتی از چین را تعلیق کرده است
 • مجلس سنای آمریکا طرح توقف فروش سلاح به بحرین را رد کرد
 • تشییع جنازه وحید مظلومین ملقب به سلطان سکه +فیلم
 • عناوین صفحه

  روی خط آفتاب

  1902- متاسفانه متروی خیام اصلا پله برقی ندارد و این برای بیماران، سالمندان و افراد ناتوان بسیار مشکل و طاقت‌فرساست. به ویژه تردد در این مترو به خاطر قرار گرفتن در بازار تهران به اوج خود می‌رسد. مطمئنا امکان ساخت پله برقی در این ایستگاه شلوغ وجود دارد. (13/8)
  1615- چرا لایحه FATF رد شد؟ ما مردم دوست داریم این لایحه تصویب شود تا تعامل جهانی و مبادلات تجاری ما بهتر صورت گیرد. اگر ایراداتی هم به آن وارد است رفع کنند، اما آن باید تصویب
  شود. (14/8)
  1516- آقای مظفری! چرا شورای نگهبان FATF را رد می‌کند؟ اگر این به خاطر منافع ملت است که به ضرر ملت است. چون باعث می‌شود ما نتوانیم با دنیا معاملات تجاری و مالی داشته باشیم. دلیل اصلی این مخالفت‌ها چیست؟ (14/8)
  1359- سلام. نقش آقای واعظی کنار آقای روحانی چیست؟ فقط ایستادند و نگاه می‌کنند. اگر نقش ایشان را توضیح دهید ممنون می‌شویم. (14/8)
  1318- کار نشد ندارد. به خانم ابتکار عرض می‌کنم یک روز خاص را برای دیدن مسابقات در میادین ورزشی در نظر بگیرند تا تنها خانم‌ها از نزدیک ناظر بازی‌ها باشند. فقط بازیکنان تیم‌ها شلوار بلند و پیراهن آستین بلند بپوشند تا مسئولان دیگر به دلایل مختلف برای عدم ورود خانم‌ها به استادیوم‌ها مخالفت نکنند. (14/8)
  1259- صحبتی با شورای نگهبان دارم، می‌گویند ما حقوق شهروندی را رعایت می‌کنیم. کسانی که مخالف CFT هستند جلو مجلس تجمع می‌کنند و کسی کارشان ندارد اما من شهروند اگر بخواهم بگویم من مخالف آن نیستم موافق هستم، سریع بعضی‌ها به من برچسب می‌زنند. (14/8)
  1220- عزیزان آفتاب یزد! اگر کشورهای غربی راست می‌گویند که ما اگر FATF را تصویب کنیم شرایط بهتری برای ما ایجاد می‌کنند پس چرا حالا که قاشقجی روزنامه‌نگار عربستان جسدش در اسید حل شده است توسط ولیعهد عربستان کشته شد هیچ کدام از کشورها کمترین تغییری در ارتباط با این کشور ایجاد نکرده و آن را تحریم نکردند. چرا باید ساده‌اندیش باشیم و فکر کنیم هر چه آنها می‌گویند باید تصویب کنیم. (14/8)
  1219- کمتر حرفه‌ای به اندازه روزنامه‌نگاری هست که این همه دردسر داشته باشد. تا چند تا صفحه سفید تبدیل به روزنامه شود و به دست خواننده برسد باید از هفت خوان بگذرد. لذا درست نیست برخی‌ها به جای نقد، ایرادات غیر اصولی بگیرند. (14/8)
  1200- دکتر وفایی هستم. در صفحه اول در ارتباط با رد شدن CFT آن را قرمز کرده و اعتراض شدید کردید. اما خدمتتان عرض کنم این لایحه مخالف قانون و شرع و اسلام و جمهوری اسلامی است. اینگونه از آن دفاع
  نکنید. (14/8)
  آفتاب یزد: ضمن تشکر از جنابعالی آیا اکثریت نمایندگان ملت هم اشتباه می‌کنند؟
  0834- ما در کشورمان مشکلات زیادی داریم که نباید گذاشت پرداختن به قتل یک خبرنگار در خارج از کشور کل اخبار را مصادره کند. در ترکیه ماه هاست صدها خبرنگار در زندان هستند اما ترکیه از قتل قاشقجی مشغول بهره‌برداری کرده و از برخی کشورها امتیاز می‌گیرد. (14/8)
  0832- باعث ناراحتی است که کشور ترکیه که تاکنون این همه در این سال‌ها از قِبل کشور ما سود برده است و سالیانه میلیون‌ها گردشگر ایرانی به ترکیه می‌روند حالا از سوخت‌رسانی به هواپیمای ما سرباز
  می‌زند. (14/8)
  0828- زمان آن فرا رسیده که یک نتیجه‌گیری کنیم؛ در این سال‌ها که عده‌ای خاص از دیوار سفارت‌های چون عربستان و انگلیس بالا رفتند نتایج مخربی برای اقتصاد کشورمان و مشکلات عدیده‌ای برای فرد فرد هم میهنان به وجود آوردند. اکنون گفته می‌شود درصد بیکاری ما 30 درصد
  است. (14/8)
  0826- لایحه پول‌شویی را رد می‌کنیم. پس ارتباط بانک‌ها و کمک‌های اروپا چه می‌شود؟ نیمی از کارخانجات و تولیدی‌ها در حال تعطیلی هستند یا تعطیل شده‌اند. با 24 میلیارد دلار می‌توانستیم 6 میلیون شغل درست کنیم ولی سرمایه‌مان را گاهی جاهایی هزینه کردیم که بازده هم نداشت. یا وقتی برخی تعطیلی‌ها زیاد باشند کار نمی‌کنیم. نتیجه قابل تصور است. (14/8)
  0656- پیامی برای روزنامه ایران از سوی روزنامه شما دارم. به آقای روحانی بگویید روزنامه ایران که متعلق به ارگان دولت است صبح‌ها نصفه به دست مردم می‌رسد و چند ورق کم دارد. روزنامه کامل نیست. دولت پیگیری کند چرا روزنامه‌اش اینگونه توزیع می‌شود؟ (14/8)
  2013- برخی از آقایان تریبون‌دار و حتی برخی نمایندگان امثال آقای ذوالنور طوری حرف می‌زنند انگار مردم و شرایط امروز را درک نمی‌کنند. (14/8)
  2009- آقای کدخدایی! به عنوان سخنگوی شورای نگهبان، من یک سوالی از شما دارم؛ از مردم سوال کنید بپرسید چند درصد از مردم تمایل دارند این لایحه تصویب شود؟ البته اکثریت ملت نه کسانی که جلو مجلس می‌روند علیه آن لایحه شعار می‌دهند! آقای کدخدایی! اگر بانک‌ها با ما همکاری نکنند نفتی را که فروختیم پول آن را از طریق کدام بانک دریافت کنیم؟ (14/8)
  1836- کیانی از تهران: جناب آقای بروجردی، نماینده مردم بروجرد! در مجلس از راه‌اندازی کاروان گردشگری که فرموده بودید چه خبر؟ امید است حتی در شرایط بارندگی و بارش‌ها هم شاهد رونق گردشگری باشیم. (14/8)
  1824- تنها راه فشار به آمریکا فشار به متحدین منطقه‌ای آمریکاست و ما تنها کاری که می‌توانیم بکنیم افزایش قیمت نفت به بالای 100 دلار است. برای این راه هم می‌توانیم از تدابیر مختلفی استفاده کنیم تا دولت آمریکا با افزایش قیمت مواجه شود و تحریم‌ها با شکست مواجه شود. (14/8)
  1804- در مورد دست‌بوسی نماینده مجلس خواستم بگویم این رفتار درست نیست. رفتار نمایندگان یک الگوست، این کارها الگوی خوبی برای مردم نیست. (14/8)
  1416- ظاهرا تحریم‌های آمریکا شامل غذا و دارو نمی‌شود اما نمی‌دانم چرا مال‌اندوزان و تجار و فروشندگان هر قدر دلشان می‌خواهد گران می‌کنند، کسی هم جلو آنها را نمی‌گیرد. اینها از هر بیگانه‌ای برای کشور خطرناک‌ترند. دولت باید اینها را
  به صلابه بکشد تا مردم ببینند و خوشحال
  شوند. (15/8)
  2028- در یک جلسه همگانی پرسیده شد از رونق و ایجاد صنعت گردشگری که جناب علاءالدین بروجردی وعده آن را داده چه خبر؟ گفته شد تا آخر تابستان سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد. گفته شد نکند به سرنوشت اتوبان تهران- شمال دچار شود. پاسخ دادند این کار عملی خواهد شد. اگر نشد چی؟ از علاءالدین اصلی کمک بگیریم. مثلا با گفتن اجی مجی... این کار درست
  می‌شود!؟ (15/8)
  1957- آقای مظفری! شاملو هستم.در کجای دنیا در خیابان 6 متری دو طرف آن را خودروها پارک می‌کنند؟ در اول خیابان دربند خیابان حمید متاسفانه دو طرف خیابان جای پارک ماشین‌ها شده است. وسط خیابان هم گاهی رفت و آمد خیلی سخت شده است. پیاده‌رو هم ندارد. به مسئولین بگویید فکری به حال این خیابان کنند. (15/8)
  1951- ما سال‌ها تحریم بودیم این‌ها مردم را به وحشت نمی‌اندازد، اما رفتار عده‌ای که در داخل برای مردم مشکل ایجاد می‌کنند ناراحت‌کننده است. حتی برخی با شعار ارزش‌مداری لطمه به انقلاب می‌زنند. (15/8)
  1430- پایین بیمارستان مهر یک خیابان است که پشت فلسطین شمالی است و آنجا مسجدی هست که زیر طبقه مسجد را تبدیل به بازار تره‌بار و لبنیات و خواربار کردند. از هر کدام از کسبه رفتم خرید کنم دیدم همه افغانی هستند. چطور در یک مجتمع بزرگ خرید 50 تا افغانی کار می‌کنند؟ (15/8)

  15
  آبان
  1397

  شماره
  5315


  حرف مردم

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام