کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 27 دی 1396   Wednesday 17 January 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

اخبار آنلاین

 • تشدید درگیری ها در لیبی/صدای انفجارهای متوالی شنیده می شود
 • صدای پای تورم
 • توضیحات شهرداری تهران درخصوص پیدا شدن یک جسد در عملیات عمرانی منطقه 18
 • چند درصد محتوای تلگرام تولیدی است؟
 • میزان حقوق و دستمزد سال ۹۷ تا نیمه اول اسفند مشخص می شود
 • فهرست جدید بیماریهای خاص اعلام شد+لیست چهار بیماری
 • نقش دو ربات در افزایش یکباره ارزش بیت کوین در سال ۲۰۱۳
 • یک استقلال‌طلب به ریاست پارلمان کاتالونیا انتخاب شد
 • واکنش جالب کاسیاس نسبت به خداحافظی رونالدینیو
 • ۲ نماینده دیگر از ایران به برلیناله اضافه شدند
 • بلیت فیلم‌های جشنواره فجر امسال دو نرخی شد
 • پوتین سالم و سرحال است
 • محل اقامت تیم‌های حاضر در جام جهانی/ مسی و رونالدو در همسایگی ایران
 • آیا سانچی مورد حمله آمریکایی‌ها قرار گرفته است؟!
 • ۶ سوال مهم و کلیدی در مورد تصادف ۱۳۰ میلیون دلاری سانچی
 • گرفتگي صدا را جدي بگيريد
 • افزایش باورنکردنی دانلود فیلترشکن «سایفون»
 • راه تشخیص نان جوی تقلبی از اصل
 • عناوین صفحه

 • شیخ! کار خودت را کردی
 • روایت اینستاگرامی سیدحسن خمینی از خاکسپاری آیت الله‌ها‌شمی
 • بسیاری به دنبال تحریک آیت الله‌ها‌شمی رفسنجانی بودند
 • هاشمی رفسنجانی ملت را از ورطه‌ها‌ی خطرناک نجات داد
 • آیت الله‌ها‌شمی تجارب خود را به مردم و جوانان منتقل کرد
 • آیت‌الله‌ها‌شمی نشان داد همچنان محور وحدت است
 • روی خط آفتاب
 • روی خط آفتاب

  1208- برخی از کسانی که در مراسم سالگرد آیت‌الله هاشمی گریه می‌کردند، آدم تعجب می‌کرد و می‌گفت ایشان هم هاشمی دوست بوده‌اند؟!(20/10)
  1234- به نظر در داخل دست‌هایی در کار است که شرکت‌های اروپایی و بین‌المللی را از آمدن به ایران و سرمایه‌گذاری منصرف نمایند. (20/10)
  1827- من تقریبا 22 آذر در یکی از روزنامه‌ها در مورد وزیر خارجه انگلیس نوشتم وقتی ایشان را در کشور دیدم کمرم شکست. اینها مثل مار هستند. این آقا اخیرا چه فتنه‌هایی که به پا نکردند. چرا اینها را به کشور راه می‌دهند؟ لعنت بر انگلیسی‌ها. (20/10)
  1621- پیام‌دهنده‌ای از شیراز (0012) در مورد یارانه و آقای احمدی‌نژاد پیام دادند. از خوانندگان خواهش می‌کنم روزنامه را درست بخوانند چون ایشان با دقت خبر را نخوانده بود. اصل خبر این است قانونی که در مجلس تصویب شد این بود که آن اضافه پول نفت و بنزین 50 درصد آن را به افراد نیازمند بدهند.(20/10)
  1310- از مسئولان خواهشمندم با کسانی که سعی می‌کنند دولت را تضعیف کنند و تا به حال هم کرده‌اند برخورد شدید کنند. نارضایتی‌ها هم از رفتار این عده محدود می‌باشد که جامعه را مایوس می‌کنند نسبت به دولت. الان هم رسانه‌ای که از دولت هزینه می‌گیرد یک بار هم ندیدیم از دولت حمایت کند. (20/10)
  2025- مسئولان سعی کنند دو قطبی سیاسی را از جامعه ریشه‌کن کنند. دیگر منافع ملی را فدای منافع شخصی نکنند. اجازه بدهند دولت کار خود را کند. اما برخی در داخل کارشکنی می‌کنند آیا اینها دوستدار نظام هستند؟(20/10)
  2051- در مورد مطلب رکورد جدید ترکیه در صادرات خودرو که امروز چاپ کردید مطمئن باشید وزیر اقتصاد یا صنعت و معدن این مطالب را نمی‌خوانند لذا این مطالب را برایشان ارسال کنید شاید بخوانند. واقعا با این صادرات خودرو ترکیه آدم خیلی متعجب می‌شود. (20/10)
  2050- من فکر کنم شما آفتابیان تاجر هستید. چون برای چندمین بار است نظرم را گفتم چاپ نکردید. راه‌حل اقتصادی ما جلوگیری از واردات بی‌رویه است. هیچی جز این کار ضرورت نیست. چرا این مطالب را چاپ نمی‌کنید؟ چرا عده‌ای با ارز و دلارهای مبادله‌ای واردات می‌کنند؟ گاهی کالاهای بی‌ارزش هم وارد می‌کنند. (20/10)
  1256- بیمه تکمیلی به جز جفا به بیمه‌شدگان و بازنشستگان نتیجه دیگری ندارد. کسی که بیمه تکمیلی می‌شود برای این است که در موقع لزوم دغدغه پول هزینه درمان نداشته باشد. حال اگر وقت و بی‌وقت نیاز به درمان داشته باشد باید تمام و کمال هزینه درمان را بپردازد
  پس از مرخص شدن کفش آهنی بپوشد دنبال گرفتن هزینه درمان باشد. (20/10)
  1519- درددلی با مسئولان وزارت آموزش و پرورش؛ حدود 20 نفر از فامیل‌های ما معلم هستند و من در جریانم که همش با پارتی بازی معلم جذب می‌کنند خیلی دوست داشتم معلم شوم ولی نشد.به گفته برخی ها، متاسفانه جذب نیرو در آموزش و پرورش از پنج- شش سال قبل این طور است و فامیل‌هایشان را به شکل شرکتی وارد می‌کنند، در قالب نیروی خدماتی و بعد آزمون استخدامی می‌گیرند. آن افراد چون از امتیاز شرکتی بودن برخوردارند، حق التدریس می‌شوند و بعد استخدام آزمایشی. نیروها را در مناطق مختلف توزیع می‌کنند، یه وقت می‌بینی این‌ها شدن مسئول یه قسمتی در اداره و بعد سه سال از نیروی خدماتی در میان و تبدیل وضعیت می‌شوند.چند نفر از بستگانم معلم و مدیر و معاون هستند ولی گفتند باید کارمند اداره کل باشی تا بتوانی فامیل جذب کنی!یکی از فامیل‌های ما پنج ساله نیروی نهضت هست و بخاطر این قضیه تو روستا زندگی می‌کند تا شغل‌اش را داشته باشد، هنوز استخدام نشده ولی شرکتی‌ها را زود استخدام می‌کنند.خلاصه اوضاع خیلی نابسامان است! نمی‌دانم بیان این مسائل تو روزنامه فایده‌ای دارد یا نه؟ (23/10)
  ۱۵۲۶- چرا نظارت کافی بر ادارات نمی‌کنند که برخی زیرمجموعه‌ها در ادارات مردم را اذیت می‌کنند؟ در ادارات مردم جرات نمی‌کنند بروند. باید ادارات ما همخوانی با یک کشور اسلامی داشته باشد. متاسفانه گاهی وزارتخانه‌ها نتوانسته‌اند برخی از زیرمجموعه‌های خود را اصلاح کنند. جای تاسف
  است. (۱۷/۱۰)
  ۰۲۰۰- آفتاب یزد!‌ای داد و بیداد از دست مسئولان بیمه خدمات درمانی. بابت دو شب بستری شدن همسرم در بیمارستان مبالغ زیادی پرداخت کردم. خدمات درمانی برای پرداخت مبالغی از این هزینه وعده سال ۹۷ را داده است. معلوم نیست روی چه اصلی خدمات درمانی را که قادر به ارائه خدمات نیست تعطیل
  نمی‌کنند؟ (۱۸/۱۰)
  آفتاب یزد: لطفا یک شماره تلفن جهت پیگیری ادعای خود اعلام نمایید.
  ۱۵۵۲- در صفحه ۲ آفتاب یزد روز سه‌شنبه ۱۹ دی‌ماه پیام‌دهنده‌ای گفته به داد ما بازنشستگان برسید. باید به ایشان عرض کنم بنده هم فوق دکترا دارم. هنوز حقوق آن زمان را می‌گیرم هنوز همسان‌سازی نشده. نمی‌دانم این دین ما گردن کدام یک از دولت‌هاست؟ نکند برخی از ما بازنشستگان جزو مردگان به حساب می‌آییم؟! (۱۹/۱۰)
  ۱۵۵۶- چه طور ژاپنی‌ها خیلی سریع بازسازی اقتصادی کردند بهترین خودروها را ساختند اما ما نتوانستیم مثل آنها باشیم؟ پاسخ این است که چون ژاپنی‌ها در مدیریت اتومبیل‌سازی اقوام خود را نیاوردند و اجازه ندادند رانت‌خواران در اقتصاد رشد کنند. (۱۹/۱۰)
  ۱۶۰۴- آقای ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در رفتاری گستاخانه، بی‌ادبانه و روانپریشانه‌اش گفته من یک نابغه باثبات هستم. من عرض می‌کنم شما درنهایت پریشان روحی و دیوانگی هستید. (۱۹/۱۰)
  ۲۱۵۶- چند سال پیش در محل ما یک نفر مغازه‌ای حدود ۴ متر مربع ایجاد کرد و یک جگرکی زد. الان چندین مغازه اطراف خود را خریده و اوضاع خیلی خوبی هم دارد. مال و ثروت خوبی هم برای وارث گذاشته است. چه طور یک نفر روزنامه ایجاد می‌کند که هم خودش را گرفتار کند هم دیگران را. برود یک جگرکی بزند. (۱۹/۱۰)
  ۰۵۵۸- فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع مردم انقلابی شهر مقدس قم به خاطر سالروز حماسه ۹ دی ماهیت کثیف فرماندهان خارجی آشوب‌های اخیر را افشاتر کرد. (۲۰/۱۰)
  ۰۷۵۵- از ریاست صدا و سیما تقاضامندیم از نمایش دادن آشپزی قدری کم کنند و خاطرات مرحوم آقای‌هاشمی را شب‌های جمعه به مردمی که دوستدار ایشان هستند نشان دهند. جای دوری نمی‌رود. مردم هم متوجه می‌شوند که از زحمات این عزیزان قدردانی می‌شود. (۲۰/۱۰)
  ۱۰۳۷- جناب آقای روحانی گفتند باید با هم حرف بزنیم. جناب آقای روحانی حرف زدن درست، شنیدن چه طور؟ من بیش از دو دهه است از دانشگاه تهران بازنشسته شدم هنوز همسان‌سازی حقوق من انجام نشده. من دیگر آخرهای زندگی هستم. باید مسئولان بدانند که بازنشستگان حقی گردن آنها دارند. (۲۰/۱۰)
  ۱۱۵۳- آقای باهنر گفتند احمدی‌نژاد از سال ۸۴ روی موج تخریب آقای‌هاشمی کار را شروع کرد. آقای باهنر از شما بعید است. شما که خودتان داخل پروژه با هم شروع کردید حالا فقط گردن احمدی‌نژاد می‌اندازید؟ امید است شما توبه کنید. با این مسائل مشکلات حل نمی‌شود. (۲۰/۱۰)
  ۱۲۰۲- تورم ونزوئلا ۲۶۰۰ درصد شد. از زمان دولت پاکدست‌هاله نور، خود را به دولت ونزوئلا نزدیک کردیم و به نظر همان سیاست‌های اقتصادی را دنبال می‌کردیم. (۲۰/۱۰)
  من همسر یک دریانورد هستم، صبورم چون ماه‌ها دور از همسرم هستم، قوی‌ام چون همسرم تکیه گاه محکمی می‌خواهد، دلتنگی نمی‌کنم، اشک نمی‌ریزم چون همسرم نباید اشک و‌اندوه مرا ببیند که مبادا کم بیاورد که مبادا به خاطر بی‌تابی من آزرده شود، من همسر مردی هستم که مظلوم‌ترین است مردی که ماه‌ها درغربت و تنهایی با وجود همه سختی‌ها با کمترین امکانات ارتباطی روزهایش را می‌گذراند فقط و فقط به امید بازگشت، مردی که جز خوبی و محبت نمی‌داند، مردی که می‌داند فرصت باهم بودن کم است مردی که قدر لحظه‌ها را می‌داند، دریانورد مظلوم است دریانورد صبور است دریانورد مهربان و قانع است، اما در این شرایط سخت مردان ما، تنها ماندند ما تنها ماندیم ما در این روزهای سخت جز همدیگر کسی را نداشتیم ما دریایی‌ها فقط و فقط کنار هم بودیم، مرهم هم بودیم، هر روز شکستیم و قوی‌تر شدیم هر روز به انتظار عزیزانمان نشستیم، به هم امید دادیم دعا کردیم تمام این هشت روز سوختیم، هرلحظه عزیزانمان را تصورکردیم بارها با یادآوری ساغی عزیزمان درد کشیدیم، ما ساغی‌های سوخته‌ایم ماهمگی ساغی هستیم، وقتی همسرانمان را راهی دریا می‌کنیم می‌سوزیم ولی قوی‌تر می‌شویم وقتی ماه‌ها دوری را تحمل می‌کنیم می‌سوزیم ولی لبخند می‌زنیم وقتی همسرمان دلتنگی می‌کند می‌سوزیم ولی به امید دیدار آرامش را به او بازمی‌گردانیم، ما دریایی‌ها دلمان به‌وسعت دریاست، اطمینان دارم که فقط یک دریایی می‌تواند اینچنین باشد، ما فقط نجات عزیزانمان را خواستیم فقط دعای ملت خود را خواستیم این چندروز ما خانم‌های دریایی به هر دری زدیم تا به گوش همه برسانیم که عزیزان ما مظلوم بودند که مظلومانه سوختند دعا کنید، امروز که امیدهایمان در دریا جای گرفتند امیدهایمان عزیزانمان آرام به خواب ابدی رفتند مسئولان با فکر ما، از خواب غفلت بیدار شدند و سیل عظیم تسلیت‌هایشان روانه شد، ما دریایی‌ها به شما دیگر احتیاجی نداریم ازما دوری کنید و ما را به حال خود بگذارید، هرگز نخواهید فهمید دریانورد کیست و چه دردی را تحمل می‌کند، هرگز نخواهید فهمید ما دریایی‌ها چه می‌کشیم چه کشیدیم و چه خواهیم کشید.
  حضرت امام محمد باقر (ع) می‌فرمایند: کسی که خشمش را از مردمان باز دارد، خداوند تعالی نیز در روز قیامت عذابش را از او باز دارد. (اصول کافی)
  ...۰۹۳۸
  باسلام و عرض ادب خدمت دست‌اندرکاران روزنامه آفتاب، فاز ۵ مسکن مهر پردیس در قسمت شمالی مدتهاست که غیر فعال می‌باشد و کار ساخت و تکمیل این بلوکها که حدود ۶سال است شروع شده هنوز پایان نیافته و متقاضیان که از قشر ضعیف جامعه هستند را با هزاران مشکل مواجه کردند، از مسئولان عاجزانه تقاضای رسیدگی داریم. حسینی از تهران باتشکر.
  ۰۹۱۲۰۰۰
  البته شاید حق دارند یارانه امثال ما که دستمون به جایی بند نیست را قطع کنند چون آفتاب یزد برای تبلیغ آقای روحانی به یارانه بیشتری نیاز داره.
  ...۰۹۱۳
  آفتاب یزد: در این خصوص پیامهای زیادی به جاپ رسید اگر دولتی‌ها‌ پاسخگو نیستند ما ابزاری برای برخورد با انها نداریم.
  سلام توی سیستم آقای روحانی جای دهک پایین و بالای جامعه عوض شده.از پایین شروع کردن برای حذف یارانه.
  ۰۹۱۳۰۰۰
  سلام، آقای روحانی شب انتخابات قول داد یارانه افراد نیازمند که قطع شده دوباره پرداخت بشه. چی شد ؟
  ۰۹۱۳۰۰۰

  22
  دی
  1395

  شماره
  4803


  روی خط آفتاب
  هاشمی رفسنجانی ملت را از ورطه‌ها‌ی خطرناک نجات داد
  بسیاری به دنبال تحریک آیت الله‌ها‌شمی رفسنجانی بودند
  شیخ! کار خودت را کردی
  آیت‌الله‌ها‌شمی نشان داد همچنان محور وحدت است
  روایت اینستاگرامی سیدحسن خمینی از خاکسپاری آیت الله‌ها‌شمی
  آیت الله‌ها‌شمی تجارب خود را به مردم و جوانان منتقل کرد
  برگزاری ششمین کمیسیون مشترک ایران و کشورهای 1+5

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام