کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت ۲ بامداد میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 02 خرداد 1396   Tuesday 23 May 2017
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

تبلیغات

عناوین صفحه

 • مادورو به دردسر می افتد؟!
 • زندان‌های خالی‌مانده هلند، مامنی موقت برای پناهجویان
 • بخش شرقی موصل به‌زودی آزاد می‌شود
 • روی خط آفتاب

  محسنی سعید: در مورد گزارش «همسر حسن روحانی را بیشتر بشناسید» خواستم بگم اینکه آقای پناهیان قیاس کنند بین کار کردن یا نکردن همسر رئیس‌جمهور محترم با رقبای محترم، ایشان قطعا برای فخرفروشی به کار کردن در بیرون خانه نیست (که هر کس این خطا را مرتکب شود روح دستورات دین را نفهمیده
  است) بی‌شک اگر شرافتی برای کار کردن خانم‌ها باشد و ترجیحی در انتخاب محیط کار، برای یک خانم هیچ کاری شرافتمندانه‌تر و خداپسندتر و زیبا‌تر از کار در خانه و تربیت انسان‌های والا نیست و هرچه خطرات و آسیب‌های خانواده‌ها بیشتر می‌شود (که متاسفانه روز به‌روز بیشتر می‌شود) این ضرورت بیشتر احساس می‌گردد. مگر ضرورت بالاتری حضور او را در عرصه اجتماع ایجاب کند. اگر منصف باشیم کسی قصد چنین فخر فروشی را نداشته که اصلاً فخری نیست بنده به احترام شغل شریف خانه‌داری خانم صاحبه عربی تمام قد می‌ایستم و کلاه از سرخود برمی‌دارم. منتها اگر منصف باشید باید بگوییم این حرف‌ها به‌خاطر ادعای عجیب و خلاف واقع و رقیب خراب کن آقای روحانی زده شد که گفته است می‌خواهند دیوار بکشند و چه کنند و چه کنند.. . اینها در دفاع بد خود خواسته‌اند بگویند این حرف‌های آقای رئیس‌جمهور صحت ندارد.
  علی: در مورد گزارش «همسر حسن روحانی را بیشتر بشناسید» خواستم بگم درباره خانواده آقای روحانی بیشتر توضیح دهید.
  حمید فرامرزپور: با سلام. در مورد گزارش «گندم سیاه چیست و چه خواصی دارد؟» خواستم بگم در همه سایت‌ها در مورد خواص گندم سیاه صحبت می‌کنند من قبلا در روسیه که بودم مصرف می‌کردم اما شما بگویید کجا می‌توان گندم سیاه را خرید البته من در یک سایت دیدم کیلویی 90 هزار تومان برای فروش گذاشته‌اند در صورتی در روسیه که مواد غذایی گران است کیلویی نیم دلار یعنی دوهزار تومان است.
  در مورد گزارش «همسر حسن روحانی را بیشتر بشناسید» خواستم بگم کاش یک تعریف جامع از اصولگرایی برایمان روشن می‌شد تا متوجه شویم آنهایی که در جامعه به این مرام قد بر افراشته‌اند چه عقیده‌ای را قبول دارند؟
  روحانی؛‌ها‌شمی دوم ما ایرانیان برای اعتلای ایران.
  جانم به یزدی‌های اصلاح طلب!
  صادق: واقعاً نظرات متفاوت با نظر خود را منتشر می‌کنید؟!
  آفتاب یزد: کافی است نیم نگاهی به ستون پیام‌های مردمی بیندازید.
  عباس: سلام بر روحانی، درود بر‌ها‌شمی.
  صفوی: در مورد گزارش «ایران روحانی را صدا می‌زند» خواستم بگم متاسفم که خودتان در همین صحبت‌هایتان اخلاق را رعایت نمی‌کنید.
  0916- انتخاب آقای روحانی را به تمام روزنامه‌های اصلاح‌طلب تبریک عرض می‌کنم. خصوصا به روزنامه آفتاب یزد و مردم بزرگ ایران هم تبریک
  می‌گویم. (30/2)
  آقای رئیسی هنوز هم نمی‌داند که ملت آگاه سراسر ایران مثل سیل خروشان به آقای روحانی و نامزدهای شورای شهر اصلاح‌طلبان رای دادند.
  ... 0915
  آقای چمران واقعا اگر رای می‌آوردید نظارت کامل بود و امانتداری حفظ می‌شد. این چه اخلاقی است که هر وقت موضوعی وفق مراد نیست به همه چیز شک می‌کنیم. بابا یازده سال ریاست دیگه بس است، اون هم با اون کارنامه. مگر مردم با شما عهد مادام‌العمر برای نمایندگی بسته‌اند؟
  ... 0918
  سلام بر این مردم فهیم که به گوش دلواپسان رساندن که با افراطی‌گری نمیشه مملکت‌داری کرد. ‌ای‌کاش آقای روحانی و دست‌اندرکاران فعلی نظام قدر این ملت در صحنه را بدانند و تا آنجا که امکان دارد از حقوقشان دفاع کنند، چون دلسردی این ملت خطرناک‌تر از این حضور پرشورشان هست. به امید موفق شدن دولت امید.
  ... 0919
  با سلام و تبریک به آقای روحانی عزیز. پیشنهاد من به ایشان این است که آقای جهانگیری شهردار تهران شود.
  ... 0912
  لوازم یدکی‌های تقلبی و بی‌کیفیت داخلی که اغلب از لوازم یدکی چینی، خصوصاً درجه سه این محصولات ساخت کشور کمونیستی چین هستند سلامت خودروها و سرنشینان آنها را به‌خصوص در مورد قطعات حساس، به‌شدت مورد تهدید و به خطر انداخته است، لذا ضرر و زیان‌های مالی و مادی و جبران‌ناپذیر جانی آن به مردم بسیار زیادتر و قابل توجه است، بنابراین باید جلو واردات و تولیدات بی‌کیفیت، نامرغوب و غیراستاندارد، به‌ویژه لوازم حساس ایمنی که مستقیماً با جان مردم سروکار دارند را بگیرند و نسبت به جریمه، جمع‌آوری و امحای لوازم یدکی‌های غیراستاندارد و بی‌کیفیت داخلی یا خارجی، اینگونه اجناس معیوب و تقلبی را جمع‌آوری و از فروش آنها در سطح کل کشور کاملاً جلوگیری کنند.
  ... 0913
  یکی از هزینه‌های سنگین دولت، هزینه سازمان عریض و طویل صداوسیماست. این سازمان صدها کانال داخلی و خارجی دارد. بر نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس است که با تصویب قانونی نسبت به کاهش هزینه‌های آن سازمان اقدام کنند.
  ... 0912
  اکنون وقت آن فرارسیده که دلواپسان مافوق قانون در برابر قانون تسلیم شوند.
  ... 0912
  هشدار جدی به اصلاح‌طلبان؛ چرا باید کاندیدای اصولگرایان 15000000 رای بیاورد. اصلاح‌طلبان باید طوری فعالیت کنند که سقف رای اصولگرایان از سه میلیون تجاوز نکند.
  ... 0912
  به سردار قالیباف، شهردار تهران پیشنهاد می‌کنم عمرى خدمت براى توسعه و خدمات به پایتخت تهران سپرى کردید! روزى روزگارى توسعه تهران آن به بن‌بست می‌رسد! تشریف بیاورید شهر خودتان مشهدالرضا(ع) و خادمیت و شهردارى مشهد را عهده‌دار شوید که خدمت در مشهد، خدمت به‌تمام شیعیان و مسلمانان جهان اسلام است و توسعه مشهدالرضا(ع) پایتخت فرهنگى و مذهبى جهان اسلام تا جهان باقیست بن‌بست و پایان ندارد و اگر جناب رییسی تولیت آستان قدس رضوى سمت قائم مقام آستان قدس را به‌صورت افتخارى به‌شما بدهند خدمات شما در شهردارى مشهد و توسعه شهرى و آبادانى روستاها در استان خراسان رضوى و کل استان‌هاى کشور تاثیرگذار و ماندگار خواهد بود. ان‌شاءالله.
  ... 0919
  0952- با تشکر از آفتاب به خاطر اینکه سالهاست سعی می‌کند بهترین کاندیداها و افراد را به مردم معرفی کند و سبب آگاهی‌رسانی به مردم بشود. (30/2)
  0656- مردم ایران به چه زبانی بگویند افراط‌گرایی را نمی‌خواهند و برای زندگی بهتر، خواهان تعامل با جهان خارج هستند. (30/2)
  2251- یادداشتی در روزنامه سطحی و کم‌وزن جوان وجود داشت با عنوان چه کسانی یاس و نومیدی را در جامعه رواج می‌دهند؟ از قرار در این یادداشت نویسنده فقط قصدش کوبیدن دکتر روحانی بوده و هیچ هدف دیگری نداشته است. هدف وسیله را توجیه می‌کند!؟ (30/2)
  2253- برخی‌ها آن قدر مغزشان کوچک است و خودخواه هستند که برای رسیدن به اهداف خود هر کاری می‌کنند. اینها کسانی هستند که میل به پیشرفت کشور ندارند فقط دنبال منافع جناحی خود هستند. خوشبختانه در انتخابات اخیر مردم جواب محکمی به آنها دادند. (30/2)
  2310- به نظر من در تامین معیشت مردم، خیلی از سازمان‌ها و نهادها مسئول هستند. این فقط متوجه دولت نیست. برای حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی باید بسیاری از نهادها با دولت همکاری کنند. مثلا برای حل مشکلات فرهنگی نهادهای دیگری هم که بودجه فرهنگی می‌گیرند باید به دولت کمک کنند. (31/2)
  2312- با وجود محبت‌هایی که در حق آقای روحانی داشتید آیا حیف نبود ستونی در صفحه آخر اختصاص بدهید به این آقای کراواتی به نام علی بیگی که فقط آیه یاس خوانده است. ایشان چه راه‌حل و پیشنهاداتی دارد که لااقل آدم دلش به آنها خوش باشد. درست نبود ستون یادداشت روز را به ایشان اختصاص بدهید. (31/2)
  2315- آقای علی بیگی که یادداشتی در صفحه آخر روزنامه درباره سیستم دریایی کشور داشتید! چرا حداقل یک راهکار و راه‌حل ارائه ندادید که بگوییم حق با شماست؟ حالا بر فرض چند مدیر هم کارنابلد باشند که ممکن است آقای روحانی آنها را عوض کند. شما چرا فقط همین طور اول بسم الله شروع به بدگویی کردید؟ آقای مظفری محترم! آیا ایشان اجازه داشت این حرفها را بزنند؟(31/2)
  0808- ضمن عرض تبریک خدمت آقای روحانی عزیزم. یک پیشنهاد دارم. چون فساد مالی در اداره‌ها زیاد شده آقای روحانی از هر قشری مثلا کارگران پیمانکاری شهرداری پاکدشت مثلا بنده را به عنوان بازرس انتخاب کند. الان مدتی است عیدی ما و هدیه‌های ماه رمضان که متعلق به ماست نمی‌دهند؟ آقای روحانی این فسادهای مالی و بیکاری‌ها را مهار کنند خیلی کار انجام داده‌اند. (31/2)
  0903- ما یک ملک 180 متری در سوهانک داریم. سند منگوله‌دار هم داریم اما اجازه ساخت نمی‌دهند. برای ساخت وساز رفتیم شهرداری ما را به فرمانداری ارجاع دادند. آنجا هم گفتند دور آن دیوار بکشید درختکاری کنید. اگر چنین است جای آن ملک یک ملک دیگر به ما بدهند. لطفا پیگیری کنید. (31/2)
  0952- پس از انتخاب قدرتمند آقای روحانی آیا مدیریت صدا و سیما نمی‌خواهد اصلاحی در کار خود به وجود آورد؟ در کجای دنیا رسانه ملی با بودجه دولت به عنوان اپوزیسیون دولت عمل می‌کند؟ آیا از شکست‌های پی‌درپی درس نمی‌گیرند؟ (31/2)
  1108- امروز روزنامه یکشنبه را می‌خواندم. بعد از رای دادن مردم و انتخاب دکتر روحانی، برخی‌ها هنوز نگران هستند(!) اما توجه به این ندارند مردم تحصیلکرده و فرهیخته‌اند و دارای آگاهی هستند. (31/2)
  1113- آقای رسایی نماینده سابق مجلس همین که آقای روحانی برنده شدند شروع کردند به انتقاد و اینکه اشرافیت تجدید و بیکاری زیاد می‌شود. ما منتقدین حق اعتراض نداریم. از تحریم‌ها و رکود گفتند. توهین به منتقدین ادامه می‌یابد و... ایشان هنوز جوهر رای‌ها خشک نشده شروع به این حرفها کردند. آقای روحانی باید مراقب اینها باشد. (31/2)

  22
  دی
  1395

  شماره
  4803


  زندان‌های خالی‌مانده هلند، مامنی موقت برای پناهجویان
  داماد ترامپ، مشاور ارشد کاخ سفید شد
  مادورو به دردسر می افتد؟!
   بخش شرقی موصل به‌زودی آزاد می‌شود

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام