کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت ۲ بامداد میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 04 تیر 1396   Sunday 25 June 2017
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

سرمقاله

توهین به رئیس جمهور و جرم سیاسی

جواد شرف خانی ‌ مدرس دانشگاه

تبلیغات

عناوین صفحه

 • با عارف تا 1404
 • دانشجوپزی در اهواز!
 • برجام همچنان نفس می‌کشد
 • بدترین افراد کسانی هستند که دو بهم‌زنی می‌کنند
 • طی سه روز گذشته چندین عملیات تروریستی
 • کشته شدن ابوبکر بغدادی برای چندمین بار!
 • لحن‌ها را دوستانه و برادرانه‌تر کنیم
 • روی خط آفتاب

  2014- چرا شهرداری مقابل برخی مغازه‌ها را با بلوک سیمانی مسدود می‌کند هدف شهرداری از این کارها چیست؟(27/3)
  2315- این روزها متاسفانه جوانانی را مشاهده می‌کنیم که بر روی دستان و بازوهایشان خالکوبی است و با پیراهن یا تی‌شرت آستین کوتاه در انظار عمومی حاضر می‌شوند تا بیشتر خودنمایی کنند. ضرورت دارد مضرات خالکوبی از سوی مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و صدا و سیما اطلاع‌رسانی شود تا جوانان ندانسته اقدام به این کارهای غیرمتعارف نکنند. (27/3)
  2346- چرا ماموران راهنمایی و رانندگی خروجی بزرگراه مدرس،‌ منشعب از بزرگراه شهید حقانی را برای لحظاتی می‌بندند و با این کارشان بار ترافیک بزرگراه شهید حقانی را بیشتر می‌کنند؟(27/3)
  1043- روی سخنم به امام جمعه ساوه است؛ خداوند هیچ کسی را خوار و ذلیل نمی‌کند مگر با زبان و پای و چشم خود. شما هم خواستید از قافله دلواپسان عقب نمانید و دین خود را به آنها ادا نمایید. (27/3)
  1421- کانون وکلای دادگستری مرکز شامل 4 استان دور و نزدیک هر سال برای فارغ التحصیلان حقوق آزمونی برگزار می‌کند و از 100 نفر فقط سه نفر قبول می‌شوند و پروانه وکالت می‌گیرند. 97 نفر دیگر در این نبرد یا این مانع، افسرده و شکسته می‌شوند و مشکلات بیکاری برای آنها حاصل می‌شود. بهتر است عادلانه رفتار شود و انحصارطلبی مطرح نباشد. از مسئولان امر خواستاریم نسبت به حل این مشکل اقدام نمایند. (27/3)
  1531- برخی از افراد در زندان خودفریبی و خودخواهی گرفتار آمده‌اند و هیچ کسی را جز خودشان و همراهان خود برنمی‌تابند. اینان اگر درگیر خودخواهی نبودند آن قدر با دولت به مخالفات برنمی‌خاستند. دولتی که کوچکترین همراهی و مساعدتی از سوی مخالفان را به همراه ندارد. (27/3)
  2215- از اصفهان تماس می‌گیرم. دستور دکتر روحانی برای بررسی و مقابله با مقصران حادثه معدن در استان گلستان، دستوری کاملا بجا بود. اما وزارت کار با چه جرات و جسارت و شجاعتی با مسئولان معدن و دو شرکت اقماری ذوب آهن اصفهان، برخورد می‌کند؟ (27/3)
  2259- الان تلویزیون سریال زیرپای مادر را نشان می‌دهد. امشب هم شب قدر است. عروسی صدا و سیما نشان می‌دهد. نمی‌شد فردا شب این را نشان دهند. من آدم متعصبی نیستم اما باید رعایت کنند. (27/3)
  0812- مقام معظم رهبری از آتش به اختیار گفتند. حالا هر کسی به اختیار خودش تفسیری می‌کند. این تفسیرها جمع می‌شود. از کارشناسان خواهشمندیم برای کسانی که درک درستی از این موضوع ندارند توضیح دهند وگرنه برخی رفتاری می‌کنند که خلاف قانون است. یک عده با خودخواهی‌های خود رفتار غیرمعقول نکنند. (28/3)
  1000- در مورد مصوبه جدید سنای آمریکا و تحریم‌های جدید آیا بهتر نیست بیاییم در خصوص آن مواردی که آمریکا ما را متهم کرده مسئولان و کارشناسان شفاف‌سازی کنند و پاسخ مناسبی به آنها در مجامع بین‌المللی بدهند. از سبزوار (28/3)
