کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 03 اردیبهشت 1397   Monday 23 April 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

سرمقاله

احمد موثقی استاد دانشگاه تهران

زیرکی «اون»

تبلیغات

اخبار آنلاین

عناوین صفحه

 • بازار تهران به بمبی آماده انفجار تبدیل شده است
 • تایید فوت کودک ۲ ماهه سرپل‌ذهابی در بیمارستان کرمانشاه
 • مردان ۱۰ برابر بیشتر از زنان «گل» می‌کشند
 • پرداخت کمک هزینه عمل جراحی به «دوجنسه‌ها»
 • بیش از ۱۳۵۰ نفر در پی زلزله کرمانشاه بیکار شده‌اند
 • در بیمارستان شهدای سرپل ذهاب به‌مناسبت دهه مبارک فجر انجام گرفت
 • از طرح بارورسازی ابرها توسط سپاه استقبال می‌کنیم
 • روی خط آفتاب

  0954- در جواب رئیس بیمارستان باهنر در مورد موضوع معمای یاسمین در شماره 5656 آفتاب خواستم بگویم جناب رئیس اگر راست می‌گویید یک گزارش پرستاری از 6 ماه تشنج این بچه بدهید اما من 6 تا گزارش به شما می‌دهم که رسیدگی در کار نبوده و اصلا نه پزشکی بوده و نه چیزی.
  من اعلام کردم به دلیل کوتاهی پزشکی می‌خواهم این بچه را ببرم. آقای رئیس اطلاعی ندارید؟ (30/1)
  آفتاب یزد: وظیفه ما انعکاس مشکلات و جویا شدن اصل موضوع از مسئولان است لذا چنانچه کوتاهی صورت گرفته به مراجع ذیصلاح شکایت ببرید تا رسیدگی گردد.
  1015- من خواننده روزنامه شما هستم. کمی کم محتوا شده است. برخی مقالات توسط دانشجویان و افراد کم‌تجربه نوشته می‌شود که همه از روی هم می‌نویسند. لطفا تغییراتی بدهید. حیف است این روزنامه بی‌محتوا بشود. (30/1)
  آفتاب یزد: در کنار متخصصین و افراد چهره و مطرح باید به جوانان هم میدان داد تا با ادبیات خودشان پیام‌رسان مسائل جامعه باشند ولی پیشنهاد شما را می‌پذیریم.
  1128- در روزنامه چهارشنبه آفتاب 2 مقاله از نماینده‌های مجلس بود که بسیار منطقی و مستدل مشکلات را بررسی کرده بودند. همچنین مقاله‌ای از مجید ابهری به‌عنوان «پرتقال‌فروش را پیدا کنید» چاپ کردید که بسیار جالب بود. (30/1)
  1153- در خبرها آمده طرح تدریس زبان قومیت‌ها در مجلس در حال تهیه است. خواستم بگویم این باعث تضعیف زبان رسمی و ملی نشود. (30/1)
  1808- در موقع حمله آمریکا به عراق یکی از نشریات انگلیسی نوشته بود تونی بلر نخست وزیر وقت انگلیس سگ دست آموز بوش رئیس‌جمهور وقت آمریکاست. به نظر اکنون جای تونی بلر را ترزا می‌گرفته و جای بوش را ترامپ. البته یک فرانسوی جوان ناپخته (ماکرون) هم به گروه آنها اضافه شده. (30/1)
  0033- حکایت نمک خوردن و نمکدان شکستن است. این همه ما به بعضی‌ها کمک کردیم به جای تشکر خرید 69 کالا از صادرات ما را ممنوع می‌کنند. (30/1)
  آفتاب یزد: متاسفانه برخی از صادر کنندگان رعایت کیفیت را نمی‌نمایند. اخیرا مقدار زیادی کاشی درجه 3 به جای درجه یک صادر شد که مورد قبول آن کشور واقع نشد و آنرا برگرداندند.
  0143- متخلفین خصوصا مسئولان متخلف سابق پاسخگوی اعمال خود به قانون باشند و به زندان
  بروند. (31/1)
  0454- طبق آمارها حدود 6 تا 11 میلیون بیکار در کشور داریم که این مسئله باید عزم و حرکت مسئولان را برای حل آن چند برابر کند. سال حمایت از کالای ایرانی بی‌ارتباط با رفع بیکاری در کشور نیست. (31/1)
  1338- جنایات بسیاری از سوی آمریکا و آل سعود در سوریه اتفاق افتاد. کشته و مجروح و آوارگان بسیاری حاصل جنگ در سوریه بود. باید عوامل این اتفاقات به جهان پاسخگو باشند. (31/1)
  1441- چگونه است در حالی که اتهامات بسیاری به آقای احمدی نژاد وارد است، ایشان آزادانه هر کاری می‌کند. اخیرا هم در یک مسجد سخنرانی کرده است. این آزادی‌های زیادی او برای چیست؟ (31/1)
  1711- سنگفرش خیابان ۱۷شهریور، حد فاصل خیابان شهباز- آریایی پور به آسفالت نیاز دارد. از مسئولان سازمان ترافیک شهرداری تهران تقاضای رسیدگی داریم. (31/1)
  1215- حقوق‌بگیران در پرداخت هزینه‌های ضروری مستاصل و درمانده شده‌اند، این در حالی است که مسئولان ذی‌ربط با افزایش نرخ بلیت مترو موافقت کرده‌ و مشکلی بر مشکلات حقوق‌بگیران افزوده‌اند. (31/1)
  1719- پیام‌رسان ایرانی راه‌اندازی کنند؛ پیشنهاد می‌شود برای ارسال مطالب و دلنوشته‌های مردم، پیام‌رسان ایرانی راه‌اندازی و اطلاع‌رسانی کنند تا نویسندگان همکار مطبوعات بتوانند از طریق پیام‌رسان ایرانی مطالب‌شان را برای روزنامه مورد علاقه‌شان ارسال کنند. (27/1)
  1412- در میدان منیریه پارکینگ بسازند. ضرورت دارد برای پیشگیری از سرگردانی مردم، شهرداری تهران‌ در میدان منیریه پارکینگ بسازد. (27/1)
  1549- خانه‌های خالی و مالیات؛ عده‌ای به دلایلی مایل نیستند خانه‌های خالی را که در اختیار دارند، اجاره دهند. آیا دریافت مالیات از خانواده‌ها از لحاظ شرعی و قانونی اشکال ندارد؟ (27/1)
  1559- فیلترینگ تلگرام کار ساده‌ای است، اما با فیلترشدن تلگرام آیا تمام مشکلات کشور رفع می‌شود؟ (27/1)
  1616- واقعا آقای روحانی خیلی در فشار است. از طرف‌های مختلف.‌ای‌کاش با مردم در میان می‌گذاشتند. مردم ایشان را خیلی دوست دارند اما ایشان باید مقداری شجاع باشند. مقداری خودشان را باخته‌اند. مسائل را با مردم در میان بگذارند. (29/1)
  1620- شماها آنقدر از قول کیهان ننویسید. آن‌قدر تبلیغ گفته‌های کیهان را نکنید. (29/1)
  1633- چندی پیش خبرنگاری با مصطفی میرسلیم مصاحبه‌ای داشت که در این مصاحبه میرسلیم گفت من فیلم نمی‌بینم موسیقی هم گوش نمی‌دهم. خب کسی که اهل فیلم و موسیقی نیست چطور مدتی وزیر ارشاد بوده است؟ (29/1)
  1721- آقای نادر قاضی‌پور نماینده مجلس که از ثروت آقای‌هاشمی وزیر بهداشت می‌گویید! شما خودتان چقدر ثروت دارید؟ (29/1)
  1744- ما در انتخابات اشتباه کردیم که نماینده‌ای انتخاب کردیم که به وزیر بهداشت بگوید تو نماینده بیگانه هستی. آقای نماینده توهین نکن. (29/1)
  1839- سلام آفتابیان من یک زندانی هستم که پیام دادم چاپ کردید پاسخ مرا هم دادید و راهنمایی‌ام کردید. درود به شرف شما با تشکر. (29/1)
  2229- چرا مسئولین دزدان بیت المال را کنترل نمی‌کنند که مال و اموال مردم را می‌برند. در راه خدا لااقل سری به افراد شیمیایی شده بزنند. از آنها خجالت بکشند. به دردهای مردم رسیدگی کنند. (29/1)
  0857- باید از کشورهایی مانند آلمان یاد گرفت که چگونه به فکر شکوفایی اقتصاد و مردم خود بوده است. شعار رئیس‌جمهور آلمان که سال‌ها وزیر امور خارجه بوده، پرداختن به اقتصاد است. اما در کشور ما برخی افراد ادامه حیات خود را در ایجاد تنش می‌دانند و در این راه سرمایه‌هایی که باید برای ایجاد اشتغال به کار برود هدر می‌رود. (30/1)
  0901- اگر آقای قاضی پور نماینده اصولگرای مجلس، خود یا یکی از بستگان وی به بیمارستان چشم پزشکی نور ـ که وزیر بهداشت بنا به گفته کارشناسان این مرکز را با بالاترین استاندارد ممکن احداث کرده و با حداقل هزینه و پذیرش دفترچه بیمه، بیمارانی مانند من را که از ناحیه چشم دچار آسیب شده‌اند، مورد طبابت قرار می‌دهند‌ـ مراجعه می‌کردند، اینگونه از سر بی‌اطلاعی صحبت نمی‌کردند. (30/1)
  0913- مسئولین و دست اندرکاران داخلی باید در ایران شرایطی را فراهم آورند که در سطح بین‌المللی نشان داده شود که سرمایه‌گذاری در کشورمان ریسک نیست. این موضوع برای بهبود جلب سرمایه‌گذاری و اشتغال مردم لازم است. (30/1)
  به راستی که چاره همه مشکلات ما اهمیت دادن به رونق تولید ملی، مبارزه با قاچاق و حمایت از تولید در همه عرصه‌ها‌ست. ولی این امر مهم اگر از شعار بگذرد و بخواهد به عمل برسد در گام نخست نیازمند پاکی و درستی قوا و جلب اطمینان و اعتماد مردم به دستگاه‌های اجرایی قوا است، زیرا تولید میدان اصطکاک‌های مالی، اقتصادی و منافع است. کارگر و کارمند و سرمایه‌گذار، تولید‌کننده و مصرف‌کننده، باید مطمئن شوند که از درستی کارشان حمایت می‌شود. حق و حقوق رعایت می‌شود و غل و غش‌ها زیر ذره بین داوری درست قرار می‌گیرد.
  با توجه به اینکه آقای رئیس جمهور اعلام تلفن جهت رسیدگی به مشکلات مردم کردن لطفا خود این تلفن را اصلاح کنید که شاید مثل آن صندوق شکایاتی باشد که کلیدش دست خود کسانی باشد که مردم از دستشان شکایت دارند.
  سلام. سال نو مبارک. هر فردی دلش برای کشورش می‌تپد. بنده هم به دلخواه خودم خواستم با توجه به اینکه در تحریم هستیم از کالایی ایرانی استفاده نمایم که درحدود شش ماه یخچالی از شرکت... لوازم خانگی ... خریداری کردم چند بار با نماینده شرکت تماس گرفتم کسی پاسخگو نشد. ناچاراً با خدمات بعد از فروش شرکت تماس گرفتم. بعد از چند روز نماینده شرکت آمد کار مثبتی انجام نداد. مبلغ بیست هزارتومان از من گرفت و رفت. مجددا چند بار با شرکت تماس گرفتم که خود شرکت هم تاکنون کار مثبتی انجام نداد. که مجبور شدم یخچال را خاموش کنم. به‌عنوان کمد یا دراور استفاده نمایم. این هم کالایی ایرانی.
  آفتاب یزد: نام شرکت مربوطه در روزنامه موجود است.
  سلام، آقای رئیس‌جمهور اگر شما دنبال این هستید که بانک‌ها بنگاهداری اقتصادی نکنند، یک سری به اتوبان همت غرب نزدیک دریاچه چیتگر بزنید تا ببینید با پول مردم چه می‌سازند. مجتمع پدیده شاندیز مشهد گوشه‌ای از آن نخواهد بود.
  با سلام، روزنامه آفتاب یزد بهتر است از این به بعد زیاد به فکر مردم نباشید و عوام فریبی کنید در دوره انتخابات شما دلار را با جناب آقای رئیسی به بالای 5000 پیش‌بینی می‌کردید و به نفع دولت وقت حرف می‌زدید در حالی که فقط قصد فریب مردم را داشتید لطفا در روزنامه را ببندید و بگذارید که مردم از دروغ‌های شما در امان باشند.
  آفتاب یزد: روزنامه آفتاب یزد در زمان انتخابات چنین تحلیل و پیش‌بینی‌ای را نکرده بود. ضمن آنکه اگر همین امروز انتخابات برگزار شود مجددا از آقای روحانی دفاع خواهیم کرد زیرا مقبول‌ترین گزینه در میان کاندیداهای دیگر بود.
  در مورد گزارش «غیبت عجیب سیف و کرباسیان در بزرگ‌ترین رویداد بانکی ایران!» خواستم بگم شاید می‌خواستند در این روز سخنی نگویند که بعدا عکس آن عمل شود.
  آقای مهندس مصطفی‌هاشمی طبا و آقای مهندس حجت بهترین گزینه‌های شهرداری هستند.
  در مورد گزارش «ایران 155 سال دیگر نفت دارد عربستان 80 سال» خواستم بگم چرا آمریکا ر ا ننوشته‌اید؟
  آفتاب یزد: منبع خبر در مورد منابع نفتی آمریکا سکوت کرده بود.
  منوچهر دادجو: سلام. از ۴۰ملیون کاربر، در فیلترینگ موقت ۲۰میلیون فیلترشکن نصب کردند بقیه هم نصب می‌کنند در نتیجه دودش به چشم چند صد هزاری که با تلگرام کسب درآمد دارند، می‌رود.
  در مورد مطلب «شهرداری مایل است از خانه‌های خالی عوارض بگیرد» خواستم بگم چرا اینها سلیقه خودشون اعمال می‌کنند قانون گفته باید مالیات بگیرید چرا نمی‌گیرد، حالا کدوم کشور چیکار می‌کنه به تو ربطی ندارد تو قانون رو اجرا کن.
  وفادارترین موجودن جهان سگ است. سگ گله، سگ نگهبان و سگ‌های تربیت شده پلیس را در در یافتن جانی‌ها، مواد مخدر، مواد مخرب و نجات انسان‌ها زیرآوار مانده کمک می‌کند. اگر سگ‌ها در خیابان‌ها ولگردی می‌کنند غفلت از آدم‌هاست که باید این گونه موجودات در جای خود و نوع پرورش نگهداری شود.

  24
  بهمن
  1396

  شماره
  5114


  پرداخت کمک هزینه عمل جراحی به «دوجنسه‌ها»
  تایید فوت کودک ۲ ماهه سرپل‌ذهابی در بیمارستان کرمانشاه
  بلایی که بر سر طرح ترافیک آوردند
  بازار تهران به بمبی آماده انفجار تبدیل شده است
  بیش از ۱۳۵۰ نفر در پی زلزله کرمانشاه بیکار شده‌اند
  از طرح بارورسازی ابرها توسط سپاه استقبال می‌کنیم
  مردان ۱۰ برابر بیشتر از زنان «گل» می‌کشند
  در بیمارستان شهدای سرپل ذهاب به‌مناسبت دهه مبارک فجر انجام گرفت

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام