کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت ۲ بامداد میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 08 خرداد 1396   Monday 29 May 2017
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

تبلیغات

عناوین صفحه

 • مقصد تازه‌ای برای ایران
 • ثبت ملی محل رویداد پنج حادثه انقلاب اسلامی در یزد
 • نیاز منطقه «سفید باستان‌شناسی» به پژوهش‌های بیشتر
 • روی خط آفتاب

  1509- آقای جدیدی به چه مجوزی اسلحه دارد؟ چرا باید آقای دبیر را در شورای شهر تهدید کند؟ به یک همچنین آدمی می‌شود اسلحه داد؟ (2/3)
  آفتاب یزد: حمل اسلحه آن هم با مجوز، قطعا مسئولان مربوطه مصلحت دیده‌اند و چنانچه از سوی ایشان علت آن گفته شود درج خواهیم نمود.
  1759- اینجانب سهراب امیرمهدی هستم از شعبه 26 تامین اجتماعی تهران. درخواست جمع آوری سابقه کردم از شعبه 8. در تاریخ 8/7/95 تقاضا کردم اما چرا سابقه مرا نمی‌فرستند؟ من جانباز شیمیایی هستم. درود بر آفتاب یزد (2/3)
  2039- اول با توجه به محتویات بگومگوهای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. دوم تعداد شرکت‌کنندگان پای صندوق‌های رای و سوم، نتیجه انتخابات، مشخص شد خرد جمعی ایرانیان بهترین حسابدار، اقتصاددان، جامعه‌شناس و میهن دوست و ... و بهترین حامیان رئیس‌جمهور می‌باشند. با آرزوی موفقیت برای دولت و ملت شریف ایران. (2/3)
  2202- ضمن اینکه مشغول دیدن بازی پرسپولیس و لخویا بودم همزمان به دلیل عدم حضور تماشاگر، مشغول حرص خوردن بودم. حتم دارم کسانی که لیزر به چشم دروازه‌بان انداختند یا نارنجک به بازی پرتاب کردند آنها هم از وضعیت به وجود آمده ناراحت هستند. امیدوارم از این وضعیت درس گرفته و دیگر از چنین صحنه‌های غیرفرهنگی دور باشیم. (2/3)
  0200- در روزنامه، شما بحث شهردار شدن آقای محسن هاشمی را مطرح کردید حتما قحط الرجال نیست که آقای هاشمی شهردار بشود. افراد دیگری مثل صفایی فراهانی و مهرعلیزاده و ... هم هستند که می‌توانند شهردار تهران باشند. (3/3)
  0213- هر از چند وقتی موضوع اختلاف‌نظر در دولت روحانی در رسانه‌ها مطرح می‌شود. مثل اختلاف بین زنگنه با نعمت‌زاده یا با ترکان. آیا آقای روحانی در این مدت نتوانستند به نوعی این اختلافات را رفع کنند؟ ضمن اینکه این‌گونه مسائل نقطه ضعفی برای دولت است. چنانکه نوشتن چهار نامه انتقادی به رئیس د ولت از سوی چند وزیر هم جای تاسف دارد که دولت در مورد آن بی‌تفاوت بوده است. (3/3)
  1041- از فومن گیلان تماس می‌گیرم. شعری دارم.
  خوشا آنان که با همت دویدند
  پسر را چون پدر شایسته دیدند
  تقدیم به آقای هاشمی و پسر ایشان محسن هاشمی. (3/3)
  1145- دولت نباید به 70 میلیون نفر یارانه بدهد. حداقل برای نیمی از آنان این 45 هزار تومان هیچ تاثیری ندارد. حتما حساب‌های بانکی دارند. به عوض باید در کارهای عمرانی سرمایه‌گذاری کند تا اشتغال ایجاد شود. (3/3)
  1146- آقای رسایی در بین مردم پرس و جو نمایند، ببینند این مردم چه کسانی را با اشرافیت همسو می‌دانند؟ (3/3)
  1228- می‌گویند اختلاس بزرگ سال 96 در مشهد اتفاق افتاده که شخصی میلیاردها تومان برداشته و به خارج گریخته است. مردم استدعای رسیدگی دارند تا حقایق مشخص شود. (3/3)
  1432- بعضی کوچه‌های دماوند سالهاست برق و روشنایی ندارند. مخصوصا بخش 31 که هرچه هم به مسئولان مراجعه می‌کنیم پاسخی نمی‌دهند. (3/3)
  1658- صحبتی با آقای چمران دارم. آقای چمران! خدا برادرتان را رحمت کند و ما همه مدیون شهدا هستیم. به ملت ایران بفرمایید در طول عمر سیاسی خود در شورای شهر چه کارهایی برای مردم انجام داده‌اید؟ به سن بالای خود احترام بگذارید و کنار بروید. نیازی به شکایت به دیوان عدالت اداری نیست. (3/3)
  1957- جای تاسف است که به روحانی عزیز، بسیاری از شخصیت‌ها تبریک نگفتند. چه طور از یک تبریک خشک و خالی دریغ کردند؟(3/3)
  1807- از استان گلستان تماس می‌گیرم. به آقای رئیسی عرض می‌کنم دوران رقابت‌ها تمام شده، دوران رفاقت‌ها آغاز می‌شود؛ همان‌طور که ریاست محترم جمهوری هم این را عنوان کردند. بهتر است ایشان و دوستان انتخاباتی‌شان پیروزی آقای روحانی را بپذیرند و به ایشان تبریک بگویند. (1/3)
  2043- از رزن تماس می‌گیرم. پیروزی قاطع دکتر روحانی را تبریک می‌گویم که تا حدی مدیون آرا و حمایت بازنشستگان و مطبوعات اصلاح‌طلبی چون آفتاب یزد است. امید است ایشان در دور دوم بهتر عمل کند چون مردم آقای روحانی را دوست دارند. (1/3)
  0826- حادثه یازدهم سپتامبر و انفجار برج‌های دوقلو نیویورک و تمام حوادث تروریستی‌ای که در اروپا و جهان اتفاق افتاده و آخرین آن در سالن کنسرت منچستر روی داد تماما توسط گروه‌های تروریستی داعش و وهابی‌هایی که مغز آنها شستشو داده شده است صورت می‌گیرد که مورد حمایت برخی کشورهای عربی منطقه هستند. اما عربستان در کنفرانس اخیر آدرس اشتباهی می‌دهد. (2/3)
  0831- با توجه به تبلیغات سعودی‌ها علیه ایران، باید وزارت امور خارجه پس از انتشار عوامل انفجار منچستر، برای روسیاهی عوامل اصلی این اعمال تروریستی تبلیغات گسترده‌ای را در رسانه‌های جهان به راه اندازد. این خواسته مردمی است که ساعت‌ها در صف صندوق رای ایستاده بودند. (2/3)
  1018- من از زندان مرکزی قم تماس می‌گیرم. گرفتارم. می‌خواهم با یکی صحبت کنم. نیازمند کمک هستم. (2/3)
  1030- آقای رئیسی مرتبا از نقد کردن چک برجام صحبت می‌نمود اما واقعیت این است که رای دهندگان دانستند که آقای رئیسی را به بانک هم راه نمی‌دادند. (2/3)
  1051- مردم دوست ندارند حتی سایه آقای چمران را هم در شورای شهر ببینند. این همه تلاش کردند، دیگر نیاز نیست آدمی مثل آقای چمران به این شورا اضافه شود. (2/3)
  1136- چرا عده‌ای نابخردانه در کشور کاری می‌کنند که به ضرر ما تمام شود. درحالی که مردم در انتخابات رای دادند که آنها را نمی‌خواهند و صلح طلب هستند. (2/3)
  1249- پیشنهاد من برای تصدی پست شهرداری تهران، آقای کرباسچی است. ایشان در مدتی که در تهران شهردار بودند تغییرات بزرگی را انجام دادند. چرا روی ایشان برای شهرداری سرمایه‌گذاری نکنیم. (2/3)
  آفتاب یزد: در این خصوص اختلاف‌نظر داریم ولی نمایندگان مردم در شورای شهر تصمیم‌گیر نهایی می‌باشند.
  1300- ضمن عرض تبریک پیروزی آقای روحانی، خواستم بگویم آقای جهانگیری را برای شهرداری مناسب نمی‌بینم. ایشان این 4 سال دوم هم اگر معاون اول بماند به پشتوانه 8 سال معاون اولی می‌تواند در سال 1400 کاندیدای ریاست جمهوری شود و یک مهره اساسی برای ریاست جمهوری آن موقع خواهد بود. چون 8سال با تمام امور مملکت سرو کار داشته پس تجربه و تخصص ایشان را در جای دیگر تلف نکنند. (2/3)
  آفتاب یزد: ان‌شاءالله شورای عالی سیاستگذاری کاندیدای مناسبی که بتواند گفتمان اصلاح‌طلبی را هدایت کند انتخاب خواهند نمود.
  1413- صحنه‌هایی که از تلویزیون دیدم در مورد شیخ سلمان شاه عربستان، دیدم چه قدر اینها ذلیل هستند در مقابل آدمی مثل ترامپ. من به جای پادشاه عربستان خجالت کشیدم. واقعا نمی‌دانم چه‌بگویم؟ همین کارهای آنها باعث یکسری افراط‌گری می‌شود. (2/3)
  1718- این روزها همه از انتخابات می‌گویند. اما من می‌خواهم از مطالب دیالوگ که در صفحه آخر چاپ می‌کنید تشکر کنم. چون مطالب بسیار جالبی در آن به چاپ می‌رسد. (2/3)
  سلام و درود به تمامی کارکنان عزیز روزنامه آفتاب‌یزد. با توجه به پیام‌های قبلی که منتشر کردید و پیامی که در رابطه با دهها نامه به مسئولان بالا از جمله رئیس‌جمهور قبلی که بالای 10 نامه و آقای روحانی 4نامه و حدود 10 پیام تلفنی با شماره 6133 همگی بدون جواب، درخواستم برای 4فرزند تحصیلکرده خصوصا تاکیدم برای دخترم که به‌خاطر علاقه شدیدش به معلمی فقط به‌عنوان حق‌التدریسی آیا من که محل کارم آبادان بوده و مبتلا به مریضی شدید ریوی و قلبی به‌خاطر ریزگردها هستم با حقوق بازنشستگی باید همه فرزندانم بیکار باشند؟
  ...0917
  با عرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. از وزیر محترم بهداشت به‌خاطر زیرپوشش قراردادن شبکه بهداشت در تمام نقاط کشور نهایت تشکر و قدردانی کرده و امیدواریم دست‌اندرکاران این پروژه پرخیر و برکت، از ثواب نجات جان یک نفر که به مثابه نجات جان کل نفوس است، بهره‌مند شوند.
  ...0938
  آقای شاکری امکان دارد سلحشور برای شما کارگردان بی‌رقیبی باشند، ولی باید بدانید شما نماینده یک شهر بزرگ هستید نه نماینده یک اقلیت. کارگردانان نام‌آوری به این ملت خدمت کرده‌اند که آقای سلحشور به گَرد برخی از آنان نمی‌رسد و ایشان هم بسیار محترم هستند. به‌نظر می‌رسد این کار از روی عصبانیت و ناراحتی است. از طرفی هم تصمیماتتان را بگذارید برای شورای بعد.
  ... 0918
  این قدر بزرگ نکنید که رئیسی 15میلیون رای آورده است، چون همه مردم ایران می‌دانند که رئیسی با قالیباف دو نفری این رای را آورده‌اند.
  ... 0915
  پیامبر اکرم(ص) می‌فرمایند: از جمله بالاترین عبادت‌ها حفظ و کنترل زبان است.
  ... 0912
  آقای رسایی شما در جایگاهی نیستید خط و نشان چگونگی امور کشور به آقای روحانی بکشید. ایشان دکترای حقوق دارند. 5میلیون رای دور دوم ریاست‌جمهوری ایشان گواه بر اشراف بر سیاست اوست. جناب روحانی صلح‌طلب، سیاستمدار بسیار نیک‌گفتار، دوستدار حقوق شهروند و رفتار محترمانه با جهان که حافظ منافع ملی است به‌خوبی آگاه است.
  آفتاب‌یزد: حق هر شهروندی است که سخن بگوید، ولی نباید سخنان با بغض و کینه همراه باشد.
  ... 0918
  اگر محسن هاشمی برای شهرداری انتخاب شود، چمران وارد شورای شهر خواهد شد. اگر این اتفاق بیفتد ملت را به سخره می‌گیرید!
  آفتاب یزد: آقای محسن هاشمی و عقلای اصلاح طلب خواهان این هستند که ایشان در شورای شهر بماند ولی برخی از اعضای حزب کارگزاران علاقه‌مند هستند آقای محسن هاشمی شهردار تهران شود و حضور آقای چمران را هم در بین 20 نفر دیگر که همگی
  اصلاح طلب هستند بی‌تاثیر می‌دانند ولی نمی‌دانند اگر مردم خواهان آن گروه بودند رای به آنها می‌دادند. عده‌ای قصد دارند مانند شورای اول شهر که با افراطی‌گری دوره بعدی شورا را تقدیم اصولگرایان کردند تکرار شود.
  ... 0912
  فرید: در مورد گزارش «سیل پیام تبریک مقامات خارجی به حسن روحانی» خواستم بگم مسیرمان کاملا درست است. باید با تمرکز کامل حواس و دوری جستن از هر تنشی به ساخت و ساز و تعامل ادامه بدهیم. در کوتاه مدت به توریست بیشتر احتیاج داریم و در دراز مدت باید در دانشگاه‌ها بیشتر کار کنیم و شریک خوب انتخاب کنیم.
  آقای روحانی عزیز پیروزی در انتخابات مبارکت. ریاست‌جمهوری دور دوم مبارکت. دعا می‌کنیم خداوند توفیقت دهد که به مردم و مخصوصا به محرومان در این چهارسال بیشتر کمک کنید. خواهش می‌کنم اگر هر هفته ممکن نیست هر دو هفته یا اقلا ماهی یک بار با اصحاب رسانه‌ها جلسه داشته باشید و پیشرفت کار‌ها را به اطلاع مردم برسانید، ما می‌دانیم که رادیو و تلویزیون در اختیار دولت نیست. شاید با این کار موفق شوید نظریات‌تان از آن طریق هم به‌گوش مردم برسد و آنها مجبور شوند تریبون را به دولت که صاحبش مردمند برگردانند و دولت بتواند نظریاتش را به اطلاع مردم برساند.
  علیرضا: دوستان آفتاب یزدی عزیز الحمدالله جهت گیری شما در چند سال گذشته بسیار به اصلاح امور مردم نزدیک بوده حتی در بسیاری مواقع در قالب نقد و تذکر به خود اصلاح‌طلبان اقدام نمودید که جای بسیار خرسندی داره که فلسفه اصلاح‌طلبی را بسیار نهادینه کردید و به‌نظر حقیر خیلی بهتر از روزنامه‌های دیگر دارید پیش میرید. در خصوص انتخاب شهردار خیلی قشنگ عنوان کردید لطفا پیگیر باشید چون واقعا هدف کارگزاران سوای اصلاح‌طلبان هست و اولویت آنها به خودشونه نه منافع کل اصلاحات و ازتون خواهش داریم که اگر نیت جناب آقای هاشمی جدی است برای شهرداری جلوش رو بگیرید با آگاه سازیتون.
  کوروش: اصلاح‌طلبان، شورای اول را فراموش نکنند، اگر قرار بود آقای رفسنجانی شهردار شوند می‌توانستند به عنوان حامی و نه عضو در کنار لیست قرار بگیرند. امیدوارم درایت و هوشمندی ایشان مانع از چنین تصمیم اشتباهی شود.
  آقای روحانی که ماشاءاله همه رو به باد انتقاد گرفت حتی چیزهایی رو که دقیقا ازش اطلاع نداشت رو به نامزدها نسبت داد بعد حالا می‌گید آقای روحانی فرد تندی نبود؟ دیگه باید چیکار می‌کرد که بگید تند بوده؟ چرا همیشه یه طرفه می‌رید به قاضی؟ رای اصولگرا‌ها بیشتر از 10 میلیون نیست؟! شما با این همه هوچی‌گری تنها 23 میلیون آوردید. راستی این همه نوشتم ولی می‌دونم اصلاً نظری که برخلاف میل شما باشه رو منتشر نمی‌کنید!
  در مورد گزارش «چرا به روحانی تبریک نگفتید؟!» خواستم بگم یعنی شما با این همه کارشناس نمی‌دونید برای چه! دولت امانت‌دار خوبی نبود! ما با این همه زحمت کارمون که تنها روزی دربیار خانواده‌مان هست ول کردیم و آمدیم رای بدهیم بعداً متوجه شدیم که ای بابا رای ما به‌دلیل ممهور نبودن به مهر توسط منشی‌ها باطل محسوب می‌شود اول فکر کردیم خوب شاید من شانس نداشتم! که به وظیفه‌ام عمل کنم و نتیجه‌اش را هرچه باشه ببینم برگشتم و اعتراض کردم.
  در مورد گزارش «چرا به روحانی تبریک نگفتید؟!» خواستم بگم قربان برم خدا را یک بام و دو هوا را بزرگواران یادتان رفته سال 88 نه تنها به رقیب 25میلیونی تبریک نگفتید بلکه بزرگ‌ترین حماسه انتخاباتی ملت با مشارکت85 درصدی را به جنگ خیابانی تبدیل کردید؟ بعد دوستان شما در انتهای سال90 بازار سکه را جهت تضعیف دولت وقت به هم ریختید و دوستان شما به آمریکا نامه نوشتند و درخواست تحریم ملت ایران را کردند؟ اگر در این مملکت قانونی که در کشورهای غربی اجرا می‌شود، وجود داشت الان شما حق حضور در عرصه سیاسی را نداشتید که حالا بتوانید برای دیگران تعیین تکلیف کنید. بهتر است روزنامه شما و نویسندگانش دنبال پول‌های به‌دست آمده از کیسه ملت در حاتم بخشی آقای روحانی باشید.

  23
  دی
  1395

  شماره
  4804


  ثبت ملی محل رویداد پنج حادثه انقلاب اسلامی در یزد
  نیاز منطقه «سفید باستان‌شناسی» به پژوهش‌های بیشتر
  مقصد تازه‌ای برای ایران
  راهنمایان گردشگری مهمان‌نوازی ایرانی و تاریخ سفر در ایران کتاب شدند

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام