کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت ۸:۳۰ صبح میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 01 بهمن 1395   Friday 20 January 2017
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

Instagram.com/aftabeyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

تبلیغات

عناوین صفحه

 • مبارزه با فساد را سیاسی نکنید
 • این شب ها؛ رسانه ملی یا رسانه هاشمی
 • تلخی حوادث فشار سنگین برایم آورد
 • مقصر کیست؟
 • روی خط آفتاب

  باسلام،مردم فقط به خاطر شخصیت کم نظیرآیت الله‌ها‌شمی این مراسم باشکوه را خلق کردند.آنهایی که تا چند روز پیش هرچه توانستند تخریب کردند حالا مصادره به مطلوب نکنند.
  ...0916
  در یادداشتی آمده که این سیل جمعیت پس از دوازده سال تخریب بی‌امان آیت الله آمدند بله کسانی که در این دوازده سال آب تمام اقیانوس‌ها‌ی عالم را در‌ها‌ون کوبیدند چه جواب درخوری از مردم گرفتند آنانی‌که برخلاف خواست مردم حرکت می‌کنند نباید جز این انتظار داشته باشند.
  ...0912
  تازه به دوران رسیدگانی که سالها زحمت کشیدند که چهره مرحوم‌ها‌شمی و نظام را جور دیگری جلوه دهند به عینه دیدند آن حرف‌ها کوچکترین پشیزی ارزش نداشت بلکه آن عزیز سفرکرده محبوب‌تر می‌شد همه خواهیم مرد ولی چه خوب آنچنان باعزت بمیریم.
  ...0918
  باعرض سلام بی پایان وخداقوت.باتوجه به اینکه بخشی از بهداشت وسلامت دندان‌ها‌ منوط به استفاده روزانه و مرتب از نخ دندان است اما متاسفانه همچنان اهمیت این موضوع برای اکثریت مردم تفهیم نشده است، لذا از اهم ضروریات است تا با فرهنگسازی و اطلاع رسانی موثر به همگان توجیه شود که نخ دندان موثر در نگهداری دندان است.
  ...0938
  2320- از بهشهر تماس می‌گیرم. سلام به مهندس آخوندی. به تازگی صد فروند هواپیما خریداری کرده و به ناوگان هوایی اضافه کردید که مبارک است. اما لااقل دستور خرید چند واگن قطار هم صادر فرمایید تا مجبور نباشیم مثل 40سال پیش فاصله گرگان- تهران را 10ساعته طی کنیم. قطارهای ما فرسوده و از رده خارج است. با تشکر از آفتاب (22/10)
  2204- در مورد خبر افزایش 10درصدی حقوق کارمندان و بازنشستگان در لایحه بودجه 96 در همین محدوده خواهد بود. قبول که قیمت‌ها خیلی افزایش نیافته، اما قیمت‌ها کم کم بالا‌ آمد که همان تورم 45 درصدی را القا می‌کند. از قدرت خرید مردم کاسته می‌شود پس دولت باید کاری کند که قدرت خرید مردم افزایش یابد. (22/10)
  2202- عملکرد صدا و سیما در مسائل درونی کشور نشان از یک بام و چندهوایی دارد و به قول برخی کارشناسان رویکرد جانبدارانه دارد. حتی باید چراغ دست بگیریم دنبال آقای سرافراز بگردیم. این مدیر جدید خیلی جناحی عمل می‌کند. (22/10)
  1958- وقتی آقای روحانی با رای بالای مردم انتخاب شد اصولگرایان گفتند او اصولگراست. درحالی که وی اعتدالگراست. امروز هم سعی می‌کنند جمعیت حمایت‌کننده و سوگوار‌ها‌شمی را برای خود مصادره کنند، اما نمی‌شود، چرا که آنها جدا از اندیشه‌های‌ها‌شمی و مردم هستند. (22/10)
  1954- مردن حق است. اما کسانی که با مردم هستند با عزت از دنیا می‌روند. مردم از آنها به نیکی یاد می‌کنند. کسانی که از آیت‌الله‌ها‌شمی بدگویی می‌کردند اگر خدایی ناکرده جای آقای‌ها‌شمی بودند یک دهم این جمعیت استقبال‌کننده از ‌ها‌شمی از آنها تجلیل
  می‌کند؟ (22/10)
  1952- سوالی از رئیس صداوسیما دارم. آیا در زمان فوت آیت‌الله رفسنجانی کسی از شما ایراد گرفت؟ خیر، چون تا حدودی برنامه‌ها مناسب بود، اما چرا قبل از آن برنامه‌ای از وی پخش نمی‌کردید؟ چرا اجازه می‌دادید برخی از همین رسانه، ‌‌ها‌شمی را تخریب کنند؟ هر چند ‌ها‌شمی با سکوت خود درس بزرگی به همه داد. (22/10)
  پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15
  سهراب: این جماعت از مرده هم دست بر نمی‌دارند البته‌ها‌شمی اگر چه از نظر جسمی بین ما نمی‌باشد ولی روح، یاد و خاطراتش برای مردم ایران زنده است، خداوند این جماعت را هدایت کند.
  کسی که عینک تیره بر چشم دارد سفید را هم سیاه می‌بیند.
  مطالب مطرح شده توسط خانم اولاد قباد بسیار عالی بود البته پژوهش باید تفکر محور و خلاقانه باشد و سیستم کپی و رفع تکلیفی نباشد. 
  در مورد مطلب « قلدربازی متخلفین در فریدونکنار» خواستم بگم با قاطعیت با این افراد برخورد شود.
  نیکو: بابت بلیت‌های خطوط هواپیمایی خارجی که به مسافران ایرانی سرویس پرواز می‌دهند سالیانه بیش از 5میلیارد دلار ارز از کشور خارج می‌شود
  جلوگیری از خروج چنین مبلغ کلانی با ورود هواپیماهای جدید باعث رونق در کشور خواهد شد.
  آقای عراقچی اگر پاسخی برای هرگونه شبهه یا دفاعی برای رد هرگونه اشکال داشتند باید با قدرت تمام در مقام پاسخگو حاضر می‌شدند کسی که مدافع حقوق کشورش در بین حاکمان زور و ابر‌قدرت‌ها هست نباید از حضور در رسانه ملی و پاسخگویی به حتی پرسش‌های مغرضانه و یا حزبی بترسه از رویارویی با کشورهای 1+5 مگه براش سخت تره که از رویارویی با ملت خودش واهمه داشته باشه، ‌ای کاش حاضر می‌شد و پاسخ می‌داد.
  سهراب: باید به این آقایان گفت احمدی نژاد که تحریم‌ها را کاغذپاره می‌دانست و کشور را به این روز انداخت شما هم حمایتش می‌کردید
  پس چرا حالا سینه چاک می‌کنید که چرا تحریم‌ها رفع نشده در صورتی که برجام خیلی از مشکلات را حل کرد شما چشم خود را بسته‌اید اینکه فرود ایرباس را در ایران تحقیرآمیز معرفی کنید، جز آنکه مردم به شما خواهند خندید نتیجه دیگری ندارد. حقارت، خرید این کالای بین‌المللی نیست.
  1651- مشاور رئیس‌جمهور گفته‌اند در مورد پرونده ب- ز ما توضیحات کافی را در این دولت داده‌ایم، حالا‌ باید مسئولان دولت قبلی توضیحات لازم را بدهند. خواستم سوال کنم به چه علت مسئولان دولت قبل از پاسخگویی امتناع می‌کنند؟ (22/10)
  1627- اینکه این همه صدا و سیما جناحی برخورد کرد یک بار آیت‌الله هاشمی را در این چند ساله دعوت نکرد که مناظره‌ای داشته باشد. حالا‌ چه طور از او برنامه می‌گذارد؟ (22/10)
  آفتاب یزد: رئیس صدا و سیما وقتی جمعیت حاضر در تشییع جنازه آیت‌الله را دید پیام مردم را گرفت، حالا‌ بهتر است از وحدت و آینده بگوییم.
  1624- از اصفهان تماس می‌گیرم. جانباز دفاع مقدس هستم. بغض کردم دلم برای خطبه‌های آقای هاشمی تنگ شده. کسانی که به او تهمت زدند اگر این جمعیت را دیدند صدای ملت را شنیدند، درس عبرت برای آنها شد؟ خدا کند که صدای مردم را شنیده باشند. (22/10)
  1310- درگذشت آیت‌الله رفسنجانی را تسلیت عرض می‌کنم. ایشان که از حق خود حرفی نزدند و فوت کردند. (22/10)
  1247- با عرض تسلیت آیت‌الله هاشمی. خدا رحمت کند حتی فوت او هم درس عظیمی به همه داد. تخریبچی‌های او آرزو داشتند که ملت از او متنفر شود. او را غرب‌زده خواندند، توهین کردند. آقایانی که او را تخریب می‌کردید شما ملت را تخریب می‌کردید. (22/10)
  1209- درگذشت آیت‌الله رفسنجانی را تسلیت عرض می‌کنم. عرض می‌شود افرادی به او تهمت زدند اما بزرگان با او مهربان بودند. اکنون که او به رحمت خدا رفت نشان داده شد چه اعتباری نزد مردم داشت. پس توجه کنند برخی کسانی که مورد توجه برخی دیگر نیستند اما نزد مردم عزیز هستند. (22/10)
  1050- مرحوم آقای هاشمی رفسنجانی همیشه نگران انقلاب و وضع مردم بود. یک دلسوز واقعی و ولایتمدار بود. اصلاح‌پذیر و اهل اصلاح بود. برای همین مردم دوستش داشتند. چون عقاید و سلیقه خود را تحمیل نمی‌کرد. (22/10)
  1020- آن قدر هوای تهران آلوده است که وضعیت خطر و آماده باش اعلام شده و اورژانس‌ها و آمبولانس‌ها در سطح تهران مستقر شده‌اند. واقعا آلودگی راهکاری نداشت راهی برای پیشگیری یا حداقل کاهش میزان آلودگی به این شدت نبود که از مردم بخواهند تا می‌توانند از تردد در بیرون خودداری کنند. (22/10)
  1012- رحلت آیت‌الله هاشمی را تسلیت عرض می‌کنم. تشییع جنازه باشکوه آن مرحوم نشان داد حرف‌های تندروها در ذهن مردم نقشی ندارد. کاش تا افراد هستند قدر آنها را بدانیم. (22/10)
  1225- مطالب یا پیام هایی را که یک تکه نوشته و ارسال می شود، متاسفانه دوتکه چاپ می شود گرچه با تبحری که دارید، محتوای آن به هم نمی ریزد، اما بهتر است یکجا چاپ شود تا بیشتر مورد توجه مخاطبان قرار گیرد. (25/10)
  1218- تاخیر در حرکت اتوبوس های میدان امام خمینی(ره- ) میدان قدس باعث شده است مسافران در ایستگاه های بین راه مدتها معطل شوند. سال های گذشته بازرسان شرکت واحد کنترل بیشتری روی رانندگان شرکت واحد داشتند،
  در صورت تخلف برابر مقررات با آنها برخورد می کردند، اما مشخص نیست چرا مانند سابق رسیدگی نمی کنند؟(25/10)
  0917- برخی کاسب های بازار شهرستانی واقع در میدان امام حسین(ع)، وسایل‌‌شان را مقابل مغازه هایشان می چینند و با ایجاد سدمعبر باعث اعتراض مشتریان و مراجعه‌کنندگان می‌شوند. از شهرداری منطقه تقاضای رسیدگی داریم.‌(25/10)
  0118- چاپ مطالب پزشکی در صفحه سلامت روزنامه تان باعث اطلاع‌رسانی به خوانندگان و بیماران می شود. از توجه‌تان نسبت به این موضوع سپاسگزاری می‌کنم.‌(25/10)
  پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15

  23
  دی
  1395

  شماره
  4804


  تلخی حوادث فشار سنگین برایم آورد
   سنگ تمام مردم و رسانه‌ها در غم فقدان آیت‌الله!
  مبارزه با فساد را سیاسی نکنید
  مقصر کیست؟
   این شب ها؛ رسانه ملی یا رسانه هاشمی

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام