کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1397   Wednesday 25 April 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

تبلیغات

اخبار آنلاین

عناوین صفحه

 • هنرمندان فقط هنرمندان تهرانی نیستند
 • پخش «دستان» دوباره متوقف شد
 • پشت پرده اتاق‌های گریم به زیرزمین‌‌های شهر ری می‌رسد
 • روی خط آفتاب

  1153- چه می‌شد که مسئولین سریال یا فیلم‌های سیاسی که در صدا و سیما پخش می‌شود را می‌دیدند تا متوجه شوند چه کسانی دلسوز نظام هستند و چه کسانی لطمه می‌زنند. در یک سریال کره‌ای که از رسانه ملی پخش می‌شود می‌بینیم برخی افراد
  به خاطر قدرت طلبی منافع کشور را زیر پا می‌گذارند و به کشور ضربه می‌زنند. (2/2)
  1029- وزیر محترم آموزش و پرورش به کشور روسیه پیشنهاد دادند زبان روسی و فارسی زبان دوم هر دو کشور باشد. چطور ایشان توقع دارند وقتی خود روس‌ها زبان انگلیسی زبان دوم آنهاست، زبان روسی زبان دوم ما باشد؟ در حالی که انگلیسی زبان اول دنیاست. (2/2)
  1006- از مدیرعامل پیام رسان سروش خواهشمندیم واحد پشتیبانی کاربران خود را پاسخگو کرده و آن واحد را از لحاظ کمی‌و کیفی ارتقا ببخشند چون واحد پشتیبانی پیام رسان سروش باید پاسخگوی مشکلات کاربران باشند. (2/2)
  0918- حتی در زمان پادشاهان قاجار هم شاید چنین تصمیمات عجیبی گرفته نشد که وزیر آموزش و پرورش به جای استفاده از زبان جهانی انگلیسی، آموزش زبان روسی را مطرح می‌کند. (2/2)
  1957- ب دبیر انجمن صنایع شوینده گفته احتمالا افزایش 20 تا 25 درصدی قیمت‌های کل شوینده تا 15 اردیبهشت وجود دارد. من نمی‌دانم چرا وقتی می‌خواهند حقوق‌ها را اضافه کنند 10 درصد است اما قیمت را 15 درصد و 20 درصد و... افزایش می‌دهند. این چه روشی است که
  در پیش گرفته‌اند؟ (2/2)
  2050- به صدا و سیما بفرمایید اگر می‌خواهید اقتصاد مملکت درست شود با هر کسی که با آنها منافع دارید مصاحبه نکنید. آقایی در برنامه صدا و سیما درباره موتور صحبت می‌کرد. از موتورهای خارجی ایراد می‌گرفت و می‌گفت موتورهای ساخت داخل 200 دلار
  است. خواستم بگویم موتورهای داخلی 500 دلار است چون یک بنده خدایی موتور خریده در عرض چند ماه
  خراب شده است باید هزینه بدهد. این‌ها به اقتصاد هم ضرر می‌زند. من با برخی واردات مخالفم اما نباید عده‌ای هم سوءاستفاده کنند. (2/2)
  2121- هفته هنر انقلاب اسلامی‌را پشت سر گذاشتیم. گرامیداشت این هفته به مناسبت سالروز سید شهیدان اهل قلم شهید آوینی بود. ببینیم چقدر ارزش‌های دینی در عرصه هنر و فیلم و ادبیات پیاده خواهد شد. امیدواریم ارزش‌ها در هنر ایرانی لحاظ شود. (2/2)
  2124- فیلتر کردن تلگرام راه مبارزه با آن دسته از برنامه‌های گمراه کننده شبکه‌های مجازی نیست بلکه باید سراغ مواردی حساس که به فرهنگ دینی ما لطمه می‌زنند، رفت. جلوی آنها را گرفت. (2/2)
  0241- برخی از افراد متخلف که حالا اتهاماتی دارند و به زندان افتاده‌اند، طبل پوشالی بیش نیستند، زمانی کسی ایشان را می‌دید لرزه بر اندامش می‌افتاد ولی حالا خود آنها در زندان هستند. (3/2)
  0253- سال‌های سال بود که در خراسان موسیقی محلی اجرا می‌شد حماسه‌های تاریخی اجرا می‌شد شادی بود، خنده بود. اما به یکباره این‌ها را جایز ندانستند. این رفتارها نتیجه‌ای جز بدبینی مردم ندارد. (3/2)
  0325- خدا گذر کسی را به بیمارستان نیندازد. چنانکه گاهی برای انجام یک سونوگرافی مبلغی چندین برابر باید بپردازیم. (3/2)

  19
  مرداد
  1394

  شماره
  4397


  موسیقی در شعر آزاد
  پخش «دستان» دوباره متوقف شد
  هنرمندان فقط هنرمندان تهرانی نیستند
  پشت پرده اتاق‌های گریم به زیرزمین‌‌های شهر ری می‌رسد

  ناحیه کاربری

  آدرس ایمیل:
  رمز عبور:
   
  رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

  ثبت نام