  1251- صحبتی با دلسوزان نظام دارم. امروز آرزوی آمریکا، آل سعود و اسرائیل این است که ما از برجام کنار بکشیم تا جامعه جهانی را بر علیه ما متحد کنند. ما نباید در دام این جلاد خون آشام آمریکا بیفتیم. ما باید کاری کنیم برجام حفظ شود. باید به جامعه جهانی ثابت کنیم آمریکا عهدشکن است و به قراردادها هم پایبند نیستند. (28/3)
  1301- غرب و در راس آن آمریکا دنبال این هستند که بیشترین ضربه را به ما بزنند. ما نباید از برجام عقب بکشیم. این خواست آل سعود است که ما برجام را هم از دست بدهیم. (28/3)
  در مورد گزارش «اظهارات دلواپسان مفت بود نه گاز! » خواستم بگم چقدر قانع شدیم. اونقدر لجوج و... هستید که اگه سال‌ها هم بگیم، قبول نمی‌کنید. اما تاوان این مفت فروشی‌ها رو از.. . بیرون می‌کشیم.
  در مورد گزارش « سند 2030 لغو شد » خواستم بگم خدا رو شکر که رهبری عزیز رو داریم که حواس‌شان به همه چی هست.
  در مورد یادداشت «موفقیت به
  موقع تیم ملی» خواستم بگم آقای جعفر بای عزیز شادی ملت ایران در قطعی شدن حضور تیم ملی در جام جهانی به هیچ وجه با شادی این ملت در روز نابودی رژیم آل‌ابوسفیان وهابی و به زباله دانی تاریخ پیوستن آل‌سعود قمارباز همیشه بازنده، قابل قیاس نخواهد بود. مطمئنا مردم ایران آنقدر که از آل‌سعود رذل در این چهل سال پلیدی و نامردی دیده‌اند از هیچ دشمنی ندیده‌اند! آن روز جشن واقعی ملی که مقدمه ظهور آقاست نزدیک است!
  رضا: درود بر کی‌روش بزرگ نباید روزهایی که باترس ولرز واما واگر صعود می‌کردیم یادمان برود.
  سهراب: تیتر امروز کیهان: « جنگ قدرت بر سر تعیین شهردار؛ اختلاف بر سر تعیین شهردار تهران»
  چرا اینقدر از اختلاف بین اصلاح طلبان خوشحال می‌شوید و آن را بزرگ می‌کنید.
  اختلاف نظر در همه جا حتی مجلس هم وجود دارد اینکه عیبی نداره مگر باید همه یک نظر داشته باشند آیا در بین اصولگرایان اختلاف نظر نیست؟ بالاخره پس از اظهارنظرها با رای اکثریت شورای شهر شهردار انتخاب می‌شود شما بهتر است به جای این حرف‌ها به فکر خودتان باشید و اعتماد از دست رفته مردم نسبت به خودتان را باز یابید.
  کیهان خودت را اصلاح کن.
  در مورد گزارش « از سکوت جاسبی تا ابهام در مدرک نوریان » خواستم بگم معلومه که به شما خیلی فشار اومده.
  در مورد یادداشت « موفقیت‌به موقع تیم ملی » خواستم بگم صرف نظر از بحث شادی و تایید متن یادداشت؛ طبق قانون اساسی امور اجرایی کشور بر عهده دولت است، وظیفه مجلس قانونگذاری و نظارت بر اجرای آن است چرا یک هموطن خود را به زحمت بیندازد از راه‌های دور به تهران آمده و به نماینده مراجعه کند؟ آنها می‌توانند به ادارات ذیربط در شهرستان‌های خود مراجعه کنند حتی برای مراجعه به نمایندگان نیز می‌توانند به دفاتر آنها مراجعه نمایند این کار وظیفه رسانه‌ها به خصوص صدا و سیما است که باید فرهنگ‌سازی نمایند.
  آقاجانزاده: در یادداشت «صدا وسیما و معضل کسانی که «نمی‌گذارند» کلمه «رثا» به معنی مرثیه به اشتباه «رسا» نوشته شده است. لطفا تصحیح کند.
  آفتاب یزد: سپاس از تذکر جنابعالی.
  میثم: در مورد گزارش « تلخی‌های یک قیاس » خواستم بگم به به. عجب تحلیل مبسوط و مکفی فرمودید.

  27
  خرداد
  1396

  شماره
  4919


  با عارف تا 1404
  برجام همچنان نفس می‌کشد
  دانشجوپزی در اهواز!
  طی سه روز گذشته چندین عملیات تروریستی
  کشته شدن ابوبکر بغدادی برای چندمین بار!
  لحن‌ها را دوستانه و برادرانه‌تر کنیم
  بدترین افراد کسانی هستند که دو بهم‌زنی می‌کنند
   عروسان خون‌بس

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام