کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 27 دی 1397   Thursday 17 January 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

سرمقاله

مهدی مالمیر=روزنامه نگار

صداو سیما و مجریانش!

تبلیغات

اخبار آنلاین

عناوین صفحه

 • صداوسیما تذکر گرفت
 • سهیلاجلودارزاده نماینده مردم تهران در مجلس
 • عبدالرضا هاشم زایی نماینده مجلس شورای اسلامی
 • روز گذشته یک سایت خبری اصولگرا مدعی شد اصلاح طلبان به دنبال کشاندن مردم به خیابان‌ها هستند کارشناسان سیاسی این ادعا را یک سناریو تازه علیه جریان چپ دانسته که عطف به برخی پیش‌بینی‌ها نوشته شده است
 • پیام‌های یک دعوت
 • سید مصطفی بهشتی
 • کشتی کچ زنان آمریکایی هم پخش کنید!
 • روابط اقتصادی تهران- بغداد مختل می‌شود؟
 • مدیر بودن به معنی زیاد دویدن نیست
 • افزایش کمیت و کاهش کیفیت مهندسان
 • محکومیت ناظم خاطی مدرسه به ده سال حبس
 • اروپا فعال سازی حساب بانک مرکزی ایران را بررسی می‌کند
 • روی خط آفتاب

  از میان پیام‌های شما تیتر انتخاب می‌کنیم
  دوست داریم بخندیم اما خنده مان نمی‌آید
  رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: احترام به فرد سالخورده از امت من، احترام به من است.
  ...0938
  یکی از آثار بدحجابی و بی‌عفتی، چشم و هم‌چشمی برخی افراد است که همین تفکر و تقلید باعث گسترش آن می‌گردد. لذا انتظار ویژه می‌رود با فرهنگسازی‌های مستمر و مفید این رویه دنباله‌دار نشود.
  ...0938
  متاسفانه ندانم‌کاری، کوتاهی کردن و اِهمال بعضی از مسئولین در اداره اُمورِ مردم و کشور، مردم خوب، نجیب، صبور و عزیز ما را ناراحت و دِلنِگران از آینده خود و کشور و آتیه فرزندان نموده و عده‌ای از انسان‌های پاک، معصوم و بی‌گناه را به علت عدم تحملِ سختی‌های متعدد زندگی و مسائل و مشکلات دائمی و گرفتاری‌های روزمره پایان‌ناپذیر که اغلب ناشی از مشکلات مالی و اقتصادی است پریشان خاطر و حتی به مرز جنون و دیوانگی کشانده و یا اینکه دیوانه کرده است.
  ...0913
  محمود بلیغیان: در حال حاضر آقای دکتر صادق زیباکلام، استاد علوم سیاسی و تاریخ معاصر ایران و اقتصاد و غیره در دانشگاه تهران و دانشگاه‌های ایران با صحبت‌های زیبا، دلنشین و فریبنده خود، با نفسِ گرم و نفوذ کلامی که دارند و البته آنطور که تاکنون نشان داده‌اند، نان را به نرخ روز می‌خورند هیچ‌وقت موضع سیاسی ایشان که برای بسیاری از مردم ما مشخص شده است، حداقل برای عوام مشخص نمی‌شود. بنابراین پراکنده‌گویی و مغلطه کردن در کلام و گفتار چاره کار نبوده و نیست. ‌
  ...0913
  لطفا بگید وضع اقتصادی مردم غرب ایران را بهتر کنند تا کولبری نکنند.
  لطفا بگید تمام مین ها را در مناطق جنگی جنگ 8 ساله پاکسازی کنند.
  ...0933
  باسلام. ماشین من مینی‌بوس بنز مدل 72 هست و توانایی خرید ماشین مدل بالا را ندارم. اگه معاینه فنی نمی‌دید زندگیم را با این وضعیت اقتصادی چگونه بگذرانم؟
  ...0912
  روی‌ بیلبردهای‌ مشهد نوشته ‌لبخند بزنید. ضمن ‌تشکر، ما دوست ‌داریم ‌بخندیم، ‌ولی‌خنده‌مان‌ نمی‌آید، چون‌ تحصیلکرده‌هایمان ‌بیکارند، ولی‌ تاجران ‌بیسواد بازار تهران ‌همه‌کاره ‌اقتصاد کشور شده‌اند.
  ...0915
  رسول مکرم اسلام(ص)می‌فرمایند: استغفار وسیله محو گناهان است.
  ...0938
  سلام. مدل ماشین بنده 85 می‌باشد لطفا معاینه بدهید.
  ...0912
  باز هم کسانی که تخصص و اطلاعی از موضوعی ندارند در مسئله‌ای دخالت می‌کنند که مطلبی کارشناسی است و می‌گویند که چرا پنج گل به یمن زدیم، البته در این تردیدی نیست که غیرانسانی‌ترین، ناجوانمردانه‌ترین و صد البته جنایت‌بارترین حادثه تاریخی در یمن جریان دارد، ولی در یک مسابقه گروهی فوتبال تعداد گل‌های زده در بسیاری مواقع سرنوشت‌ساز است وتیم‌ها به دنبال زدن گل‌های بیشتر هستند و ما هم باید گل‌های بیشتری می‌زدیم و افراد باید واقعیت را در نظر داشته باشند.
  ...0912
  رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: کسی که خداوند یکتا مونس اوست، ترس به خود راه نمی‌دهد.
  ...0938
  من با طرح معاینه فنی بالای 10سال مخالفم، چون نون زن و بچه خیلی‌ها آجر میشه.
  ...0919
  با سلام. تو این شرایط اقتصادی آخه این چه کاریه، ما قشر ضعیف چیکار کنیم؟ معاینه نمی‌دید ماشین رو عوض کنید.
  ...0919
  سلام. خسته نباشید. مسئول محترم به خاطر معاینه مدت‌هاست به ماشین من کار نمیدن و من عیالوارم و تو خرج زندگی‌ا‌م لنگ شدم. فشار مالی شرمندگی برای من تو خونه میزاره، لطفا مرا یاری کنید.
  ...0912
  حقیقت‌گویی و کسب اعتماد مردم و باورهای عینی آنها به نظام می‌تواند بزرگترین پشتوانه انقلاب اسلامی باشد و رفتار منطقی و عملکرد مناسب و به دور از هرگونه ریاکاری و دورویی و تزویر و کاستی‌های اعتقادی دست‌اندرکارانِ نظام، اعتماد و اعتقاد مردم را نسبت به نظامِ مقدس جمهوری اسلامی ایران صدبرابر می‌کند و آن‌را شکست ناپذیر می‌سازد، و اگر خدای ناکرده مسئولین
  غیر از این عمل کنند آن وقت ضربه‌های محکم و جبران‌ناپذیری بر پیکره انقلاب وارد خواهد شد که امام راحل در سخنرانی های خود، بارها و به دفعات به این موضوع و نکته مهم و اساسی اشاره فرموده بودند و مسئولین را از تجمل‌‌گرایی و دنیاپرستی و بی‌توجهی به مسائل و مشکلات روزمره مردم و جامعه بَرحَذر داشته بودند .
  ...0913
  سلام. معاینه نمیدن چیکار کنیم، نداریم ماشینمون رو تعویض کنیم.
  ...0919
  سلام. راجع به ماشین‌های بالای 10سال کار که با مشکل معاینه فنی روبه‌رو هستند و زیر مدل اعلام شدند خواستم بگویم چند ماه نیست ما اتوبوس های خود را با 457 تعویض کرده و بالای 100میلیون هزینه کردیم. لطفا رسیدگی کنید.
  ...0910
  سلام. این کار که معاینه فنی بالای 10 سال نمی‌دهند، یعنی چه؟ ما راننده‌ها چیکار کنیم از کجا بیاریم ماشین تعویض کنیم؟
  ...0939
  1936- نه تنها صنعت گردشگری ما خیلی شایان از توریست‌ها و گردشگرها پذیرایی می‌کند و مغازه‌داران و تاکسی‌ها رضایت آنها را صددرصد جلب می‌کنند که توریست‌ها برای ورود به کشور صف بسته‌اند! حالا قوز بالا قوز شده چون می‌خواهند از توریست عوارض هم بگیرند. (17/10)
  1852- در آفتاب یزد خواندم برای هر یک ساعت جلسه مجلس 3/1 میلیارد هزینه می‌شود. پس مردم گرفتار و درمانده باید پرداخت کنند. برخی‌ها حتی در این طرف و آنطرف برای خود برج و بارو و ملک درست کرده‌اند. نمی‌دانم این آقایان چه برای مردم کردند که آنقدر توقع دارند. (17/10)
  1109- بودجه‌هایی که برای خبرگزاری‌ها
  در نظر گرفتند مثلا بودجه ایسنا را از 16 میلیارد به 20 میلیارد رسانیده و یا برای صدا و سیما افزایش بودجه در نظر گرفتند اما متاسفانه برای جراید و مطبوعات بودجه‌ها کمتر هم شده است. در واقع آقای نوبخت باید پاسخ دهد که چرا این ردیف بودجه‌ها باید برای مطبوعات
  باشد. (18/10)
  1118- نطق و سخنرانی نماینده تربت جام در مجلس یادآور مجلسی با نمایندگان واقعی ملت بود. (18/10)
  1141- در این شرایط که همه مردم ایران آرزوی موفقیت تیم‌ملی فوتبال را دارند، صحیح نیست که مربی باشگاه پرسپولیس به نحوی با تمجید از مربی تیم‌ملی عراق آنها را به رخ ایرانیان بکشد. (18/10)
  1150- واقعا متاسفم که کنکور دانشگاه در حال حذف شدن است چون بچه‌های روستا و کشاورزان با تلاش می‌توانستند به دانشگاه راه یابند اما با این شیوه‌ای که در نظر گرفتند، فقط ثروتمندان و فرزندان آقایان و آقازادگان وارد دانشگاه می‌شوند و بچه‌های مردم و فرزندان خانواده‌هایی که دارای سطح مالی خوبی نیستند نمی‌توانند وارد دانشگاه شوند. این خیلی جای تاسف دارد. (18/10)
  1315- به آقای امید مافی بفرمایید ما را ناامید نکنید با این مقالاتی که می‌نویسید. یمنی‌ها اتفاقا بین عرب‌ها خیلی شجاع هستند و به شجاعت معروفند. این بازی یکطرفه بود و ما را یاد بازی مالدیو انداخت اما آنها هم چندان ضعیف نبودند و برد یمنی‌ها هم افتخاری ندارد. (18/10)
  1400- جمله زیبایی از یکی از خوانندگان از قول چگوارا نوشته بودید «گنجشکی که از مترسک بترسد، گرسنه می‌ماند» حالا جمله‌ای قصار هم از برتولد برشت عرض می‌کنم «آنکه حقیقت را نمی‌داند نادان است و آنکه می‌داند و انکار می‌کند، جنایتکار». ارادتمند
  شبستری (18/10)
  1531- سلام احمد خزایی هستم. آقای رئیس‌جمهور! ما به چه کسی مراجعه کنیم. چرا ما جانبازان در حال اشتغال حق بازنشستگی نداریم؟ چطور این همه کارمندان بازنشسته می‌شوند پول می‌گیرند، حقوق می‌گیرند، برای ما نمی‌شود؟ چرا حق ما را نمی‌دهند؟ چرا حق بازنشستگی ما پرداخت
  نشود؟ (18/10)
  0735- فیلم دختر سیرجانی را دیدم واقعا مایه تاسف است. (18/10)
  0703- آقای شمخانی سفری به افغانستان داشتند عکسی از ایشان هم در روزنامه چاپ کردید. ایشان گفته آمریکایی‌ها تمنای مذاکره می‌کنند. ولی من می‌گویم آنها دنبال
  فریبند. (18/10)
  0114- اگرچه تعدادی از کارگاه‌های تولیدی ما به تعطیلی کشیده شدند اما در عوض کارگاه‌های لنگ بافی ما رونق پیدا کردند تا جایی که کشورهایی که مردم‌اش به جای لباس از لنگ استفاده می‌کنند برای خرید لنگ از ما در صف ایستاده‌اند. به مسئول محترمی که استفاده از لنگ را مطرح کرد عرض می‌کنم لااقل با این حرف‌تان عده‌ای بیشتر در کارگاه‌های لنگ بافی مشغول به کار شدند! (18/10)
  2120- سلام آفتابیان. آقای مظفری خسته نباشید. من بازنشسته فرهنگی هستم، بابت این مسئله گرانی قیمت‌های ناجور در بازار خداوکیلی تحت فشار‌م و دارم روانی می‌شوم. برای دیسک و صفحه ماشین رفتم عوض کنم می‌گویند یک میلیون تومان این چه وضعیتی است؟ تولیدات داخل چرا اینگونه است؟ چرا مسئولان فقط شعار می‌دهند؟ من برای تعویض یک دیسک و صفحه باید بروم گدایی کنم؟ (19/10)
  2116- هرچقدر تحریم‌ها هم علت اصلی گرانی‌ها باشد علت اصلی گرانی‌ها سوءمدیریت‌ها و دلالان و مفسدین اقتصادی هستند. مردم بیش از آنکه از سیاست‌های خصمانه غرب لطمه بخورند از مفسدین اقتصادی در داخل لطمه خوردند. (20/10)
  1914- متاسفانه علیرغم ضرورتی که در مورد همدلی مسئولان و افراد با نفوذ در کشور وجود دارد می‌شود هنوز برخی افراد حرف‌هایی می‌زنند که بوی همدردی
  نمی‌دهد. (20/10)
  1712- سال‌ها محیط زیست کشور را فراموش کردیم تا به این روز رسیدیم. حالا که جنگل‌ها از بین رفتند، باران آمد، سیل راه افتاد و رودخانه‌ها خشک شدند، مسئولان به فکر محیط زیست افتادند. (20/10)

  27
  تیر
  1397

  شماره
  5226


  مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور به دنبال دیدار ترامپ و پوتین پیشنهاد داد که ایران با آمریکای ضدترامپ مذاکره کند. دو کارشناس بین‌الملل در گفت‌وگو با آفتاب یزدایده آشنا را عجیب و غیرممکن تفسیر کردند
  سید مصطفی بهشتی
  عبدالرضا هاشم زایی    نماینده مجلس شورای اسلامی
  سهیلاجلودارزاده    نماینده مردم تهران در مجلس
  پیام‌های یک دعوت
   روز گذشته یک سایت خبری اصولگرا مدعی شد اصلاح طلبان به دنبال کشاندن مردم به خیابان‌ها هستند کارشناسان سیاسی این ادعا را یک سناریو تازه علیه جریان چپ دانسته که عطف به برخی پیش‌بینی‌ها نوشته شده است
  مدیر بودن به معنی زیاد دویدن نیست
  افزایش کمیت و کاهش کیفیت مهندسان
  محکومیت ناظم خاطی مدرسه به ده سال حبس
  صداوسیما تذکر گرفت
  کشتی کچ زنان آمریکایی هم پخش کنید!
  روابط اقتصادی تهران- بغداد مختل می‌شود؟
  اروپا فعال سازی حساب بانک مرکزی ایران را بررسی می‌کند

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام