کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 01 بهمن 1397   Monday 21 January 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

سرمقاله

عبدالله ناصری=فعال سیاسی اصلاح طلب

حناچی تعارف نداشته باشد

تبلیغات

اخبار آنلاین

 • ادعاهای عجیب فیاض: تاک‌شوهای تلویزیون همجنس‌گرایانه است/ مجری‌های سلبريتی صدا و سيما، همه چهره‌ای زنانه دارند و کلامشان عشوه‌گرانه است/ اين مجری‌های عشوه‌گر جامعه ما را غربی‌تر از غرب کرده‌اند
 • نفت گران شد
 • بیرانوند: قبل از اشاره سردار آزمون تصمیمم را گرفته بودم
 • وزیر ارتباطات: "لغو مجوز" دفاتر خدمات ارتباطی که غیرقانونی سیم‌کارت به ارسال کنندگان پیامکهای مزاحم می‌دهند
 • حکم محکومیت کرباسچی اجرا شد
 • پیامدهای دلبستگی ناایمن در دوران کودکی
 • عناوین صفحه

 • سکوت افشار ابدی شد
 • آغاز فاز دوم تصویربرداری «ساخت ایران ۲» در تهران
 • روی خط آفتاب

  1612- وقتی بازار آشفته شود زمینه برای سودجویی و تخلف بیشتر باز می‌شود آنوقت در این گیر و دار گرانی و افزایش قیمت گوشت عده‌ای سودجوی فرصت‌طلب گوشت الاغ توزیع می‌کنند. وقتی خبر از سرهای ذبح شده الاغ‌هایی در یکی از شهرستان‌ها به گوش می‌رسد یعنی مقداری گوشت الاغ در بازار یا رستوران‌ها توزیع شده. متاسفانه شرایط بازار
  به گونه‌ای است که زمینه تخلف و سودجویی در آن زیاد است. (23/10)
  1635- 17 سال به تعاونی مسکن مخابرات پول دادیم که به ما خانه تحویل دهند. قرار بود 5 ساله تحویل دهند، حالا وارد هفدهمین سال شده‌ایم خانه‌ها نیمه‌تمام رها شده‌اند چه کسانی باید پاسخگوی اینجا باشند، وزیر مخابرات؟ الان چهارصد نفر منتظر روشن شدن این موضوع
  هستند. (23/10)
  1844- ملت ما آنقدر غم‌زده هستند که شادی عده‌ای سرباز برای آنها به گونه‌ای است که تیتر اول رسانه‌ها و روزنامه شما می‌شود. مردم به شادی احتیاج دارند، از این اخبار بیشتر بنویسید. (23/10)
  1901- محسن رضایی می‌گوید: «سیستم اداری و مدیریتی کشور در گل مانده است» چه کسانی چرخ دولت را شکسته‌اند تا در گل بماند؟ اگر نتیجه برخی عملکردها و تصمیم گیری‌ها را بررسی کنیم به چرخ شکسته خواهیم رسید. (23/10)
  2020- آقای ده نمکی یا همین سیاست در ورزش نبود که مشکلاتی در مجامع ورزشی برای ما به وجود آورد؟ کدام بار برخی کشورها در ورزش یا میزبانی مسابقات رعایت ما را کردند؟ کی به ما توجه کردند؟ شما دایه دلسوزتر از مادر شده‌اید، در هر زمینه‌ای هم دخالت می‌کنید؟ (23/10)
  2024- چرا عده‌ای دوست دارند جوانان ما زانوی غم بغل بگیرند. گریه کنند و از شادی به دور باشند؟ چهارتا سرباز شادی کردند خندیدند کجای این جرم است؟ از سردار بزرگوار کمالی یاد بگیریم. دست ازکوته نظری برداریم. چرا برخی اعتقاد دارند چند تا سرباز برای شادی کردن باید تنبیه و
  توبیخ شوند؟ (23/10)
  2044- آقای مظفری! یکی از مشکلات عمده کشور این است عده‌ای در همه امور کشور دخالت می‌کنند، چه در سیاست چه در ورزش. گاهی کار دست کاردان‌ها نیست. آنهایی هم که فقط منفی‌بافی می‌کنند و هیچ راهکاری برای حل مشکلات ارائه نمی‌کنند فقط بلدند در امور مختلف دخالت کنند. معلوم نیست اینها چه کاره هستند. (23/10)
  0040- کیانی از تهران. جناب دکتر هاشمی وزیر سابق بهداشت! از اینکه استعفا دادید نه تنها ناراحت باشید خوشحال هم باشید. چون متاسفانه بعضی از ما نه حق‌شناس خوبی هستیم و نه اینکه آب شما با بعضی‌ها در یک جوی می‌رفت. همان بهتر که استعفا داید. چون با برخی از ما بهتران نمی‌توانستید کنار بیایید. (24/10)
  1212- وزیر امور خارجه آمریکا دارد دوره می‌گردد برای خود متحد در جهان پیدا کند. چون دیده منزوی شده است. اسرائیل و عربستان نتوانستند به آمریکا چندان کمکی کنند حالا دنبال کمک گرفتن از دیگران هستند. من خودم سال‌ها در آمریکا کار کردم. آمریکا، روسیه را پس از 40 سال منفعل کرد. اما می‌خواهد با ایران هم مقابله کند. ما با یک ابر قدرت که در راس آن یک دیوانه است طرف هستیم. باید همه برای مبارزه با استکبار وحدت داشته باشیم. (24/10)
  1239- یکی از اصولگرایان بیان کردند: «اگر وحدت در جامعه ایجاد کنیم از کجا معلوم است چه گیر ما می‌آید؟» آقای اصولگرا! شما باید کاری کنید اعتماد مردم جلب شود. نباید همیشه بر موج اختلاف‌ها سوار شد. برخی موفقیت را در اختلاف‌افکنی م‌بینند. آقای محترم! کشور تشنه وحدت است. باید با خلوص نیت سعی در ایجاد وحدت کنید حتی اگر این وحدت، وحدت درون گروهی باشد. (24/10)
  0130- گفتم به خوبرویان رسم وفا بیاموز
  گفتا ز خوبرویان رسم وفا نیاموز
  این جناب نوبخت در دولت هم خوش تیپ و هم خوبرو است، اما هر کار که می‌خواهد می‌کند و آب از آب تکان نمی‌خورد. (24/10)
  0639- از شهرداری منطقه 19 خواهشمندیم درختان خیابان مهران را هرس کنند. چون این درختان احتیاج به هرس دارند. در غیر این صورت قطعا روبه خشک شدن می‌روند. (24/10)
  0641- متاسفانه با توجه به وعده‌های قبلی مدیرعامل شرکت مترو پیرامون این موضوع که تمام ایستگاه‌ها و قطارهای مترو را مزین به آیات و روایات خواهد کرد عملی نشده است، خواهشمندیم به وعده‌ای که می‌دهند عمل کنند تا مورد بی‌اعتمادی شهروندان قرار نگیرند. (24/10)
  0956- تقی توکلی کارآفرین مرحوم شد یک تحصیلکرده واقعی که پدرش کبریت توکلی را سال‌ها به قیمت یک ریال تولید نمود و خودش در تولید کابینت و ماشین‌سازی تبریز موفق بود. روانش شاد. (24/10)
  1053- به گفته رئیس مرکز تحقیقات ایدز آمار این بیماری در میان نوجوانان رشد چشمگیری داشته است. آموزش شرط اول موفقیت در مقابله با این بیماری و پیشگیری آن می‌باشد. (24/10)
  1137- آیا در وزارت ارشاد مقامی وجود ندارد تا از این حرف‌هایی که شخصی به نام ازغدی تحویل مردم می‌دهد جلوگیری کند؟ ایشان به اندازه کافی حرف‌های بی‌ربط زده‌اند. بهتر است دست از این کارها بردارد. (24/10)
  1139- چگونه می‌شود که هواپیمای باری بزرگ 707 به جای فرود در فرودگاه اصلی در مهرآباد در فرودگاهی کوچک مخصوص هواپیماهای تک‌موتوره قصد فرود داشته؟ مقصر کیست؟ (24/10)
  1211- جناب کمال فرازی در آفتاب یزد فرمودند: «امیدواریم اشتباهات گذشته تکرار نشود.» ما هم امیدواریم اشتباهات گذشته تکرار نشود، به اندازه کافی اشتباهاتی صورت گرفته است. (24/10)
  1538- گرانی‌های اخیر قیمت مرغ توجیه ندارد. باید چند بار گران شود؟ دانه مرغی و کنجاله نیز و... چند بار باید گران شود؟ که مردم در طول سال چند بار
  باید تاوان گرانی‌ها را بدهند؟ مقصر کیست مرغداران یا فروشندگان؟ (24/10)
  1417- عرفان: درود بر سردار کمالی! کلیپی از شادی سربازان وظیفه از شبکه‌های مجازی و تلویزیون پخش شد، سردار کمالی در واکنش به آن اظهار داشت؛ فکر کنید فرزندان خودتان است. باید به چنین مسئول روشن فکری بگوییم درود بر شما ! (23/10)
  1912- برخی‌ها در جمع دوستانه، مهمانی‌ها و عروسی ها به اصرار و بدون اجازه عده‌ای از مهمانان فیلمبرداری می‌کنند یا عکس می‌گیرند و در شبکه های مجازی پخش می‌کنند. شاید عده‌ای از این کار ناراضی باشند. بهتر است قبل از بازپخش آن‌ها، صاحبان عکس و فیلم را در جریان بگذارند و در صورت مخالفت از این کار خودداری کنند. به دلیل این که عده‌ای فرصت‌طلب منتظرند تا از اینگونه صحنه ها سوءاستفاده
  کنند. (23/10)
  1318- سریال پایتخت توانسته رضایت بسیاری از بینندگان تلویزیون را به خود جلب کند. شنبه 22 دی خبری در روزنامه آفتاب یزد درباره ساخت پایتخت6 چاپ شد. جا دارد به دست اندرکاران سریال و روزنامه آفتاب یزد به خاطر چاپ این خبر خوش دست مریزاد بگوییم. (23/10)
  1717- توقف دوبله خودروها در حاشیه خیابان پیروزی، خیابان شکوفه و پارک در پیاده‌روهای این محل باعث مشکلات فراوانی برای رهگذران و رانندگانی که مقررات را رعایت می‌کنند، شده است. چرا ماموران راهور منطقه14 به اینگونه تخلف ها رسیدگی نمی‌کنند؟(23/10)
  1912- شنبه 22 دی از خیابان پیروزی عبورمی کردم، خانمی در انظار عمومی سیگار می کشید. بسیاری از خانم ها هم در خودرو سیگار می کشند و این موضوع در حال همه گیرشدن است. با این که درباره مضرات سیگار هشدار می دهند، چرا برخی ها سیگار کشیدن را نوعی فرهنگ
  می دانند؟!(23/10)
  از دانشگاه علوم پزشکی گیلان میخوام پول و حق و حقوق عقب‌افتاده کارکنان خود رو که
  11 ماهه نداده هرچه سریعتر پرداخت کند، تا پرداختی آنها به روز باشد. به جای اینکه در روز پرستار بیایید چندتا عکس ازپرستاران بگیرید و نشان بدین حق وحقوقش رو بدین. پرستارحقش رو میخواد. ترحم و سخنرانی نمی‌خواد.کارمند دولت حقشه حق کاملش رو به وقت دریافت کند، نه اینکه بعد یکسال بخواین قطره‌چکانی به آنها حقشون رو بدین. تا کی وعده؟! وزارتخانه هم باید اینجا مسئولیت به خرج بده تا حق کارمندانش بیش ازاین ضایع نشه.
  ️طبق ماده ۴ قانون حمایت از مصرف‌کنندگان قیمت خودرو باید " قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد"باشد.
  اما ایران خودرو و سایپا حواله های که مربوط به ماهای قبل بود را به قیمت جدید صادر می‌کنند و هیچ مسئولی پاسخگوی اعتراض‌ها نیست !

  ️سایپا با گرو نگه داشتن دعوتنامه‌ها و افزایش قیمت عجیب برای دعوتنامه‌های تاریخ گذشته ضربه سنگینی به مشتریان خود زده است. ️در زمان ثبت نام (مرداد) همین خودروها با قیمت بسیار پایین‌تری در بازار وجود داشت و پیش خریدکنندگان با سرمایه کمتری می‌توانستند صاحب خودرو شوند ولی سایپا آنها را نقره‌داغ کرده و پس از چند ماه نگه داشتن پول آنها حالا خودروها را با قیمت نجومی تحویل می‌دهد. ️این پایان ماجرا نیست. سایپا با ارسال دعوتنامه به مشتریان اعلام می‌کند که پس از تسویه حساب با قیمت روز، خودرو را 60 روزه به شما تحویل می‌دهیم. ️و برای انصراف نیز به آنها گفته می‌شود مبلغ پیش‌پرداخت شما با سود 12 درصد محاسبه شده و ممکن است 3 ماه دیگر پول به دستتان برسد. طبق قرارداد ما خودرو باید به قیمت روز تحویل مندرج در قرارداد به مشتری تحویل شود نه قیمت هر روزی که خودروساز بگه ! و خودروساز طبق قانون حق افزایش قیمت خودروهایی که تاریخ تحویلشان گذشته را ندارد.
  با سلام. اسفند ۹۶ پژو پارس ثبت‌نام کردم با موعد تحویل آبان ماه که با گذشت ۳ ماه از موعد تحویل خودرو را تحویل نمی‌دهند و نرخ جدید با افزایش غیرمنطقی ارائه کرده اند که طبق ماده ۴ آیین نامه حمایت از مصرف‌کننده نبایستی شامل موعد تحویل گذشته ها باشد که خودروسازان به صورت غیرقانونی قیمت‌ها رو افزایش داده‌اند و دعوتنامه را گرو نگه داشته اند. لطفا بررسی نمایید تا این افزایش قیمت که ناعادلانه بوده حداقل برای موعد تحویل
  گذشته ها نبایستی منظور گردد‌ و در اسرع وقت خودروها به مشتریان تحویل داده شود. با چه قانونی بعضی از خودروهای تحویل شهریورماه رو با نرخ قبلی تحویل میدن بقیه خودروهای تحویل شهریور که دعوتنامه صادر نشده را با نرخ جدید میدن؟
  در قرارداد نوشته زمان تحویل مندرج در قرارداد، نه هر زمانی که خودروساز دلش خواست و دعوتنامه فرستاد. سپاس.

  27
  اردیبهشت
  1397

  شماره
  5179


  آغاز فاز دوم تصویربرداری «ساخت ایران ۲» در تهران
  ممنوع‌الخروجی پناهی را درک نمی‌کنم
  سکوت افشار ابدی شد

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام