کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت ۲ بامداد میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 26 مرداد 1396   Thursday 17 August 2017
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

سرمقاله

مخالفت غیر حرفه ای با ظریف

اخبار آنلاین

 • مدیرعامل شرکت هواپیمایی زاگرس بازداشت شد
 • پرسپولیس اولین دو امتیاز را از دست داد/ تنبیه شاگردان برانکو
 • فتوتیترهای چهارشنبه: از لابی گری عجیب ربیعی در مجلس تا سند افتخار برجام
 • توضیحات پلیس درباره دو سر بریده در خیابان شیخ بهایی تهران/ پدری، پسر و عروسش را کشت و سربرید
 • مولاوردی: جمع‌آوری ۴۰۰ صفحه توهین و تخریب علیه معاونت زنان / کنار گذاشتن سیاست انکار و سرپوش در دولت یازدهم
 • افزوده شدن یک «معاونت ریاست جمهوری» به ساختار دولت/ انتخاب فردی به عنوان معاون اطلاع‌رسانی رئیس جمهور در آینده نزدیک
 • جدیدترین صحبت‌های سردار؛ هرچه دارم از قربان بردیف است!
 • کاریکاتور / مسکن کشید بالا!
 • بیل گیتس رکورد خود در بخشش به خیریه در قرن جدید را شکست
 • عکسی از ترامپ که کمتر دیده شده است/ عکس
 • گوترش: بحران کره شمالی باید از طریق دیپلماتیک حل شود
 • سرلشکر باقری و اردوغان دیدار کردند
 • هویت دو سر بریده در تهران کشف شد/قاتل دستگیر شده است
 • پشت صحنه شهادت محسن حججی
 • توییت معنادار پسر حدادعادل برای احمدی نژاد/اقدامی بی سابقه از سوی روحانی/پیش بینی منتجب نیا از رأی اعتماد وزرا/درخواست فوری زنان اصلاح طلب از روحانی
 • آذری جهرمی: کشور به شنود نیاز دارد/واکنش فیفا به محرومیت شجاعی و حاج صفی از تیم ملی/توضیحات شهردار جدید تهران درباره وضعیت سلامتی‌اش
 • طارمی همراه بازیگر زن سینما در راه مشهد!
 • راهکار میرسلیم برای نجات مرحوم هاشمی/روایت حجاریان از خرید رأی نمایندگان
 • عناوین صفحه

 • تهدید نظامی ونزوئلا توسط ترامپ!
 • نشست اضطراری اتحادیه با موضوع پیونگ یانگ ـ کاخ سفید!
 • دادگاهی شدن به دلیل امتناع از فروش خانه به خارجی‌ها!
 • مرکل ترامپ را کنترل کرد
 • روی خط آفتاب

  2247- آقای ترکان از تخریب‌های پس از انتخابات گفتند مخالفان در فکر تاثیر بر دولت برای چینش کابینه‌اند. بله آنها با هر روشی دنبال تحمیل خواسته‌های خود هستند. (15/5)
  2255- از اصفهان تماس می‌گیرم. دکتر مطهری نماینده مجلس در گفتگویی با ایرنا گفتند ریشه موسسات اعتباری و مالی به دولت گذشته بازمی‌گردد ما هیچ بانک ورشکسته‌ای در کشور نداریم اما در موسسات مالی و اعتباری آسیب‌ها و کاستی‌هایی است که باید بانک مرکزی پیگیر باشد. بله برخی دائم دنبال تخریب دولت از فضاهای شکل گرفته هستند و موضوع موسسات مالی را که مربوط به دولت قبل است می‌خواهند به دولت جدید ربط دهند. (15/5)
  0914- یارانه ما را به دلیل ناقص بودن مدارک ندادند هرچه صبر کردیم آخر از یارانه بی‌بهره شدیم. تکلیف ما چیست؟ ما با درآمد یک و نیم میلیونی اوضاع خوبی نداریم. دولت باید فکری به حال ما کند. البته ما طرفدار آقای روحانی هم هستیم. (16/5)
  0928- آستانه تحمل بعضی‌ها در کشور پایین آمده و دست به قتل و فجایع خانوادگی و حتی تیراندازی در پادگان می‌زنند. زندگی بدون شادی، اختلاف طبقاتی، مشکلات و نومیدی مسائلی است که دولت به تنهایی قادر به حل آنها نیست و نهادهای دیگر هم در آن مسئول هستند. (16/5)
  1006- ما از آقای عارف گله‌مندیم که دفعه قبل به خاطر آقای روحانی کنار رفت. آقای روحانی چه قدر به این موضوع توجه کرد؟ آقای عارف! شما نماینده ما بودید حق نداشتید کنار بروید. باید می‌ماندید و از منافع ما دفاع می‌کردید. (16/5)
  1026- از گیلان تماس می‌گیرم. یکی از بهترین تصمیمات گرفته شده در چهل سال اخیر، دادن موادمخدر دولتی است. من خودم اعتیاد دارم. به دلیل نبود مواد سنتی، من و برخی معتادان دیگر روی به مواد صنعتی آوردیم. خیلی‌ها زندگی‌شان برای همین مواد صنعتی به جدایی کشیده است. لذا از تصمیم‌گیرندگان این طرح تشکر می‌کنم تا روزی که شاید معتادین به مواد صنعتی به سمت مواد سنتی رفته و مشکلات کمتر ایجاد شود و به سوی ترک کامل بروند. (16/5)
  1225- برخی ادعای سیاستمداری دارند. درست که برخی نمایندگان با خانم موگرینی عکس سلفی گرفتند اما چه طور برخی‌ها در رسانه‌ها درحال بهانه‌سازی هستند؟ آیا مسائل اقتصادی و مفسدین را هم آن قدر پیگیری کردند که از عکس‌های نمایندگان با خانم موگرینی فیلم گرفتند. (16/5)
  1228- به عنوان یک شهروند خجالت می‌کشم که برخی اسم خود را نماینده مجلس گذاشتند. بابت یک عکس انداختن با خانم موگرینی چه هجمه‌ای به راه انداختند. همیشه دنبال آتو گرفتن از دیگران هستند. چه طور عکس خانم موگرینی را می‌بینند اما رانت‌بازی‌هایی که اتفاق افتاده را ندیدند؟ (16/5)
  1501- به نظر من چه اصلاح‌طلبان چه اصولگرایان یا هر جناحی که سرکار می‌آیند اگر نتوانند به شعارهای خود عمل کنند چه بخواهند یا نخواهند میزان زیادی از رای و اعتماد خود را نزد ملت از دست می‌دهند. حالا چه برای پر کردن جیب خود آمده باشند چه نیامده باشند. بهتر است آقای کواکبیان هم آن قدر سنگ اصلاح طلبی را به سینه نکوبند ایشان مگر خودشان چه کردند؟ (16/5)
  1546- من متاسف شدم که مردم چه نمایندگانی برای خود انتخاب کردند که چنین عکس‌هایی در مجلس با آن خانم موگرینی انداختند. واقعا این کار در شان نمایندگان نبود. (16/5)
  1619- عکس آقایان وکلای مجلس با خانم موگرینی را در روزنامه دیدم. من 70 سال در کشور خدمت کردم وقتی به عکس‌ها نگاه کردم دلم برای کشورم سوخت. آیا این آقایان می‌خواهند برای ما قانون‌گذاری کنند؟ (16/5)
  به‌طور قطع و یقین جرایم فضای مجازی به ارزش‌های اسلامی و اساس اخلاق انسانی و آرمان‌های انقلابی ضربه شدید وارد می‌کند. در واکنش شدید به این تهاجمات و خصومت‌های مغرضانه از اهم ضروریات است تعداد برنامه و شبکه‌های منطبق و در سایه‌سار با آموزه‌های مکتب قرآنی و اسلامی تا حد وسیع افزایش یابد.
  ...0938
  آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب و سایر کشورهای زورگو و ستمگر منطقه و جهان از جمله عربستان سعودی باید بدانند که ظلم و ستم هیچ‌گاه پایدار نبوده و نیست و نخواهد بود و رژیم‌های دیکتاتوری و ضدمردمی و ضدبشری غرب یا شرق محکوم به فنا و نابودی هستند و دیر یا زود مردم محروم و ستمدیده و زجرکشیده و مظلو‌م خودشان حلقوم آنها را خواهند گرفت و با یک حرکت سریع و تاریخی طومار خودکامگی آنها را درهم خواهند پیچید و همه آن خودخواهان و ستمگران را با خواری و خفت به زباله‌دان تاریخ خواهند انداخت و آن‌وقت مال و ثروت‌های نامشروع و غیرقانونی آنها هم ایشان و همدستان پلیدشان را نجات نخواهد داد.
  ...0913
  سپاه نیرویی است از جان و روح و خون مردم، نیرویی است که مثل پزشکان، امین و مورد اعتماد تک‌تک ملت شریف ایران است. در واقع سپاه امن‌ترین پناهگاه ملت است.
  ...0910
  سلام. رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت سهام عدالت هر نفر 125هزار تومان هست قبل از انتخابات 550هزار تومان بود، بعد از انتخابات شد 125 هزارتومان. یک وقت خسته نشوید، با این پول چه چیزهایی می‌شود خرید، برای 125هزارتومان الان 6ماه است به مردم می‌گویند این کار را کنید آن کار را کنید، اصلا 125هزار تومان چه ارزشی دارد؟ سه‌کیلو گوشت میشه خرید.
  ...0919
  با عرض سلام و درود بی‌پایان و خداقوت. قاچاق کالا ضمن آنکه سدی در برابر خودکفایی و توسعه اقتصادی در نظام اسلامی است، بلکه باعث خدشه‌دارشدن فرهنگ و ارزش‌های متعالی انقلابی و اسلامی و انسانی نیز می‌شود، فلذا مسئولان محترم اقتصادی باید با حرکت و مبارزه‌های مستمر، این چالش بزرگ و خطرناک را محو کنند.
  ...0938
  با عرض سلام بی‌پایان. با ذکر خدا، آرامش و نشاط وارد جسم و روح و قلب می‌شود.
  ...0938
  ضمن نهایت تقدیر و تشکر از خدمات دولت محترم قبلی، تمام اعضای محترم قوه‌مجریه خاصه وزرا به‌عنوان خدمتگزار نظام اسلامی و امین مردم در صیانت از تمام زمینه‌ها خصوصا آرمان‌های متعالی اسلامی وانقلابی هستند، لذا نهایت انتظارمی‌رود انتخاب و تایید آنها از بین عزیزانی باشد که صادقانه، مخلصانه و ارزنده‌ترین سوابق درخشان خدمات به کشور اسلامی را داشته‌اند، باشد.
  ...0938
  قلم به دستان آفتاب به داد 20هکتار باغ سیب برسید که سال56کاشته شده حال مدیر آب منطقه‌ای یاسوج آبش را قطع و به اراضی دیم برده است.
  ...0917
  آمریکا می‌خواهد برجام را به‌دست خود ایران نقض کند، زیرا اروپا با آنان همگام نیست، مقامات کشورمان بایستی هشیار باشند، چون طرف ما پنج کشور دیگر است.
  ...0914
  با سلامی دوباره به جناب سردبیر محترم روزنامه آفتاب و تبریک به مناسبت روی کار آمدن دولت تدبیر و امید به خصوص دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران، اینجانب
  لازم می‌دانم نکاتی را جهت یادآوری به دولت روحانی عرض نمایم دکتر روحانی امیدوارم اولویت کاریتان اول مشغله کاری جوانان و مشکل اقتصادی و معیشتی مردم باشد.
  با عرض سلام، جناب آقاى شهردار چیزى به رفتن شما نمونده خطوط مترو بخصوص خط صادقیه با توجه به ادغام شدن آن با خط ۵ و ازدحام این خطوط کمبود شدید قطار دارد و شما با علم به این موضوع خطوط جدید افتتاح کرده و از قطارهاى این خط کم کرده و به خط ٧ برده اید و ازدحام و نارضایتى شدید به‌وجود آورده‌اید آیا این کار از شما نام نیکى به جا خواهد گذاشت؟
  رضا: متاسفانه نویسنده محترم مقاله «ربی که غلیظ بود» با اینکه حال بعضی از ما ایرانی‌ها را به خوبی بیان کردند ولی علل دورویی را ناگفته گذاشتند.
  احمد صداقت:من در شهر لس‌آنجلس 70 دقیقه در صف بودم که به آقای روحانی رای بدهم. خیلی پشیمانم که رای و وقتم را به هدر دادم. کسی که شعار برابری را می‌داد کابینه‌ای چیده که حتی با کابینه آقای احمدی‌نژاد هم قابل مقایسه نیست. او حداقل یک خانم وزیر در کابینه داشت.
  سلام.یک گلایه: بهتره اسم صفحه آخر روزنامه تون رو بگذارید هردمبیل! من به عنوان طرفدار طنز و فکاهی الان ده دفعه است که روزنامه شما رو می‌خرم اما هیچ مطلب طنزی توش نیست! اگر قراره محتویات صفحه آخر هر بار یک مدل متفاوت باشه اصلا جالب نیست.
  عبدالله:سلام، خسته نباشید خدمت همه زحمت کشای آفتاب یزد تشکر به‌خاطر مطالبتون که در مورد دکتر روحانی گذاشتین، بعضی جاها بد جور دارن سیاه نمایی می‌کنند کاش همه مثل آفتاب یزد بودن.
  باسلام. چرا آقای روحانی به حقوق بازنشستگان به‌ویژه فرهنگیان مطابق با قانون مدیریت خدمات کشوری در طول این چهار سال عمل نکرده است؟مگر خط فقر اعلام شده بین دو میلیون و700یا 3میلیون نیست؟حقوق من که در سال88با 31سال وبا مدرک کارشناسی ارشد(13سال) دومیلیون وسیصد می‌باشد!آیا این زیبنده معلمی است. لطفا این پیام را به دکتر روحانی و تیم ایشان برسانید.
  رضا: فرمایش دلسوزان نظام: "علامت دلسوزانه بودن انتقاد این است که وقتی انسان انتقاد را بیان می‌‏کند، نقطه قوت را هم در کنار او بیان کند تا معلوم شود که بنای نظر شخصی، بنای انتقام‏‌گیری و بنای اذیت کردن ندارد."
  خواهش می‌کنم روزنامه دلواپس سابقا عصر بیان کند که کی این‌گونه عمل کرده است.
  از بزرگ‌ترین مصادیق نصرت و یاری مکتب مقدس قرآن‌کریم و شریعت خالق عظیم و عالمیان توسط بندگان است. به‌طورقطع و یقین رهروان این دستور واجب الهی در حمایت وعنایت الهی در دو دنیا قرار می‌گیرند.
  ...0938
  سلام، ممنون از اینکه قیمت روزنامه را همانند سابق به چاپ می‌رسانید، در دلم ماتمی بود که دیگر نمی‌توانم روزنامه بخونم.
  ...0912
  حدیث پیامبر (ص): نماز شب، موجب رضایت پروردگار، دوستى فرشتگان، سنت پیامبران، نور معرفت، ریشه ایمان، آسایش بدن‌ها، مایه ناراحتى شیطان، سلاحى بر ضد دشمنان، مایه اجابت دعا، قبولى اعمال و برکت در روزى است.
  ...0912
  باعرض سلام وارادت فراوان و خداقوت. بی‌تدبیری و یاس ازعوامل تمایل به استعمال مواددخانی و مخدر است که متاسفانه آثار زیانبار فراوان آن سلامت همه جانبه افراد رابه شدت تهدید می‌کند!
  ...0938

  22
  مرداد
  1396

  شماره
  4965


   دادگاهی شدن به دلیل امتناع از فروش خانه به خارجی‌ها!
   تهدید نظامی ونزوئلا توسط ترامپ!
  خبر تلگرامی
   نشست اضطراری اتحادیه با موضوع پیونگ یانگ ـ کاخ سفید!
  مرکل ترامپ را کنترل کرد

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام