کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت ۲ بامداد میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 11 اردیبهشت 1396   Monday 1 May 2017
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

تبلیغات

عناوین صفحه

 • پیش‌بینی طول عمر با آزمایش خون!
 • کودکان مبتلا به خروسک از مصرف شیر خودداری کنند
 • نانو برچسب درراه است
 • آیا یکی از این دو نوشیدنی برای شما بهتر و مفیدتر است؟
 • ویژگی‌ها‌ی آنتی اکسیدان در شیر مادر
 • روابط اجتماعی عامل تقویت ذهن در سالمندی
 • یک معادله قدیمی؛ ارتباط ویتامین Cو سرماخوردگی
 • روی خط آفتاب

  واقعا متاسفم برای افرادی که برای تماشای یک حادثه حتی تخمه با خود میبرن...
  ... 0912
  فقط تفاوت این مسئله این است که جهانگیری از اول آمده است که بالا برود و انصراف دهد ولو اینکه رای او از روحانی بیشتر شود ولی اصولگرایان آمده‌اند تا هر کی رای بیشتری داشت، بماند.
  در مورد مطلب «دولت رئیسی مشابه دولت اول احمدی نژاد خواهد بود» خواستم بگم ان شاءالله مثل دولت اول احمدی نژاد پرکار و خستگی‌ناپذیر باشد.
  آفتاب یزد: اصولگرایان عزیز ابتدا دعواهای داخلی خودشان را حل نمایند بعد به فکر تشکیل دولت باشند. در حال حاضر قالیباف نسبت به رئیسی پیشی گرفته و قالیباف از آقای روحانی فاصله زیادی دارد.
  در مورد مطلب «دولت رئیسی مشابه دولت اول احمدی‌نژاد خواهد بود» خواستم بگم عالیه بهترین دولت پس از انقلاب.
  در مورد گزارش «کوتاه آمدن موتلفه در مواجهه با پایداری» خواستم بگم اینها فکر کرده‌اند واقعا کسی براشون تره خورد نمی‌کنه.
  در مورد گزارش «وعده‌های نجومی!» خواستم بگم مگه روحانی از این وعده‌ها نداده و نمیده؟؟؟ مگه همین الان نگفته برای تحول اقتصادی برنامه 100 روزه داره؟؟ انگار نه انگار که 4 سال رئیس‌جمهور بوده...
  در مورد گزارش « کوتاه آمدن موتلفه در مواجهه با پایداری » خواستم بگم آقای بادامچیان باعث تعجب، تاثر و تاسف است که بعد از گذشت چهل سال از انقلاب! هنوز اهلش را پیدا نکرده‌اید که امانت الهی قدرت و ثروت ملت را به دستش بسپارید؟!
  در مورد گزارش «حقیقت تلخ سراب مسکن مهر» خواستم بگم با این نوشته به کسانی که ساکن مسکن مهر هستند بی‌توجهی کرده‌اید.
  آقای سردبیر لطفا در روزنامه‌تان بنویسید آقای روحانی و آقای جهانگیری باید جدولی را طراحی و کلیه منابع درآمد و هزینه سال‌های ۹۲ تا ۹۶ را در آن درج کنند و با تیراژ بالا چاپ و در اختیار ملت بگذارند. سپس ارقام مربوط به افزایش یارانه یا حقوق به بیکاران را که قابل شناسایی هم نیستند محاسبه و از ملت بخواهند منبع تامین این هزینه‌های جدید را پیشنهاد
  نمایند!!
  پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15
  حضرت امام موسی کاظم (ع) می‌فرمایند: پس از خداشناسی، برترین کاری که بنده به وسیله آن به خداوند نزدیک می‌شود عبارت است از: نیکی به پدر و مادر، ترک حسد و خودپسندی و فخرفروشی.
  ...0938
  شعارها و وعده‌های نجومی اخیر تکرار همان حرف‌های سال هشتاد و چهار است که تمام تصمیم‌گیران مملکت روی آن صحه گذاشته‌اند و مردم هم هوشیار‌تر از همیشه می‌دانند که این حرف‌ها فقط حرف است و کمترین پشتوانه و تحققی برای آن وجود ندارد و کاملا نشان می‌دهد شعاردهنده ابدا شناختی از مردم و شرایط روز نداشته و از هرگونه تجربه‌ای بی‌بهره است و از همین الان عاقبتش معلوم است.
  ...0912
  جناب آقای رئیسی گفته‌اند:
  صدا و سیما افتتاح پروژه‌ها را انعکاس ندهد. اولا این کارنامه دولت است و به زمان خاصی محدود نیست، ثانیا چرا آن وقت که ضرغامی حتی حین رای‌گیری، صدا و سیما دربست در اختیار رئیس‌جمهور وقت بود چیزی نگفتند؟
  ...0917
  کمی واقع‌بین باشیم پرسپولیس در همه زمینه‌ها فراتر از آسیاست؛ در گردش توپ و موقعیت گل و... اما قهرمان نشدنش در سال گذشته تنها کوتاهی دروازه‌بان و دفاعش نبود بلکه از کف دادن قهرمانی با تفاضل گل اگر چه به‌دلیل گل خورده بیشتر بود، ولی آیا نمی‌شود گفت به دلیل گل‌های نزده پرسپولیس در سال گذشته است؟ دلیل اصلی گل‌های نزده پرسپولیس در سال گذشته کیست؟ دلیل سوم بودن پرسپولیس در گروه خودش هم تنها گل خوردن نیست بلکه از گل‌های مسلمی است که نزده است! آقای گل‌شدن در تیمی هجومی مثل پرسپولیس هنر نیست باید به دور از تعصب (واقعیت‌ها را به نفع پرسپولیس ببینیم) نه به نفع افراد. قنبر یوسفی
  ... 0911
  با عرض سلام و احترام فراوان و خداقوت. انتظار است مسئولان محترم ذیربط برای برقراری عدالت و انصاف در پرداخت قبوض آب و برق و گاز ساکنان منازل و آپارتمان‌ها و نیز مراکز تجاری دارای کنتور مشترک، اجرای طرح نصب کنتورهای جداگانه و فرعی را با قراردادن مزایا و تسهیلات ویژه و آسان الزامی کنند.
  ... 0938
  کاندیداهاى ریاست‌جمهورى اگر دوره قبل انتخاب شده بودند و اقتصاد ویران را از محمود تحویل گرفته بودند، می‌توانستند حرفى براى گفتن داشته باشند. در عمل کار برآید به سخن گفتن نیست.
  ... 0912
  با عرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. هدف از برگزاری جشن هفتاد و هفت سالگی رادیو، ارزیابی و مقایسه عملکرد رسانه شنیداری با قبل و پس از انقلاب اسلامی و تطابق مواضع با دستورات دینی است. امید و انتظار می‌رود تمام رسانه‌ها بیش از پیش در چارچوب موازین نظام اسلامی گام برداشته و موفق‌تر شوند.
  ... 0938
  از ملا پرسیدن وسط دنیا کجاست گفت همین جای پای من، قبول نداری متر کنید. دولت قبل آمار سالانه 2500000 شغل می‌داد بعد می‌گفت قبول ندارید به‌شمارید الان هم آقایان مدعی ایجاد 5000000 شغل هستند حال با کدام منطق، حدس بزنید؟ به قول معروف سنگ مفت گنجشک مفت، شاید شد.
  ... 0918
  0115- سلام؛ فاطمه فرخی‌پور هستم از تهران، خانه‌ای در خیابان سرباز کرمان داریم که با درگذشت پدرمان به من و خواهر و برادر ناتنی ما رسیده است. برادر ناتنی ما بدون اجازه ما به دلیل اینکه در شهرستان زندگی می‌کنیم، خانه را تصاحب کرده که این مسئله باعث شد در کرمان وکیل بگیریم تا بتوانیم به حق و حقوق قانونی برسیم. متاسفانه با گذشت مدت طولانی هنوز راه به جایی نبرده‌ایم. تکلیف ما با این موضوع چیست؟(8/2)
  0125- قبل از جابه‌جایی لوازم خانه، با یکی از باربری‌ها تماس گرفتم و نرخ اسباب‌کشی را جویا شدم. با هماهنگی‌های لازم، قرار گذاشتیم در ساعت و روز تعیین شده کارگران مراجعه کنند.
  با ورود آنها همین که چند قلم کالا را به خودرو بار زدند، یکی از کارگران گفت که هزینه جابه‌جایی یخچال جداگانه است.
  به آن‌ها گفتم مگر یخچال جزو لوازم خانه نیست؟ با این که یخچال ما معمولی
  بود، آن‌ها حرف خود را تکرار می‌کردند و ما هم در آن لحظه چاره‌ای جز تسلیم سخنان غیرمنطقی آنان نداشتیم. بهتر است هنگامی که برای استعلام هزینه جابه‌جایی لوازم خانه با این‌گونه مراکز تماس گرفته می‌شود، نرخ‌های واقعی را به مشتریان اعلام کنند و مردم را در عمل انجام شده قرار ندهند! (8/2)
  1601- درود بر آقای روحانی. درود بر سنگ صبور ملت ایران روزنامه آفتاب. مسئولان از همطرازی حقوق بازنشستگان کشوری صحبت می‌کنند اما هنگام عمل هیچ‌گونه اقدامی نمی‌شود. دوستدار شما از بخش رزن (6/2)
  1603- 40 میلیون وام گرفتم 20میلیون آن را پرداخت کردم، هفتاد بدهکارم. بازنشسته آموزش و پرورش هستم با سه فرزند بیکار. وام را جهت سرمایه‌گذاری برای فرزندان گرفتم اما پول رفت و مانده‌ام با سه فرزند بیکار چه کنم. (6/2)
  آفتاب یزد: پیام‌تان ناقص و تا حدودی نامفهوم است. در مورد وام دریافتی و بدهی مانده توضیح کافی داده نشده است.
  1624- رزن شهر کوچکی است. در قلب مردم آن فقط اسم روحانی است.
  روحانی روحانی تو نور چشم مایی
  برای دومین بار، رئیس‌جمهور ایرانی (6/2)
  1752- من از آنجا که علاقه زیادی به آقای روحانی و جهانگیری دارم، طرح جالبی دارم برای ایجاد 2 میلیون شغل که شهرهای بزرگ را خلوت می‌کند. تولید را چند برابر می‌کند. چون 50 سال پیش من خود یک کارآفرین بودم. این نامه را چه طور می‌توانم به ریاست جمهوری برسانم. آیا شما می‌توانید در این زمینه کمک کنید. (6/2)
  1854- این روزها تمام رسانه‌ها و تلویزیون بحث اقتصادی بهتر شدن زندگی مردم را دارند. خارج شدن مردم از زیرخط فقر است. همه هم از آن می‌گویند. همه می‌دانند تا اقتصاد درست نشود و فقر از بین نرود، فساد و مشکلات حل نمی‌شود. وقتی مردم می‌توانند به وجدان خود گوش ندهند که فقر نباشد. اما برخی وعده‌هایی می‌دهند که با پول دادن می‌خواهند گداپروری یاد بدهند درحالی که باید تولید و صنعت را پیش‌ببرند. مثل کره و ژاپن. (6/2)
  1908- در روزنامه چهارشنبه آفتاب صفحه 13 در بخش پیشنهادات نوشته‌اید آقای رئیس‌جمهور میلیاردها دلار پول بلوکه شده را از دست آمریکا آزاد کرد. دستشان درد نکند. اما چه به جیب ملت رفت؟ آن حساب است. (6/2)
  2021- آقای رئیسی دولت را متهم می‌کند که با برخی افرادی که فرار مالیاتی داشتند مربوط بود، سوال اینجاست در آن زمان ایشان خودشان دادستان بودند، پس چرا پیگیری نکردند. میلیاردها پولی که در دولت قبل گم شد چرا پیگیری نکردند؟ (6/2)
  پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15

  22
  دی
  1395

  شماره
  4803


  پیش‌بینی طول عمر با آزمایش خون!
  ویژگی‌ها‌ی آنتی اکسیدان در شیر مادر
  یک معادله قدیمی؛ ارتباط ویتامین Cو سرماخوردگی
  آیا یکی از این دو نوشیدنی برای شما بهتر و مفیدتر است؟
  جرم گوش؛ بودن یا نبودن!
  روابط اجتماعی عامل تقویت ذهن در سالمندی
  کودکان مبتلا به خروسک از مصرف شیر خودداری کنند
  نانو برچسب درراه است

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام