کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 05 خرداد 1397   Saturday 26 May 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

سرمقاله

جدیت اروپا

احمد موثقی استاد دانشگاه

تبلیغات

اخبار آنلاین

عناوین صفحه

 • اظهارات حسین عطایی یک به یک تکذیب می‌شود
 • شوخی
 • به‌دلیل تبلیغ نژادپرستانه
 • محمد ماکویی
 • روی خط آفتاب

  متاسفانه تشکیلات عریض طویل صدا و سیما که از بودجه سنگین عموم مردم ایران استفاده میکند ولی برای همه نیست و از جمله بازیهای تیم ملی فوتسال بانوان ایران را که پس از شکست شش کشور و ژاپن قهرمان آسیا شد نشان نمیدهد.
  ...0910
  آنهایی که میخواهند موشکسازی ما تعطیل شود به درستی میدانند که ما توسط چند صدام حسین در محاصره هستیم مثل عربستان و امارات و بحرین و دیگران و تا صنایع موشکسازی را متوقف کنیم و موشکهای تولیدی را به دریا بریزیم منتظرند که ما را موشکباران کنند خلاصه مطلب اینست که ما را بیدفاع میخواهند.
  ...0912
  با سلام بنظرم الان باید ایران از آمریکا شکایت کند که با این عمل سادهلوحانه ترامپ که با آبروی سازمان ملل و دوستان اروپایی و آسیایی خود بازی کرد که این مدتی که ترامپ آمده چقدر به ایران خسارت رسانده. اگر نه ما هم مثل ترامپ فکر میکنیم که سازمان ملل و شورای امینت یعنی کشک.
  ...0913
  باسلام کاش یکی توضیح میداد که فرق بین خوشحالی دوستان داخلی با دشمنان خارجی در رابطه با خروج ترامپ از برجام چیست؟ دوستان با چه منطقی خوشحالند؟ تا جایی که حتی سیاسیون برجسته آمریکا و اروپا و آسیای شرق و غرب ترامپ را مذمت کردند. فقط دوستان نادان آمریکا از این حرکت ترامپ خوشحال شدند.
  ...0913
  باسلام از قدیم میگفتن میخواهی بدانی طرف کیست ببین دوستانش کی هستن؟ حالا ببینیم دوستان آقای ترامپ که هستن.( نتانیاهو و برخی کشورهای تو سری خور حاشیه خلیج همیشه فارس)
  ...0913
  باسلام راست میگن تورم زیر ده درصده! من امروز رفتم کرم نرمکننده معمولی که قبلا میخریدم 5000 تومان امروز خریدم 17هزار تومان آن هم از نوع ایرانی.
  ...0913
  باسلام یک شخص خواننده محترم روزنامه همیشه آفتاب پرسیده بود دوستی خاله خرسه یعنی چه؟ چرا برایش مثال عینی نزدید مثل حمله‌کنندگان به سفارت عربستان مثل حمله‌کنندگان به سفیر زحمتکش و دلسوز امور خارجه مثل توهین‌کنندگان به رئیس‌جمهور.
  ...0913
  در سال "حمایت از کالای ایرانی" ما کارگران پیمانکاری و قراردادی و... حمایت قاطع خود را از مهندس دائمالذکر مدیر عامل محترم پالایشگاه آبادان بابت رهکردها و حمایتها و پیشتیبانی از کارگران قشر ضعیف پالایشگاه و با حمایت از کالای ایرانی که باعث بسترسازی و رشد و شکوفایی دو چندان صنعت نفت شده اعلام کرده، از وزیر محترم نفت جناب آقای دکتر زنگنه و مدیران ارشد وزارت نفت و نمایندگان مجلس به خصوص استاندار و نمایندگان خوزستان درخواست حمایت از مدیرعامل پالایشگاه آبادان را داریم.
  ...0916
  سلام بر آفتابیان گرامی. جهت یادآوری به همه ملت شریف ایران.لطفا این قدر هی نگویید و ننویسید چرا فلانی به دیدار روحانی نیامد مگر او کیست که این قدر آب و تاب می‌دهید؟
  ...0917
  امر به معروف و نهی از منکر فریضه واجب و دلسوزانه برای ابقاء و تقویت سلامت و سعادت جامعه اسلامی است.
  ...0938
  خروج ترامپ از برجام، تحقق عملی و عینی ماهیت سراسر نفاق،کذب و شیطانی سردمداران کاخ سفید است. در این عهدشکنی برای حکام کشورهایی که اربابشان آمریکاست فرصتی است تا از این داستان عبرت بگیرند اما متاسفانه اکثرا سیاست قبلی خودشان را دنبال و بر آن پافشاری می‌کنند.
  ...0938
  ۰۸۰۶- اگر کشورهای اسلامی خاورمیانه به خصوص اعراب عوض درگیری پیوسته با یکدیگر در یمن و سوریه و دشمنی با ایران بیشتر به فکر همکاری بودند و به فکر مردم فلسطین بودند یقینا اسرائیل غاصب جرئت کشتار مسلمانان فلسطین را پیدا نمی‌کرد. (۲۹/۲)
  ۰۸۲۴- خروج شرکت‌های بزرگ تجاری جهان به خصوص اروپا از ایران شاید فقط به علت تحریم‌های آمریکا نباشد بلکه انعکاس رفتار و سخنان برخی افراد در رسانه‌ها نیز شاید موثر باشد. (۲۹/۲)
  ۰۸۵۲- چند نفر که به‌عنوان تروریست داعشی به مجلس حمله کردند را زندان و محاکمه کردند اما چهره آنها را به مردم نشان نمی‌دهند و تصاویرشان از پشت سر است.
  اسم آنها را نمی‌برند و اهل کجا هستند را کسی نمی‌داند در حالی که بهتر است مشخصات تروریست‌ها اعلام شود. (۲۹/۲)
  ۰۹۳۹- مغازه دار هستم. یک ماست سون یک و نیم کیلویی نزدیک به هفتصد تومان مالیات می‌گیرند خریدار بنده خدا چه کار کند. از ما که مالیات می‌گیرند چرا دیگر از خریدار مالیات می‌گیرند بعد هم گران می‌کنند. محصولی که دیروز سه هزار بوده امروز سه هزار و دویست شده کسی هم چیزی از گران شدن آن نمی‌گوید. (۲۹/۲)
  آفتاب یزد: البته در جراید و رسانه‌ها اعلام شد لبنیات گران شده است!
  ۱۰۰۶- روزها این همه سیلاب باران در شهرها و روستاهای کشور زیان وارد کرده هرز می‌گردد تبخیر می‌شوند. به علت تخریب قبلی مراتع کشور نبود کانال آبخیزداری وارد لایه‌های زیرین زمین نشده حتی به تالاب‌های خشک هم نمی‌رسد. که آنها را احیا کنند. سدسازی بی‌فایده است باید سنت ساخت آب انبار که هزار سال است در منطقه نیمه خشک ما دایر بوده انجام شود تا کشاورزی ما متحول گردد. (۲۹/۲)
  ۱۰۱۷- آفتاب یزد. این آقای بلیغیان از اصفهان که از ستون پیام‌های روزنامه جمهوری اسلامی به آفتاب‌یزد اسباب‌کشی کرده و هر روز هم از ایشان کار می‌کنید آیا موضوع مهم‌تری غیر از تعویض تشک فنری با غیر فنری ندارند مطرح کنند؟ آن‌وقت پیام‌های مرا کمتر کار می‌کنید. (۲۹/۲)
  ۱۱۳۹- بازنشسته آموزش و پرورش هستم از رضوانشهر. پرسیدن و دانستن عیب نیست. لطفا از دولت محترم و نمایندگان بپرسید فاصله حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش که از طریق روزنامه ایران ۶۷ درصد اعلام شده تاکنون چند درصد آن اجرایی شده؟ مطالبات معوقه در این چند سال کی محاسبه خواهد شد؟ (۲۹/۲)
  ۱۲۱۵- آفتاب یزد سنگ صبور. در هر کشوری اتحاد نباشد موفق نیست. در کشور ما عده‌ای دنبال منافع و اهداف خود هستند. اینها کسانی‌اند که در دولت قبل از بابت بابک زنجانی، گم شدن دکل نفتی و... صدایشان درنیامد. دیپلماسی ما در حال مذاکره است اینهادر حال تضعیف روحیه مردم و تیم دولت هستند اینها به وحدت کشور لطمه می‌زند. (۲۹/۲)
  ۱۷۱۰- آقای رئیس‌جمهور برای شما مسلم است که فساد بیداد می‌کند اما در این چند سال برای ریشه کن کردن فساد چه کارهایی انجام داده اید. (۲۹/۲)
  ۱۹۱۵- یک نفر اسم پسرش را گذاشته بود رستم این پسر علاوه بر اینکه شجاعت رستم را نداشت مثل کسانی که نام آنها کوه را از جا می‌کند اما در برابر باد تکان می‌خورند! (۲۹/۲)

  23
  دی
  1396

  شماره
  5088


  شوخی
  گلی به جمال قلعه نویی
  اظهارات حسین عطایی یک به یک تکذیب می‌شود
  محمد ماکویی
  به‌دلیل تبلیغ نژادپرستانه

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام