کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 29 مهر 1397   Sunday 21 October 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

سرمقاله

ظهور طبقه لمپن- مدیر

محسن جلیلوند استاد حقوق بین الملل

تبلیغات

اخبار آنلاین

 • جهانگیری: اگر ملت ايران با هم متحد باشند، آمريكا سر عقل مى‌آيد و اين موضوع بيش از چند ماه طول نمى‌کشد / شريعتمدارى مى‌گويد بيكارم؛ در حالى كه سمت ايشان در وزارت بعدى امروز در مجلس اعلام شده
 • جمهوری خواهان ایالات متحده پلتفرم اختصاصی می سازند / ایجاد فضایی محدودتر برای توسعه اخبار گزینشی
 • امیری: امیدواریم شورای نگهبان CFT را تایید کند / حضور رییس‌جمهور در مجلس برای دفاع از وزرای پیشنهادی
 • ضرغامی: هر وقت در شورای امنیت ملی رأی‌گیری می‌شود، رفع حصر رأی نمی‌آورد
 • علی‌عسکری: آنتن رسانه ملی را به کسی که ادبیات سیاه‌نمایی دارد، ندهید
 • عکس/ وقوع سیل در بن عروس تونس
 • عناوین صفحه

 • باید از عراق غرامت جنگ را بگیریم
 • تیپ جوان‌پسند وزیر جوان
 • دخترم و همسرش با موتور به محل کار می‌روند
 • بازدید و قدردانی سپنتانیکنام از تحریریه آفتاب یزد
 • محمدرضا نجفی منش رئیس انجمن قطعه سازان ایران
 • حمید زنگنه نماینده دوره هفتم مجلس
 • مهدی مالمیر روزنامه نگار
 • فرصت طلبی احمدی‌نژاد
 • خلیج فارس مثل جیب کارمندان می‌شود
 • بازار ثانویه ارز شعبده‌بازی است
 • «شیدا‌تر از عارف» اتفاقی نو در موسیقی ایران
 • ۹ میلیارد دلارارز دولتی کجا رفت؟
 • قیمت بلیت پرواز‌های خارجی دو برابر شد
 • روی خط آفتاب

  حالا که دلار دارد نزول می‌کند و به جایگاه واقعی خودش بر می‌گردد مسئولان کشور و دولت کاری کنند تا دوباره دلال‌ها و افراد مشکوک و مغرض بازارها را آشفته نکنند و اعصاب مردم و آرامش آنها را خراب نکنند.
  ...0912
  از بابل تماس می‌گیرم. به‌عنوان مشتری قدیمی بانک مسکن شعبه مرکزی بابل از عملکرد و حسن رفتار رئیس این شعبه آقای محمدی و مسول تسهیلات آقای کامرانی نهایت تشکر را دارم و امیدوارم این پیامم در روزنامه آفتاب یزد مورد توجه بزرگان بانک مسکن قرار گیرد.
  ...0911
  مسئولان کشور با تدبیر و درایت نقدینگی متلاطم و سرگردان در کشور را به سمت بورس و تولید سوق دهند و موانع سر راه تولیدکنندگان را بردارند و مشوق‌های لازم را هم به آنها بدهند.
  ...0912
  مسئولان باید آرامش روانی را به مردم و بازارها با اقتدار برگردانند و مردم را هم باید توجیه کرد بهترین تنبیه گرانفروش نخریدن و هجوم نبردن به فروشگاه‌ها و حرص نزدن و کالا انبار نکردن در خانه‌هاست.
  ...0912
  لحاظ شدن تدابیر شدید و دقیق امنیتی و بازرسی در گمرک و همه مرزهای کشور به صورت مکرر با سیر مراحل منظم اداری و روتین، شناسایی کالاهای مجاز و قاچاق را امکانپذیر می‌کند.
  ...0938
  مولای متقیان، حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: از خشم بپرهیزید که آغازش دیوانگی و پایانش پشیمانی است.
  ...0938
  حضرت امام کاظم(ع) می‌فرمایند: از ما نیست کسی که هر روز به حساب نفس خود رسیدگی نکند.
  ...0938
  تکیه به توان داخلی و استفاده بهینه از استعدادهای درخشان فکری و جسمی نیروهای عزیز و توانمند هموطن در صدر آنها نخبگان نستوه و ارجمندی که بارها در زمینه‌های مختلف مشورتی، فناوری و... ابتکار خلق کرده‌اند، یکی از شروط بسیار مهم برای به ثمر نشستن اهداف سال "حمایت از کالای ایرانی" و مبارزه با مشکلات اقتصادی است.
  ...0938
  اگر فرضیه ارتباط گرانی با تحریم‌ها صحیح باشد، آیا شرعا جایز است که به خاطر رفع تحریم در برابر شیطان بزرگ آمریکا سر تسلیم فرود آورده و غلام سینه چاکش شویم؟! هرگز نباید چنین باشد. ما به فضل رحمت و نصرت الهی و در پرتو تعالیم بی‌بدیل اسلامی توان رفع مشکلات اقتصادی را خواهیم داشت. هر چند دشمنان تمام توان خود را علیه ما به‌کار بگیرند.
  ...0938
  سران کشورهای جهان در قضیه برجام بدون تردید متوجه حسن نیت ایران اسلامی و بدعهدی آمریکا شده‌اند. موضوع تمدید و تشدید تحریم‌ها توسط آمریکا علیه کشورمان هم فقط با هدف شیطانی و مستکبرانه حذف دین و گسترش قلمرو قلدری در جهان به‌ویژه در منطقه خاورمیانه و تسلط بر ذخایر آن است.
  ...0938
  بسیار ممنونم که مطالب من آن‌قدر مورد توجه آقای جواد شبستری یکی از خوانندگان روزنامه و دوستان‌ دیگر قرار گرفته است که بنده را ترغیب به تشویق دیگران به خرید روزنامه وزین آفتاب یزد برای تداوم و برقرار ماندن این روزنامه خوب و مردمی کرده‌اند که البته همینطور است و بنده این توصیه را مکررا به همه مردم عزیز و گرامیمان دارم. کاش آن فرد محترم و بی‌نام و نشان هم که به قصد دلسرد کردن بنده که اخیرا به من ایراد می‌گرفت که مطالبم کلیشه‌ای و تکراری است هم، مطالب ایشان را
  می‌دید.
  ...0937
  با سلام و خسته نباشید از شهرداری منطقه 20تهران و شهرداری باقرشهر. عاجزانه تقاضا می‌کنیم به بلوار تاسیسات نفتی ری که مدت زمان طولانی است به حال خود رها شده از نظر نظافت، هرس درختان، روشنایی، جمع‌آوری سگ‌های ولگرد، آسفالت کاری و سایر موارد دیگر رسیدگی کنند.
  ...0936
  سلام. مشکل آب رو جدی بگیرید و اسراف نکنید! چون کشور ما به لحاظ جغرافیایی در یک منطقه‌ای واقع شده که یقینا چند سال آینده با بحران شدید آب روبه‌رو می‌شویم! کشور آمریکا با وجود اینکه کنار رود آمازون واقع شده و اگر تا هزار سال دیگه هم مردمانش شیرهای آب رو باز بگذارند آب آن
  تمام نمیشه!
  0912
  برای خرید یخچال ایرانی به فروشگاه‌های رفاه و اتکا مراجعه کردم. از یخچال ایرانی هیچ خبری نبود، در حالی که قبل از طرح اقتصاد مقاومتی و مبارزه با کالای قاچاق به وفور یخچال ایرانی در این فروشگاه‌ها پیدا میشد.
  ...0919
  1319- با سلام به مدیر آفتاب. آقای با هنر! آیا درست است افرادی ‌‌عده‌ای را جمع کنند و مقابل مجلس بیاورند و آن حرکات را بکنند؟ (22/7)
  1343- سلام. همین ماه پیش بود که آقای مظفری برای کمک به روزنامه آفتاب یزد درخواست کردند. اما با این گرانی کاغذ خواستم به آقای مظفری یا ذاکری بگویم چرا می‌گذارید برخی پیام‌های آدمی همچون آقای «م.ب» و حرف‌های تکراری او چاپ شود؟ من از زمان روزنامه «سلام» خواننده روزنامه شما هستم. (22/7)
  1516- آقای روحانی! امیددرمانی خوب است، اما اگر صرفا تبدیل به یک شعار بشود آن هم اثر خود را از دست می‌دهد. باید دولت کاری کند که مردم امیدوار باشند. (22/7)
  1533- این خشونت‌هایی که در جامعه دیده می‌شود تقریبا بی‌سابقه است. برخی از مردم با کوچک‌ترین اختلافی که پیش می‌آید با هم درگیر می‌شوند. این رفتارها مناسب ملتی با تمدن چندین هزارساله نیست. مسئولان ریشه این عصبیت‌ها و خشونت‌ها را دریابند. بهتر است به جای پرداختن به مسائل فرعی فکر مشکلات جامعه باشند. (22/7)
  1601- با توجه به شرایط سختی که مردم در آن قرار دارند بهتر است اداره مخابرات اقدام به صدور قبوض با افزایش‌های غیر متعارف نکند. چرا وقتی من از تلفن ثابت خود استفاده چندانی نکردم و اگر هم استفاده کردم با تلفن ثابت دیگری تماس گرفتم. ‌ باید قبض با چند برابر قیمت قبل برایم ارسال شود؟ چرا رعایت حال مردم را نمی‌کنند. (22/7)
  1231- آقای مظفری! به عنوان یک هموطن اگر یادتان باشد در زمان اعدام شیخ نمر عده‌ای به سفارت عربستان رفتند و غوغا به پا کردند و توجه دنیا به این سمت جلب شد. می‌ترسیم باز عده‌ای در شرایطی که دنیا به خاطر قتل خبرنگار اهل سعودی متوجه عربستان است دوباره این حرکت مانند تجمع جلو سفارت را تکرار کنند. باید مراقب رفتار برخی عوامل خودسر در
  داخل بود. (22/7)
  1215- خواهش می‌کنم این مطلب را چاپ کنید. از تمام دانش‌آموزان و دانشگاهی‌ها می‌خواهم کمک‌درسی‌های موسسات آموزشی را نخوانند. این کمک‌درسی‌ها به ضرر دانش‌آموزان و دانشگاهی‌هاست و باعث می‌شود بی‌سواد بار بیایند. (22/7)
  1214- آقای رئیس‌جمهور! اگر هر روز قیمت‌ها را می‌بینید و ناراحت مردم می‌شوید پس لطفا زودتر کاری کنید. ما دیگر قدرت خریدمان را از دست داده‌ایم. در ترکیه هم ارزش پول ملیشان کاهش یافته اما قیمت‌ها چندان افزایش نداشته. ببینید اشکال از کجاست؟ (22/7)
  1126- با وجود اعلام مسئولان و وزیر ارتباطات ما شاهد کاهش قیمت تلفنی‌های گوشی همراه نیستیم، اصلا جنس در بازار نیست. مغازه‌ها موبایل ندارند که بفروشند. از آنها سوال هم می‌کنیم می‌گویند: ما نمی‌دانیم چه خبر است. این چه وضعیه؟ تکلیف کسی که گوشی‌اش خراب شده و قابل تعمیر نیست چیست؟ باید چند میلیون برای یک گوشی بدهد؟ چرا آنقدر به مردم فشار
  می‌آورید؟ (22/7)
  1110- برج‌سازان محترم آرژانتین که قسمتی از باغ مشجر خیابان 16 امیرآباد را تصرف کرده‌اید آیا درختان این باغ را آبیاری می‌کنید، یا خدایی نکرده می‌خواهید درختان خشک شوند و مردم را از نعمت هوای آزاد محروم کنید؟! (22/7)
  1055- زمانی در کشور ما اوضاع درست می‌شود که فقط متخصصین امور در کارها فعالیت داشته‌اند نه اینکه برخی از یک تریبون نظریه‌های غیرکارشناسی بدهد. اینگونه باشد کشور دچار مشکل می‌شود. (22/7)
  0903- با تشکر از مسئولین بیمارستان خیریه محک که در این سال‌ها به کودکان سرطانی بسیاری کمک کرده است. مردمی که به‌آقای ولی‌ خانی کمک کردند با نیت خیر برای درمان او پول داده اند. بهتر است بخشی از پول جمع‌آوری شده به بیمارستان واریز شود تا جهت درمان بیماران سرطانی هزینه شود. (22/7)
  0902- اتوبوسی در مرودشت فارس چپ کرد و باعث کشته شدن چند تن از هم‌میهنان شد. هفته گذشته هم اتوبوس دانش‌آموزان هم به همین سرنوشت دچار شد. ایران بالاترین آمار مرگ و میر رانندگی را دارد چون توبیخ، معذرت‌خواهی و استعفای مسئولان در کار نیست. لازم است مسئولان راهداری، پایانه‌ها و کنترل فنی اتوبوس‌ها در این زمینه بیشتر پاسخگو باشند. (22/7)
  0900- به شریعتمداری کیهان که تیتر درشت می‌زند «امنیت دیپلمات‌ها را تامین کنید» باید گفت این امنیت باید با روش‌های مختلفی تامین
  شود. (22/7)
  0832- شرکت نفتی توتال که اخیرا در فرانسه محاکمه شد به دلیل رشوه به چه کسانی متهم شده؟ فلان مسئول اخیرا به چه علت برکنار شد؟ اگر حقایق به مردم درست اطلاع‌رسانی نشود از شبکه‌های
  مجازی، شایعات بزرگ‌تر به مردم بازگو می‌شود. (22/7)
  0818- در این مملکت فقط طایفه صراف و آنها که با اجناس خارجی تجارت می‌کنند، برنده هستند کارگر و کارمند و کاسبان معمولی همیشه ضعیف هستند. رفته بودم خیابان فرشته در یک ساختمان... رفتم دیدم چه ساخته‌اند. گفتند با چند صد میلیارد ساخته شده است و متعلق به یک صراف است. (22/7)
  0544- آیا مسئولان مترو برای بیماران اورژانسی و غیر اورژانسی در داخل محوطه‌های مترو قطارها تدابیری اندیشیده‌اند؟ امید است تجهیزاتی در این زمینه در تمام ایستگاه‌ها ایجاد شود. (22/7)

  20
  مرداد
  1397

  شماره
  5246


   تناقض کیهانی
  مهدی مالمیر  روزنامه نگار
  بازدید و قدردانی سپنتانیکنام از تحریریه آفتاب یزد
  محمدرضا نجفی منش     رئیس انجمن قطعه سازان ایران
  حمید زنگنه    نماینده دوره هفتم مجلس
  تیپ جوان‌پسند وزیر جوان
  خلیج فارس مثل جیب کارمندان می‌شود
  باید از عراق غرامت جنگ را بگیریم
  فرصت طلبی احمدی‌نژاد
  «شیدا‌تر از عارف» اتفاقی نو در موسیقی ایران
  دخترم و همسرش با موتور به محل کار می‌روند
  بازار ثانویه ارز شعبده‌بازی است
  قیمت بلیت پرواز‌های خارجی دو برابر شد
  ۹ میلیارد دلارارز دولتی کجا رفت؟
  بازدید و قدردانی سپنتانیکنام از تحریریه آفتاب یزد

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام