کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397   Monday 21 May 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

سرمقاله

علی تاجرنیا نماینده مجلس ششم

روحانی و بحران‌ها‌یش

تبلیغات

اخبار آنلاین

عناوین صفحه

 • سرمایه سوزی
 • استدلال مضحک تتلو در مورد قتل آتنا
 • امیدوارم روحانی مایوس نشود
 • نقد درون گفتمانی به جای تخریب درونی
 • پلیس اصراری برای برخورد سلبی در حوزه حجاب ندارد
 • جام را برای آبی‌ها‌
 • روی خط آفتاب

  1642- سلام به آفتاب یزد و آقای مظفری. اکبر بزرگمهر از خبرگزاری برنا در خرم آباد لرستان، کمال تشکر را از غلامرضا رضایی بازرسی زندان مرکزی در مورد تکریم ارباب رجوع و تسریع در کار آنان را داریم و آرزوی توفیق برای ایشان مسئلت داریم. (24/2)
  1835- یعنی ما همه قیمت‌هایمان درست است همه چیز جور است فقط مانده بود قیمت زولبیا بامیه اعلام شود؟ گوشت، مرغ، تخم مرغ و... همه چیز افزایش یافته اما قیمت زولبیا بامیه اعلام می‌شود واجب تر از آن سراغ ندارند؟ (24/2)
  1854- آقای جنتی چطور می‌گویند آقای روحانی برود. آقای روحانی که بدون مجلس و هماهنگی ارکان نظام کار نکرده است. (24/2)
  2250- آقای مظفری چه میشد آقای الله کرم و شریعتمداری را به صدا و سیما دعوت می‌کردند و اجازه می‌دادند مردم از اینها سوال کنند در این 40 سال
  چه قدم‌هایی برای مردم برداشتید. جز اینکه دیگران را کافر و ضد انقلاب دانستن و پرده فیلم‌ها را پایین آوردن چه کردید؟ آقای شریعتمداری شما بگو برای مردم چه کرده اید؟ (24/2)
  2253- چرا برخی‌ها خروج آمریکا از برجام را مانند پتکی بر سر آقای روحانی می‌کوبند. (24/2)
  0500- نخستین همایش هنر و سلامت در کشور برگزار شد. امیدواریم دست اندرکاران
  فیلم و هنر آثارشان را در مقوله سلامت ارائه کنند تا تاثیرات خاص آن در جامعه بیشتر جلوه کند. (25/2)
  0505- انتصاب آقای افشانی را به‌عنوان شهردار جدید به ایشان تبریک عرض می‌کنیم. انتظاری که از ایشان داریم این است که به وعده آقای نجفی که گفتند تهران را سومین شهر نمونه می‌کنیم جامه عمل بپوشانند. (25/2)
  آفتاب یزد: با سلام خدمت شما خواننده گرامی‌اما قبلا هم عرض شد
  هر چند امیدواریم به این شعار جامه عمل بپوشانند اما هر مدیری برنامه‌های خاص خود را دارد!
  0507- از شهرداری می‌خواهیم اسامی‌برخی خیابان‌ها را به اسامی‌شهدای مقدس خصوصا شهدای مدافع حرم
  تغییر دهند. (25/2)
  0655- براساس قانون تفکیک قوا همه سازمان‌ها باید به وظایف اصلی و قانونی بپردازند و از دخالت در وظایف رئیس‌جمهور به صورت جناحی خودداری نمایند. (25/2)
  0656- به نظر می‌رسد از سر عمد عده‌ای در دستگاه‌ها در نارضایتی مردم و به خصوص خانواده طبقه متوسط کشور نقش بازی می‌کنند که این بر خلاف منافع کشور است و دودش به چشم خودشان خواهد رفت. (25/2)
  0659- تاکنون مشخص شده مسدود کردن تلگرام با توجه به فیلترشکن‌های مختلف تا حد مطلوب امکان پذیر نمی‌گردد و هم‌اکنون هم میلیون‌ها نفر از آن استفاده می‌کنند متاسفانه وضعیتی پیش می‌آید که جوانان با فیلترشکن به سایت‌های
  غیر اخلاقی دست پیدا کردند. (25/2)
  0705- مزیت کشورهای دارای احزاب در این است که نسبت به ملت‌های خود متعهد هستند و حقایق و اخبار از طریق احزاب و رسانه‌ها به مردم منتقل می‌شوند در واقع احزاب خود نقش رسانه ملی را بازی می‌کنند منتهی با گرایش به سلیقه‌های جمعی جامعه اعلام می‌کنند. (25/2)
  0707- باید برای جلوگیری از افزایش بی‌رویه مواد غذایی به خصوص برای اقشار کم‌درآمد کشور فکری کرد. (25/2)
  آفتاب یزد:‌ای‌کاش نهادهای نظارتی وظایف خود را به طور کامل انجام می‌دادند و مسئولان هم کمتر شعار سر می‌دادند.
  1002- مگر پفک هم مواد آن از خارج می‌آید؟ آن‌قدر بدبخت شده‌ایم که پفک پانصدی، هزار شده و هزاری، هزار و پانصد و الی... چرا باید یک چیز غیر مهم اینقدر گران شود؟ همه چیز را دوبله سوبله گران کردند. خدا خیرشان ندهد. یعنی مردم یک پفک هم برای بچه‌ها نخرند؟ یک کاسب (25/2)
  ۱۲۰۶- برخی کسانی که از جایگاه و مقام خود سوءاستفاده کردند به فکر منافع خود بودند و بی‌توجهی‌شان به مردم و جوانان باعث شد برخی جوانان سرخورده شوند کسانی که دلسوز کشور هستند توجه کنند چرا این همه مشکل برای کشور به وجود آمد. (۲۴/۲)
  ۱۲۰۳- به نظرم اگر وجدان بیداری باشد باید بی‌کفایتی کسانی را اعلام کرد که برای مردم و کشور مشکل درست می‌کنند، نه رئیس‌جمهوری که رای ملت را همراه دارد. برخی‌ها که به سفارتخانه‌ای حمله کردند و مشکل برای کشور به وجود آوردند باید دقت کنند که چقدر به کشور لطمه زدند. (۲۴/۲)
  ۱۰۵۴- کارمند مخابرات هستم ۱۵ سال پیش به شرکت تعاونی مسکن مخابرات پول دادیم که چند ساله خانه تحویل بدهند هنوز خبری نیست کسی هم پاسخگو نیست. با وجود این همه پیام که در روزنامه آفتاب یزد ارسال کردیم مسئولان تعاونی مسکن پاسخی ندادند. (۲۴/۲)
  ۰۸۱۳- معاون وزیر خارجه روسیه می‌گوید ترکیه از گروه‌های تندرو که می‌خواستند در مسکو حملات تروریستی انجام دهند پشتیبانی مالی می‌نماید. اکنون گروه‌های شبه‌القاعده که شکست خوردند با اتوبوس به شمال ترکیه در مرز ترکیه رفته‌اند.
  هر چند طبق برخی اخبار به خاطر جنگ با تروریست‌ها در آنجا ساکنین کُردنشین آن منطقه را تخلیه نموده‌اند. (۲۴/۲)
  ۰۸۱۱- برخی‌ها ظاهرا فراموش کرده‌اند که در پایان دوره احمدی‌نژاد که مورد تایید آنان بود به علت تحریم‌های شدید بانک مرکزی فقط مقدار کمی نفت صادر می‌کردیم پول آن را هم چین و هند
  سر وقت نمی‌دادند. (۲۴/۲)
  ۰۵۰۷- از شهردار جدید تهران خواهشمندیم نام خیابان مهران در خانی‌آباد‌نو به خیابان سردار جاویدالاثر مدافع حرم حاج‌حسن اکبری تغییردهند. از طرف بیشتر اهالی محل (۲۴/۲)
  ۰۲۱۲- جناب آقای افشاری ضمن تبریک و سلام به جنابعالی به مناسبت کسب پست شهرداری تهران بزرگ لطفا در همان ابتدای تحویل شهرداری محکم بایستید زیرا در غیر این صورت بر سر شما همان خواهد آمد که به سر شهردار قبلی آمد. (۲۴/۲)
  آفتاب یزد: خواننده محترم همه می‌دانند شهردار قبلی فقط به دلیل بیماری و مداوا کنار رفتند و سایر دلایل همه طنز و کنایه و شایعه بود ولاغیر!
  ۰۲۰۴- آقای احمدی‌نژاد در یک سخنرانی به خارجی‌ها گفت آنقدر جواب ندهید تا..... اخیرا هم ظریف یا ظریفی گفته آنقدر تحریم کنید تا تحریم دانتان... شود! (۲۴/۲)
  ۰۲۰۰- چندی است در رسانه‌ها اشاره می‌شود احتمال دارد در سال آینده آب دریای عمان به ۱۳ استان ایران انتقال پیدا کند. از اینکه تاکنون کیهان ننوشته این کار شدنی نیست شاخ درآورده‌ایم. (۲۴/۲)
  ۱۹۱۴- قدردانی؛ از آقای بهمن غفاری و همسرشان و آقا مصطفی به خاطر رسیدگی به خانه‌ای قدیمی در محله میخچه‌گران گرگان سپاسگزاری می‌کنیم. (۲۶/۲)
  ۱۷۱۲- معایب و محاسن کامپیوتر؛ عده‌ای در محل کارشان در اوقات بیکاری، فیلم می‌بینند، برخی فقط حرافی می‌کنند با چاشنی سخن چینی! برخی‌ هم به نوشتن مطلب یا طرح مشکلات علاقه‌مندند و آنها را می‌نویسند. هر کس در اوقات بیکاری به نوعی از وسایلی که در اختیار دارد استفاده می‌کند، ولی این کجا و آن کجا؟ عجیب این که برخی از همکاران در هنگام فیلم دیدن و حرافی، حاضر نیستند حتی صدای کلیدهای کیبورد را بشنوند و شکایت دارند. در برابر چنین کسانی چه باید کرد مگر لبخند زدن پرمعنا! (۲۶/۲)
  ۱۹۱۹- خدمات‌رسانی به بیماران و مسافران؛ عده‌ای از بیماران که مجبورند در ماه رمضان برای درمان بیماری‌شان به تهران یا دیگر شهرها سفر کنند،‌ پیشنهاد می‌شود برخی رستوران‌ها با رعایت موازین شرعی و پوشاندن شیشه‌هایی که از بیرون دید دارد، بتوانند پذیرای مسافران شوند و از سرگردانی شان پیشگیری کنند. (۲۶/۲)

  با عرض سلام بی‌پایان. دعا سلاحی است که هیچ قدرتی توان مقابله با آن را ندارد.
  ...0938
  ماه مبارک رمضان، ضیافت ا... و سراسر سرشار از معنویت و روحانیت است. امید و انتطار ویژه می‌رود رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری بیشتر و وسیع‌تر از گذشته معارف قرآنی، اسلامی و اعمال مخصوص این ماه مبارک را پوشش دهند؛ بدان امید که با الهام از مکتب نورانی اسلام، افکار و نیات و اعمال در راستای بندگی خالص الهی قرار بگیرد.
  ...0938
  رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: خواندن قرآن برتر از گفتن ذکر است، گفتن ذکر برتر از دادن صدقه است، صدقه دادن برتر از روزه گرفتن است و روزه سپری در برابر آتش است.
  ...0938
  آنچه از سوابق مربوط به اظهارنظر بعضی‌ها در اذهان همه است این است که حتما معتقدند که آقای ظریف بدون هیچ‌گونه هماهنگی و مشورت راهی اروپا شده و هر چه آنجا بگوید نظر شخصی خودش است این موضوع حاکی از این است که گروهی نمی‌خواهند واقعیت را بپذیرند و با این شناختی که مردم از آنها به دست می‌آورند انتظار هم دارند که همه به آنها گرایش پیدا کنند، در حالی‌که این عدم صداقت و نادیده گرفتن واقعیات جامعه مردم را از آنها رویگردان کرده است.
  ...0912
  هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه گفته در کرمانشاه کسی بر اثر اثرات مخرب زلزله روی روان خودکشی نکرده است و همه‌ی مردم استان اسکان داده شده‌اند من دیروز کرمانشاه بودم، خلاف آن را دیدم.
  ...0938
  آفتاب یزد: هیچ اظهار نظری مطلق نیست شاید در برخی مناطق خانواده‌هایی اسکان نیافته باشند که دلیل آن را باید بررسی کرد ضمن اینکه خودکشی در همه جوامع وجود دارد این استان هم مستثنی نیست، ولی علت آن اثرات زلزله نبوده است.

  افزایش صادرات با افزایش تولید محقق می‌شود و افزایش تولید بدون سرمایه‌گذاری امکان‌پذیر نیست حال که به روش‌های مختلف برای سرمایه‌گذاری سنگ‌اندازی می‌شود، چطور باید انتظار تولید و افزایش صادرات داشت با شعار کاری پیش نمی‌رود‌.
  ...0912
  نبود آب در پشت سدها حرف درستی نیست که از زمان دولت آقای احمدی‌نژاد مد شده و متاسفانه هنوز ادامه دارد امیدوارم پایان یابد.
  ...0914
  حضرت علی (علیه السلام): کسی که عیب ترا به تو تذکر می‌دهد در حقیقت دلسوز تو است.
  ...0912
  رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: ظاهر قرآن زیبا و باطنش ژرف است. (اصول کافی)
  ...0938
  توافق هسته‌ای تصمیمی بود که کل نظام گرفت و آقای روحانی نمی‌توانسته بدون هماهنگی با بقیه ارکان نظام توافقی به این مهمی را انجام دهد و در آن مقطع توافق درست و منطقی بود و هست، منتهی منتقدان دولت آقای روحانی به دلایل سیاسی نمی‌خواهند این قضیه را قبول کنند و حالا که دولت آمریکا از برجام خارج شده دست به سیاه‌نمایی زده و فشار بیشتری بر دولت دارند.
  ...0933
  سلام خدمت سردبیر محترم. لطفا موضوع محسن افشانی و پول جمع شده برای بچه بیمار را پیگیری کنید تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
  ...0918
  ضمن عرض تبریک پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی توفیقات الهی برای انجام تکالیف الهی که منحصر به نخوردن و نیاشامیدن نمی‌شود، بیاییم برای رفع مشکلات و برآوردن حاجات و سعادت دنیوی برادران و خواهران ایمانی به‌ویژه مسلمانان مظلومی که همواره در یوغ ستمکاران کافر در برخی نقاط جهان قرار گرفته‌اند از ته دل و با خلوص نیت دعا بکنیم تا انشاءا... بدینوسیله مشمول نظر رحمت بیکران الهی شویم.
  ...0938

  کاسبان و ساکنان خیابان پیروزی از توجه و پیگیری روابط عمومی (خانم حاتمی) و معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه سیزده نسبت به ترمیم و سنگفرش پیاده‌رو قدردانی کردند، مراتب جهت اطلاع عرض شد.  پاسخ اتوبوسرانی
  به یک پیام مردمی
  با عنایت به مطلب مندرج در آن روزنامه به تاریخ ۹/۲/۹۷، با عنوان «انتقاد مسافران از اتوبوس‌های بلوار نیکنام- میدان هفتم تیر» اعلام می‌دارد: پاسخ مطلب مذکور در مورخه ۱۷/۰۲/۹۷ به آن روزنامه ارسال شده است.

  پاسخ مترو به یک پیام مردمی
  احتراما خواهشمند است در خصوص مطلب مندرج در آن روزنامه، دوشنبه مورخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ با مضمون: نارضایتی از بلیت‌های تک سفره مترو، ضمن تشکر از این مسافر گرامی به اطلاع می‌رساند. تغییر چاپ بلیت از مقوایی به کاغذی، به دلیل مزایای استفاده از بلیت QR (امکان خرید آنلاین، پایین‌بردن هزینه بلیت، رعایت موضوع زیست محیطی، استفاده از تکنولوژی روز و... ) بوده است.

  پاسخ مترو به یک پیام مردمی
  احتراما خواهشمند است در خصوص مطلب مندرج در آن روزنامه، یک شنبه مورخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ با مضمون: «گلایه به حضور دستفروشان در مترو، ضمن تشکر از این مسافر گرامی به اطلاع می‌رساند: شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در راستای رسالت خود در جهت تامین امنیت و آرامش مسافران محترم در طول سفر اقدام به پخش پیام‌های بازدارنده از طریق پیج ایستگاه و پخش فیلم‌های آموزشی مضرات خرید از دستفروشان و کمک به متکدیان در داخل قطارها و نصب بنرهای آموزش شهروندی در ایستگاه‌ها کرده و برای حل این مشکل، نیازمند همراهی سازمان‌های متولی و همیاری مسافران محترم است. واقعیت این است که دستفروشی در مترو به سلیقه مسافران بر می‌گردد که اجازه دهند آیا مترو یک محل امن برای تردد آنها باقی بماند یا به یک مرکز خرید سرپایی تبدیل شود. اگر مسافران محترم از دستفروشان خرید نکنند، این افراد قطارهای مترو را به‌عنوان محل کسب خود انتخاب نمی‌کنند و در نتیجه آرامش در فضای مترو برقرار خواهد شد.

  پاسخ مترو به یک پیام مردمی
  احتراما، خواهشمند است در خصوص مطلب مندرج در آن روزنامه، چهارشنبه مورخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ با مضمون: درخواست افزایش تعداد فروشندگان بلیت در ایستگاه‌ها، ضمن تشکر از این مسافر گرامی به اطلاع می‌رساند: در هر ایستگاه با توجه به تعداد تراکنش و مراجعه مسافران، چیدمان متصدی فروش بلیت انجام می‌شود. لازم به توضیح است در راستای اجرای شهر الکترونیکی، در تمامی ایستگاه‌های مترو دستگاه‌های خود شارژ بلیت موجود است و مسافران گرامی می‌توانند با کمترین زمان ممکن از این دستگاه‌ها خرید یا کارت خود را شارژ کنند.

  پاسخ مخابرات
  به یک پیام مردمی
  احتراما در پاسخ به مطلب مندرج در شماره ۵۱۶۷ مورخ ۱۳/۲/۱۳۹۷ آن نشریه تحت عنوان «تعاونی مسکن مخابرات» به اطلاع می‌رساند: به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، شرکت تعاونی مسکن دارای شخصیت حقوقی مستقل بوده و مجوز فعالیت آن از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صادر شده است. بنابراین از نظر قانونی شاکیان باید از طریق مراجع ذی‌ربط موضوع را پیگیری نمایند.

  24
  تیر
  1396

  شماره
  4941


  امیدوارم روحانی مایوس نشود
  سرمایه سوزی
  نقد درون گفتمانی به جای تخریب درونی
  پلیس اصراری برای برخورد سلبی در حوزه حجاب ندارد
  استدلال مضحک تتلو در مورد قتل آتنا
  جام را برای آبی‌ها‌
  قاتل به همراه دیگران در جستجوی آتنا بود!

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام