کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 01 اردیبهشت 1397   Saturday 21 April 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

سرمقاله

سید علیرضا کریمی سردبیر

یک نکته درباره ویتنام

تبلیغات

اخبار آنلاین

عناوین صفحه

 • خبرتلگرامی
 • مالک برترین برندهای ایرانی، زنان هستند
 • روغنی که دختران نباید بخورند
 • فعالیت ۴۶ میلیون ایرانی در فضای سایبری
 • استراحت در ساحل می‌تواند منجر به مرگ زودرس شود
 • برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش به ثمر نشست
 • علی اکبر فرقانی
 • روی خط آفتاب

  1252- روسیه با کمک نیم بند به سوریه و همکاری با کشورمان می‌خواهد فرآورده‌های بنجول خود را به ما بفروشد. با وجود خلف وعده‌های روسیه به ما معلوم نیست چرا باز هم ساخت پروژه‌های بزرگ را به روسیه واگذار می‌کنند. (28/1)
  1452- پیروزی قاطعانه پرسپولیس و استقلال در برابر حریفان قدرتمند خود در جام باشگاه‌های آسیا را تبریک می‌گوییم. مسلما مدیریت‌های امثال برانکو یا شفر در استقلال بیانگر قدرت مدیریتی است که می‌تواند تحولات خوبی در یک تیم ایجاد کند. پس ما در تمام زمینه‌ها می‌توانیم با مدیریت‌های توانمند به حل مشکلات بپردازیم. (28/1)
  1612- من با سوال نمایندگان از دولت در مورد حقوق وزرا و معاونین خیلی هم موافق هستم اما سوالم این است آیا فقط در دولت نجومی بگیر داریم؟ آیا در سازمان‌ها و نهادهای دیگر مدیرانی با حقوق‌های آنچنانی و نجومی بگیر وجود ندارند یا مجلس نمی‌تواند از آنها سوال کند؟ (28/1)
  0807- در این بازار آَشفته سوءاستفاده‌های مالی اگر شخصی هم بخواهد کاری انجام دهد مانند
  شهردار کرج، یقینا به بن بست
  خواهد خورد. (28/1)
  0807- دولت چه وظیفه‌ای دارد؟ برخی‌ها از پیشرفت واقعی کشور توسط متخصصین دلسوز جلوگیری می‌نمایند و سرمایه کشور را بر باد می‌دهند. مردم را در فقر و تنگدستی فرو می‌برند. باید دید چه کسانی بیشترین سهم را در بروز این مشکلات دارند! (28/1)
  0813- بی‌علاقگی مسئولین در جلوگیری از فرار مغزها و متخصصین که برای حل بحران و مشکلات کشور کرسی دانشگاهی خود در خارج را ترک کردند و به کشور بازگشتند برای من جالب است. (28/1)
  0613- ضمن تشکر از جوابیه شهرداری منطقه 6 به پیام مردمی در 16/1/97 خواستم بگویم این جوابیه مشکل ما را حل نمی‌کند. اگر این خانه‌ها در طرح است زودتر تکلیف آن را مشخص کنند اگر در طرح نیست بحث آن جداست. مشکل این است که هر وقت دولت خود می‌خواهد، بافت رسوده را بازسازی می‌کند اما اگر خودمان بخواهیم خانه‌ای که ترک خوردها است را بازسازی کنیم
  چه باید بکنیم؟ اگر حادثه‌ای پیش بیاید
  چه کسانی جوابگو هستند؟ (28/1)
  0544- اگر قرار باشد مشکلات کشور لاینحل باقی بماند و مشکلات جدیدی مثل مشکلات بازار ارزی که باعث مشکلات دیگر می‌شود به آن اضافه شود حق مردم است که از دولت سوال کنند دولت چه کار می‌کند که توانایی حل مشکلات را ندارد. اگر توان این کار را ندارد اعلام کند و اگر دلایل دیگری دارد شفاف به مردم بگوید. (28/1)
  0541- از دولت روحانی خواستارم جلو تضعیف ملت ایران و جوانان گرفته شود و اعتمادی که دولت الکترونیک برای ثبت اختراع جلب کرده توسط برخی مسائل خدشه‌دار نشود. اجازه ندهند فرمول‌ها و ایده‌های مردم که ثبت می‌شود خدایی نکرده بر خلاف موازین قانونی توسط عده‌ای دیگر مورد بهره‌برداری قرار بگیرد. (28/1)
  0453- وزارت صنعت، معدن و تجارت بزرگ‌ترین مرجع و متولی برای حمایت از کالاهای ایران با جلوگیری از واردات کالاهای مشابه است. البته اگر این وزارتخانه اقدامات لازم را مبذول دارد شکی نیست نهادها و ارگان‌های دیگر هم مثل گمرک، دارایی و... در تحقق شعار سال 97 همکاری خواهند کرد. (28/1)
  جناب جبرییلی شما که اهل حساب و کتابید نفرمودهای افزایش دو هزار تومانی دلار در سال 90و دو هزار و ششصد تومانی در سال 97هر کدام چند درصد میشوند. جهت استحضار جنابعالی دلار در سال 90حدود167 درصد و در سال 97 حدود 72درصد افزایش داشت آن هم به طور موقت و حبابگونه.
  ...0916
  جواب هموطنی در پیامهای مردمی در باب کشیدن ساعت به جلو یک ساعت از اول سال تا اول مهر؛ هموطن عزیز روزهای بهار و تابستان 14ساعت و پائیز و زمستان 10ساعت بسیار به سر کار رفتن کارمندان اثر مثبت دارد. اگر بهار کارمند ساعت 8سرکار با ساعت زمستانی برود آفتاب وسط آسمان است وکار اول صبح مردم لنگ میشود. بسیار کار خوبی است زمستان با ساعت بهار سرکار بروند هنوز روز نشده باید سرکار باشند که شدنی نیست و عقب جلو افتادن ساعت ربطی به صرفهجوئی انرژی ندارد، اما در اقتصاد اثر مثبت فراوان دارد با سپاس از هموطنم و ممنون از روزنامه وزین آفتاب یزد.
  ...0918
  به دنبال چاپ پیامم در ستون آفتاب یزد مبنی بر معضل پارک خودروها در خیابان بیمارستان یحیی نژاد خورشید 3و5 که موجبات نارضایتی ساکنین منطقه را فراهم آورده بود خوشبختانه با حضور میدانی دلسوزانه آقای فرماندار و رئیس راهنمای و رانندگی بابل و همکاری شهرداری با نصب تابلو و حضور مامورین آرامش به این منطقه برگشت و بدینوسیله از طرف مردم این محل از شخص آقای فرماندار و رئیس راهور و معاونت خدمات شهری شهرداری بابل نهایت تشکر و قدردانی داریم، حسین گوهریان
  ...0911
  آلمان برای اینکه بهانه‌ای داشته باشد تا به لهستان حمله کند و جنگ دوم جهانی شروع کند تعدادی آلمانی را به عنوان چریکهای لهستانی درآورد که به یک ایستگاه رادیویی در مرز دو کشور حمله کردند حالا هم آقایان برای اینکه بهانه ای برای حمله به سوریه داشته باشند دست به کار شده اند و بهانه را ساخته اند.
  ...0912
  مردم امیدوارند به گزارش‌های خلافی که آقای نجفی به عنوان شهردار تهران نسبت به مدیریت قبل شهرداری اعلام کردهاند رسیدگی گردد.
  ...0910
  حضرت علی (ع): یاد خدا مایه بیداری و روشنی دل‌هاست.
  ...0912
  21فروردین 1397 کل روزنامتون شد دلار یک صفحه دو صفحه سه صفحه نه ده صفحه!!!
  ...0938
  سردبیر روزنامه راجع به شهردار البته سابق می‌گوید، اگر درباره استعفا فشارها اصل است و بیماری فرع؛ آقای نجفی با شجاعت بگوید که این فشارها چیست و از کجاست از آنجایی‌که بسیاری می‌دانند که این فشارها چیست و از کجاست؟ چرا حتما باید آقای نجفی این شجاعت را به خرج دهد یک نفر دیگر این زحمت را به عهده بگیرد و به مردم بگوید که فشارها چیست و از کجاست؟
  آفتاب یزد: آقای نجفی به غیر از بیماری،
  دلیل دیگری را برای استعفا بیان نکرده است.
  ...0912
  باسلام، مخارج سال90 با مبلغ یارانه و مخارج امروز با همان مبلغ یارانه اصلا قابل قیاس نیست بنزین100 تومان امروز 1000 تومان، تخم‌مرغ1800تومان امروز 16000-ماهی کیلویی700 تومان امروز همان ماهی 6500 تومان-نان بربری 125 ریال امروز500 تومان و هکذا، لطفا در پرداخت یارانه تجدیدنظر بفرمایند !
  ...0911
  مسئولان کشور و مجلس با اقتدار بحث دلار چهار هزار و دویست تومانی را پیگیری کنند و با متخلفان به شدت برخورد کنند.
  ...0912
  مسئولان محترم رسانه ملی با افتتاح رسمی کانالای فیلم 2که به ویژه برنامه‌ها و فیلم‌های برای کشورهای ازبکستان، تاجیکستان و افغانستان اختصاص داده شده است، انتقال‌دهنده فرهنگ اصیل ایرانی-اسلامی به کشورهای مزبور هستند امید و انتظار میرود فیلم‌های انتخابی به گونه باشد که حامل ارزشهای دینی شده به طوری که مایه درس و الگو برای مردمان عزیز آن کشورها باشد.
  ...0938
  سلام، آفرین بر روزنامه وزین و محترم آفتاب یزد بسیار خرسند و خشنود شدیم وقتی دیدیم که شما برای اولین بار در تاریخ روزنامه‌نگاری در ایران مبتکر طرحی نوین (سوژه خوانندگان) گشته‌اید. بی‌نهایت خوانندگان و بلکه تمام ملت ایران را مسرورکردید انشاءالله موفق و موید باشید؛ یکی از اهالی جنوب تهران.
  ...0912
  هزار میلیارد تومان حجم نقدینگی! مگر پول مملکت می‌زاید؟ نخیر. صدها هزار حقوق‌بگیر با راندمان صفر باعث این حجم پول شده که سیل‌آسا به طرف بانک، صرافی و سکه می‌رود.
  ...0915
  آقای محمد مهاجری در روزنامه شما نوشته‌اند 10000 مدیر اگر حقوق نجومی ماهی 20 میلیونی بگیرند می‌شود ماهی 20 میلیارد سالی 250میلیارد که عددی نیست. نخیر عزیز می‌شود ماهی 200میلیارد، سالی 2400 میلیارد تومان که اتفاقا عددی هست و خیلی هم نجومی است. به ایشان بفرمایید اول شمردن تعداد صفرها را یاد بگیرند بعدا تحلیل و نتیجه‌گیری ارائه کنند.
  ...0910
  باسلام و عرض ادب. در منطقه 2 شهرداری پروژه آبیاری قطره‌ای پای درختان کنار خیابان ستارخان با صرف هزینه میلیاردی در حال پوسیدن است دریغ از یک قطره آب! شکر خدا به مردم که هیچ به وجدان خود نیز پاسخگو نیستن چرا باید این هزینه وکلان بلااستفاده به امان خدا رها شود؟
  ...0912
  استان ایلام
  سومین استان سرسبز
  پس از گیلان و مازندران است
  یعنی شما در ایران فقط سه استان دارید که کوه‌ها‌ی آن مستور از جنگل است
  بقیه نقاط ایران کوه‌ها‌ی برهنه دارند و بیابانند
  منتهای مراتب نوع جنگل استان ایلام با شمال ایران فرق دارد و از جنس بلوط است
  وقتی از لرستان به سمت ایلام حرکت می‌کنید یک ساعت مانده به ایلام، تفرجگاهی می‌بینید که مردم مثل روز سیزده بدر به دامن سر سبز کوه و صحرا هجوم آورده اند
  نزدیک می‌شوی می‌بینی که زمین به طول چند کیلومتر شکاف برداشته
  مثل آنکه در زمین در تاریخ خود دچار زلزله شده بود
  یک پای خودرا با ترس ولرز جلو می‌آوری تا عمق ترک خوردگی را ببینی زهره ات آب می‌شود و دنیا دور سرت به دوران می آید
  اگر ترس از ارتفاع
  داشته باشی اوضاع از این وخیم تر خواهد بود
  جالب آن است که در بعضی جاها فاصله لبه پرتگاه در عرض دو طرف آنقدر کم است که می‌توانی مانند خندق از این سو به آن سو بپری
  اما چه کسی است که جسارت این کار را داشته باشد!
  چون در حاشیه پرتگاه و در اراضی اطراف رازیانه ‌ها‌ی فراوانی می‌رویند آن دره را رازیانه یا تنگه رازیانه نام نهاده اند.
  سلام، وحید ارزبین هستم از گیلان. شهرستان تالش، ساکنان خیابان بیست‌متری کوچه تربیت، نبش کوچه یکم می‌گویند در این محل و در تصویری که ملاحظه می‌فرمایید، لوله‌کشی آب شهری از شش سال پیش تا به حال نشتی دارد و آب تصفیه‌شده هدر می‌رود. بارها از طریق مطبوعات، حضوری و ارسال نامه درخواست رسیدگی به این موضوع را داشته‌اند، اما مسئولان شرکت آب و فاضلاب و شهرداری به جای رسیدگی به موضوع، طفره می‌روند. با اینکه مسئولان درباره صرفه‌جویی در مصرف آب هشدار می‌دهند، چرا مسئولان گیلان به‌جای رسیدگی به موضوع به‌طور اصولی و قانونی خود را به بی‌خیالی زده‌اند؟

  30
  اردیبهشت
  1396

  شماره
  4897


   روغنی که دختران نباید بخورند
   فعالیت ۴۶ میلیون ایرانی در فضای سایبری
   برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش به ثمر نشست
   مالک برترین برندهای ایرانی، زنان هستند
  علی اکبر فرقانی
  زد و خورد پزشک و پرستار در اتاق عمل
  استراحت در ساحل می‌تواند منجر به مرگ زودرس شود
  خبرتلگرامی

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام