کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 07 خرداد 1397   Monday 28 May 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

سرمقاله

رضا بردستانی خبرنگار

سخنی پیرامون درج خبری تاسف آمیز

تبلیغات

اخبار آنلاین

 • واکنش کیهان به حضور رییس دولت اصلاحات در افطاری عارف: مگر جماعتی که در ۸۸، آشوبگران را به حرمت‌شکنی ماه رمضان تحریک کردند، اعتقادی به «روزه» دارند؟
 • دروغ‌های عجیبی که درباره «اون» به مردم کشورش گفته اند / ۱۵۰۰ کتاب نوشته و دستشویی نمی‌رود
 • احتمال افزایش قیمت دوباره دو خودرو ساخت داخل
 • نخست‌وزیر ایتالیا از تشکیل دولت منصرف شد
 • عراقچی: جدیت اروپایی‌ها را برای حفظ برجام شاهد هستیم؛ باید چند هفته منتظر بمانیم
 • مرگبار بودن هوای داخل خودرو پس از تابش 1 ساعته خورشید
 • عناوین صفحه

 • اصولگرایان از هم پاشیده هستند
 • ایران و اروپا نقطه سرخط
 • تکرار ماجرای نرگس برای 9 دانش‌آموز دیگر
 • بابک خطی طبیب و فعال اجتماعی
 • تکاپوی مجلس برای پخش مسابقات ورزشی بانوان
 • مجید ابهری رفتارشناس
 • سید علی‌رضا کریمی سردبیر
 • فشار به دیپلمات‌های ایرانی از قلب تهران!
 • نمی‌توانیم هم با دشمنان برخورد کنیم و هم مراقب باشیم از پشت خنجر نزنند
 • کره شمالی غیراتمی‌؟
 • روی خط آفتاب

  2221 -کاربران محترم فضای مجازی می‌توانند با حسن انتخاب از برنامه‌های علمی و دینی و قرآنی بهره ببرند به شرط آنکه عزیزان شورای عالی مجازی با نظارت بر مطالب، دسترسی آسان را برای کاربران فراهم کنند. (31/2)
  2316- درود به تمام کارکنان آفتاب یزد.
  حسن خلق، سرعت کار، مشتری مداری پرسنل محترم بانک صادرات کوی دانشگاه باعث شده روز به روز بر تعداد مشتریان این بانک بیشتر شود. کیانی از تهران. (31/2)
  0914- به آقای الله‌کرم باید گفت در انتخابات آینده رای آوری گروه خودتان را فراموش کنید. آن‌قدر در این سال‌ها شعار دادید که مردم عادی کوچه و بازار و خواسته‌های آنها را فراموش کردید. (31/2)
  1019- برخی‌ها جنگ اقتصادی در کشور راه انداختند 40 سال است می‌گوییم آمریکا دشمن است و این یک حقیقت است اما اگر در این 40 سال اقتصادمان را قوی‌تر می‌کردیم و روی پای خودمان بودیم دشمنان را به زانو در می‌آوردیم. اما متاسفانه در کشور کسانی هستند که بدتر از دشمنان هستند. به امید روزی که اقتصادمان قوی شود. (31/2)
  1549- اینجانب بازنشسته راه آهن عضو صندوق بازنشسته کشوری می‌باشم از اینکه هر ماه حقوقم به موقع واریز می‌شود بی‌نهایت از مسئولین محترم تشکر می‌کنم. (31/2)
  1552- جناب رئیس‌جمهور لطفا به برخی افراد تذکر دهید فقط در حوزه‌ای که فعالیت دارند اظهارنظر نمایند. این نمی‌شود هر کسی در هر مقامی در مورد یک چیز صحبت کند. یکی می‌گوید خارج شدن از برجام به سود ایران است یکی می‌گوید آن را به فال نیک می‌گیرد و برخی‌ها اظهارنظرهای غیر مسئولانه می‌کنند. خوب است هر کسی اظهار نظری غیر از وظایف خود داشت که منطقی هم نبود. به آن فرد تذکر داده شود. (31/2)
  1607- بندر نوشهر یکی از بنادری است که برای اداره کل بنادر و دولت ضرر می‌دهد. تعجب می‌کنم چرا استفاده بهینه از این بندر نمی‌شود؟ بارگیری که ندارد لااقل آن را ببندند در آن پرورش ماهی راه بیندازند یا چند کشتی مسافربری راه‌اندازی کنند. (31/2)
  1715- چرا مسئولین ما حاضر نیستند التهاب بازار خودرو وارداتی را آرام کنند حاضر نیستند ممنوعیت‌هایی که باعث تورم شده را بردارند. در واقع این پیام را دارد که احتمالا نمایندگان ما تحت فشار لابی‌های خودرو دارند کار می‌کنند. نمایندگان باید فکر مردم باشند. (31/2)
  2215- از شهردار محترم جدید تهران و تیم مدیریتی ایشان خواهشمند است ترویج آیات کریم و روایات ائمه معصومین (عج) را در سطح شهر با استفاده از بنرها و تابلوهایی در سطح شهر گسترش دهند تا فضای شهر با فضای اسلامی عجین شود. (31/2)
  0942- طرح دشمنان خصوصا آمریکا دنبال لطمه به اقتصاد ماست تا اقتصاد ایران را فلج کند. با شعار نمی‌توان با آن مبارزه کرد خرد جمعی می‌خواهد تا با دشمن مقابله کنیم. (1/3)
  1142- تقدیم به استاد محترم زیباکلام. نسبت به آنچه در اطرافتان می‌گذرد و نسبت به دلخوری‌هایتان از مدیران دانشگاه صبور باشید. (1/3)
  1256- از برخی باید پرسید هزینه‌ای که کشور بابت اظهارنظرهای غیرمنطقی و تنش‌زای برخی جناح‌ها و افراد می‌پردازد به چه قیمتی برای جوانان بیکار کشور تاکنون تمام شده است؟(1/3)
  1533- آقای شریعتمداری مدیر مسئول کیهان! دیگر کسی نبود که به آن پیله کنید که به نویسنده بزرگی چون محمود دولت آبادی پیله می‌کنید. آیا شما کتاب‌های ایشان را خوانده‌اید؟ (1/3)
  1602- مخالفان دولت روحانی بدانند حتی اگر دولت روحانی کنار برود مردم رو به مخالفان دولت نمی‌آورند. امثال روزنامه کیهان کاش کاری می‌کردند که 120 سال بعد مردم لااقل یادی از آنها بکنند! (1/3)
  ۰۱۴۵- سلام از اصفهان. شهرک خانه اصفهان در منطقه ۸ اصفهان با قدمت بیش از ۵۰ سال و با جمعیت نسبتا زیاد و ساختمان‌های جدید و مدرن در فاصله ۱۲ کیلومتری اصفهان است که هنوز فاقد حتی یک ایستگاه آتش نشانی است. از استانداری و فرمانداری محترم و شهردار منطقه ۸ اصفهان تقاضای رسیدگی و احداث این مرکز آتش نشانی را برای مواقع ضروری داریم. (۳۱/۲)
  ۰۸۲۹- کسانی که دارای علم هستند و دلسوز کشور هستند، دنبال رفتارهای جنجالی و تنش زا نیستند و سعی می‌کنند با روش‌های علمی و منطقی با سلطه بیگانه مقابله کنند نه با روش‌هایی مثل حمله به سفارت. (۳۱/۲)
  ۰۸۴۴- تاریخ به ما آموخته که به روسیه نمی‌توان اعتماد کرد. زمانی که روسیه می‌خواست در کنار دریای مدیترانه از خاک سوریه پایگاه بگیرد و برای مبارزه با داعش از نیروهای ایران کمک گرفت حالا که جنگ با داعش پایان یافته خواستار حضور تنها خودشان در سوریه هستند. (۳۱/۲)
  آفتاب یزد: ایران هم بدون دعوت مردم به هیچ مکانی پا نمی‌گذارد و مطمئن باشید مردم سوریه نقش ایران را به درستی در مبارزه با داعش می‌دانند.
  ۰۹۱۲- متاسفانه در این سال‌ها به افراد نخبه ایرانی نیز اعتماد نکردند چنانکه بسیاری از فارغ‌التحصیلان شریف مجبور به مهاجرت شدند. چند تن از فارغ‌التحصیلان این دانشگاه‌ها را می‌شناسید که مسئول اداره یا سازمانی شده‌اند؟ آنهایی هم که ماندند در اداره‌ای مشغول شدند و یک کم سواد رئیس آنها شد. (۳۱/۲)
  ۱۹۴۷- در جواب وزیر امور خارجه جنایتکار آمریکا خواستم بگویم چرا شما و اسرائیل باید سلاح هسته‌ای داشته باشید هر روز به تولید آن اضافه می‌کنید. ایران اسلامی که در مقابل شما قد علم کرده، برای نظام و کیان اسلامی و دفاع از آن موشک نباید داشته باشد؟ شما چه هستید‌‌ای ملعون‌ها؟ ما تا آخرین نفس‌های خود پشت رهبری هستیم و آماده فرمان رهبری برای جهاد با شما هستیم. علی اصغر از آذربایجان رزمنده دفاع مقدس (۱/۳)
  ۱۶۱۵- خرید افطاری در دقیقه ۹۰ ! قبل از افطار برای تهیه مواد غذایی به نانوایی و قنادی و زولبیا بامیه فروشی و مغازه خرما‌فروشی‌ مراجعه کردم و با صف‌های طولانی مواجه ‌شدم. چرا برخی‌ها عادت دارند در دقیقه ۹۰ کارهایشان را انجام دهند؟ اگر کمی زودتر مراجعه‌ کنند بدون استرس و در کمال آرامش بیشتر خرید خواهند کرد. پیشنهاد می‌شود رسانه‌ها درباره این‌گونه مسائل آگاهی رسانی کنند تا مردم برای وقت‌شان ارزش قائل شوند و وقت خود را در صف‌های طولانی هدر ندهند. (۱/۳)
  ۱۳۱۲- شرکت واحد به رانندگان آموزش دهد! برخی رانندگان اتوبوس‌های شرکت واحد به محض این که خارج از ایستگاه مسافر ببینند، توقف و مسافرگیری می‌کنند و با این کارشان موجب بی‌نظمی در جابه‌جایی و اعتراض بقیه مسافران می‌شوند. مسئولان شرکت واحد برای رانندگان کلاس‌های توجیهی بگذارند و آنان را ملزم کنند فقط در ایستگاه‌ها توقف کنند. (۱/۳/)
  ۱۹۱۷- موتور گرانی را متوقف کنید؛ قیمت سبزی خوردن، گوشت و در برخی مناطق، نان افزایش یافت. موتور گرانی به سرعت در حال حرکت است و گویا مسئولان هم قدرت متوقف کردن آن را ندارند! حقوق‌بگیران و بازنشستگان و کارگران قدرت خرید ندارند. این موضوع را با چه ادبیات و چگونه به اطلاع مسئولان برسانند تا کمی هم به فکر مردم باشند، چرا باید مردم بگویند ماه رمضان ماه گرانی است؟ (۱/۳/)
  ۰۹۱۵- ایستگاه‌ها را اعلام کنند؛ برخی راهبران ترن‌های زیرزمینی(مترو)، ایستگاه‌ها را اعلام نمی‌کنند، شیشه‌های دودی و ازدحام جمعیت هم مانع دید مسافران در ایستگاه‌ها شده است. لطفاً‌ راهبران را ملزم به اعلام کردن ایستگاه‌ها کنند. (۱/۳/)

  26
  اردیبهشت
  1397

  شماره
  5178


   سید علی‌رضا کریمی   سردبیر
  ایران و اروپا نقطه سرخط
  مجید ابهری     رفتارشناس
  بابک خطی    طبیب و فعال اجتماعی
  تکرار ماجرای نرگس برای 9 دانش‌آموز دیگر
  کره شمالی غیراتمی‌؟
  نمی‌توانیم هم با دشمنان برخورد کنیم و هم مراقب باشیم از پشت خنجر نزنند
  اصولگرایان از هم پاشیده هستند
  خبر مرگم را هم از تلویزیون پخش نکنید!
  فشار به دیپلمات‌های ایرانی از قلب تهران!
  ایران و اروپا نقطه سرخط
  تکاپوی مجلس برای پخش مسابقات ورزشی بانوان

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام