کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 06 آذر 1399   Thursday 26 November 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 06 اسفند 1396

صفحه خبر: ورزشی

باور کردنی نیست.هست؟ تیمی که در نیم فصل
اول چون هیزم تر و خشک می سوخت و به توده ای تاریک بدل شده بود،حالا از یک سو در قاره کهن ترکتازی می کند و از سوی دیگر حریفان مقتدر خود را در لیگ به سایه ای
درهم شکسته بدل می سازد.
دستپخت پیرمرد آلمانی همه را راضی کرده و گلبرگ‌های نیلی شفق را در سپهر لاجوردی شکوفا کرده است.تیمی که دیروز در پرده سبز کنار کارون نود دقیقه تشنه فریاد جلوه کرد و چهار بار سنگر اهوازی‌ها را به آتش کشید،همان لشگر مغموم آغاز فصل بود.
به راه انداختن جشنواره ای از گل در آن سوی نخل‌ها با اتکا به تیام سنگالی، شاه ماهی صید شده توسط شفر کاری کرد که جنوبی‌ها عنان شکیب از دست بدهند و پس از آخرین سوت قاضی در زیر روشنایی ماه زانوی غم بغل بگیرند. باور کردنی نیست.هست؟ رویاندن
چهار گل در ورزشگاه بارانی غدیر و میعاد دوباره تیمی که در آستانه دربی به الهه تعصب و بال گشایی تبدیل شده است.تیمی که دیروز برای قرمزها خط و نشان کشید و با رسیدن به پله سوم جدول ثابت کرد اگر پنج شنبه پروفسور کوتاهی کند حسرت دیدن خورشید بر دل سکوهای قرمز خواهد ماند. حالا شفر می تواند با طیب خاطر به نبرد گلادیاتورها در ایستگاه بعدی بیندیشد.حالا آبی‌های تا بن دندان مسلح به شکار پرنده سرخ فکر می کنند تا در ادامه راه، شمشیر تیز را بر پهلوی رقیب سنتی فرو کرده و در موج‌های شادی و خوشباشی غوطه ور شوند. از همین حالا تا عصر پنج شنبه پلک هم نباید زد.
پرسپولیس در هیبت یک قهرمان به مصاف
قشون جنگجویی خواهد آمد که از گزند نگاه کماندوهای قرمز حذر نمی کند و آماده است تا در روز واقعه پشت دست صدرنشین را داغ بگذارد. باور کردنی نیست.هست؟مرد ژرمن فروغ لبخند را بر سیمای دوآتشه‌ها نشانده تا یادشان برود در روزهای آغازین فصل چگونه در حسرت تماشای رنگین کمان می ماندند و تیشه نفرین شده را بر ریشه عشق خود نظاره می کردند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام