کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 05 آبان 1400   Wednesday 27 October 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 28 بهمن 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1922- چرا مدتی است نیمه شب مثل سابق صفحه اول روزنامه آفتاب یزد از طریق اینترنت قابل رویت نیست؟
آفتاب یزد: این تذکر را می‌پذیریم و تشکر می‌کنیم. مشکل رفع شده است. (17/11)
1515- یکی از دوستان درباره مشکلات و گرفتاری‌های مردم گفت: از صبح تا شب کار می‌کنم، مسافرکشی هم می‌کنم و پس از آن کارهای دیگری هم انجام می‌دهم، با این حال درآمدم کفاف مخارج سنگین هزینه‌ها را نمی‌دهد. گرانی باعث شده بیشتر مشکلات را لمس کنم. نه من بلکه بسیاری از مردم حال و روز من را دارند. شما‌ها که در روزنامه مطلب می‌نویسید، لطفاً درد مردم و مشکلات جامعه را بنویسید. به ایشان عرض کردم بارها درباره این گونه
مسائل، مطالبی در روزنامه‌ چاپ شده است، اینکه مسئولان توجهی به مشکلات مردم ندارند، مقصر نویسندگان و روزنامه نگاران نیستند، بلکه مشکلات باید به طور اساسی و ریشه‌ای از سوی مدیران و مسئولان ریشه یابی و رفع شود.(17/11)
2312- راننده خودسر! هر روز ساعت 6 صبح از بلوار نیکنام با دومین اتوبوس شرکت واحد به مقصد هفت تیر قصد عزیمت به محل کارمان را داریم، راننده خودسر، خارج از ایستگاه توقف و مسافر پیاده یا سوار می‌کند. وقتی به راننده اعتراض می‌کنیم، می‌گوید من 90 ثانیه باید در ایستگاه‌ها توقف کنم، چون این کار را انجام نمی‌دهم، هر جا دلم خواست نگه می‌دارم! آیا پاسخ راننده مربوط منطقی است؟ لطفاً مسئولان شرکت واحد به این موضوع رسیدگی و راننده خاطی را توجیه کنند.(17/11)
1846- عده‌ای از کاسب‌های بازار شهرستانی واقع در میدان امام حسین(ع)، جلو مغازه‌شان سدمعبر می‌کنند و این مسئله باعث شده مشتریان و مراجعه کنندگان با مشکلات فراوانی مواجه شوند. از مسئولان سدمعبر شهرداری منطقه تقاضای رسیدگی داریم. (17/11)
2311- چرا دکه روزنامه فروشی تعطیل شد؟ دکه روزنامه فروشی خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، مقابل پارک گلزار مدتی است تعطیل شده و این موضوع برای افرادی که قبلاً روزنامه مورد علاقه‌شان را از دکه مربوط تهیه می‌کردند، مشکل ساز شده است و مشتریان دائمی روزنامه مجبورند به راه‌های دورتری مراجعه کنند. از شهرداری منطقه 14 تقاضای پیگیری این موضوع را داریم. (17/11)
1914- تا چه زمانی باید شاهد صداهای ناهنجار فروشندگان دوره گرد که از طریق بلندگو قصد فروش کالای خود را دارند، باشیم؟ اخیراً برخی از گداها هم با بلندگو اقدام به گدایی می‌کنند! مسئول رسیدگی به این گونه مسائل چه دستگاه یا سازمانی است؟ (17/11)
1614- وزیر محترم نفت گفتند جرات نمی‌کنیم اسم قراردادی که نزدیک به نتیجه گیری است را اعلام کنیم چرا که عده‌ای از درون و بعضی‌ها از بیرون کارشکنی خواهند کرد. برخی از درونی‌ها دلشان برای مردم نسوخته. اینها هر چقدر بازار آشفته باشد به نفع آنهاست. (16/11)
1710- در مورد فساد‌های مالی خواستم بگویم نظارت و بازرسی‌ها اگر کارشان را درست انجام می‌دادند این تعداد فساد صورت نمی‌گرفت. (16/11)
1757- در مورد خرید هواپیما برای نیروی هوایی، از دولت روحانی خواهشمندم حداقل مسئله دفاعی را جدی بگیرند. این مقدار نفت به قیمت زیربازار بدهیم سوخوی تاریخ گذشته بگیریم درست نیست. بهتر است از آلمان یا فرانسه تورنادو بخریم که خیلی بهتر
از سوخوی روسیه است. (16/11)
با عرض سلام و سپاس عدم تایید بودجه سال آینده،نشانه حسن دقت، هوشیاری و ذکاوت سرشار نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی است. این ریزبینی‌های موشکافانه در جزئیات بودجه و پیش‌بینی نتایج آن منجر به ارزیابی مجدد شد که این مصداق و سمبل مردم‌سالاری دینی بود. جا دارد از این دلسوزی خالصانه خدمتگزاران نظام مقدس اسلامی در خانه ملت کمال تشکر و قدردانی به عمل آوریم.
...۰۹۳۸
فرهنگ سازی بشه تا هیچ کس زباله‌ها را توی طبیعت رها نکنه دوستداران طبیعت و محیط زیست شمال ایران را پاکسازی کنن.
...۰۹۲۲
چرا مسئولان ما باید دنبال سخت تر کردن مسیر انجام کارهای مردم باشند؟! خود طرح شاپرک که پول مردم بعد از تراکنش از دستگاه‌های کارتخوان ۶ساعت و بیشتر طول می‌کشید تا پول به حساب صاحب دستگاه واریز بشود مدیران این بار این فاصله تسویه حساب را به بیست و چهار ساعت افزایش دادند. لطفا شما هم شهامت این را داشته باشید و این مطلب را چاپ کنید.
...۰۹۱۸
این روزها زمزمه احداث مکانی برای تجمع ناراضیان به اوضاع اقتصادی شنیده می‌شود آیا بهتر نبود به اقتصاد و معیشت ملت توجه می‌شد احداث چنین مکانی اولا توهینی نابخشودنی به ملت است، دوم اگر چنین مکانی ساخته شود شبانه روز مردم آنجا بچرخند کسی سراغشان خواهد رفت به خواست‌شان گوش دهد هرگز اگر گوش شنوایی بود در این چند سال فرصت شنیدن بود اکنون هم دیر نشده قیمت نفت مناسبه برای کشور اصولی هزینه کنید.
...۰۹۱۸
به نظر من وزیر راه باید جلو توفان و کولاک و برف را می‌گرفت تا بعضی‌ها راضی باشند!
...۰۹۱۴
آفتاب یزد: این سمت را به وزیر محترم نداده‌اند که جلو بارش‌ها را بگیرد بلکه حقوق می‌گیرند که وقتی برفی بارید آن را مدیریت کنند.
آقای نوبخت که عضو هیئت علمی دانشگاه است تمام قد مقابل نظر کمیسیون تلفیق برای محدود کردن حقوق و پاداش پایان خدمت اساتید ایستاده. انصافا استاد در هفته چند ساعت تدریس دارد؟ استادان برای افزایش تولید چه کرده‌اند که توقع حقوق بیشتر از هشت میلیون تومان دارند. چند میلیون مهندس بیکار داریم؟ آقای نوبخت همه بودجه مملکت را می‌خواهی؟
...۰۹۱۵
حضرت امام حسن مجتبی(ع) می‌فرمایند: در بسیاری جاها خاموشی یاور نیکوست، هر چند سخنور باشی.
...۰۹۳۸
از سازمان تامین اجتماعی خواهشمند است که مشتریان بیمه‌ای و مستمری بگیرش را ملزم نکنند که حتما برای واریز مستمری‌هایشان باید در بانک رفاه افتتاح حساب کرده و موقع ثبت نام در سازمان تامین اجتماعی اعلام شماره حساب بانک رفاه نمایند. لطفا این اجبار داشتن شماره حساب در بانک رفاه را بردارید. مینایی از تهران
...۰۹۳۵
جمعه ۲۷ بهمن فرصت شد به استخر شکوفه منطقه ۱۴ برویم، بدو ورود اطلاعیه‌ای توجهم را جلب کرد. «قابل توجه مراجعین محترم، با توجه به بخشنامه سازمان ورزش از پذیرش کودکان زیر ۷سال (قد ۱۲۰ سانتی متر) معذوریم». بچه‌هایی که با والدینشان به استخر مربوط مراجعه می‌کنند، سخت‌گیری‌های این چنینی چه مفهومی دارد؟
اقتصاددانها چاره‌ بیکاری ‌‌را در کاهش ‌نرخ‌ تسهیلات ‌ساخت‌ مسکن ‌می‌دانند چرا که‌ ساخت ‌و ساز جدید ‌ضمن‌مقاومت ‌در زلزله، میلیونها شغل ایجاد می‌کند و مسئولان ‌‌نیز قول‌ داده‌ بودند پس‌ از کاهش‌ سود سپرده‌ها، بهره‌ تسهیلات ‌را کم‌ نمایند اما سیف‌ به خاطر منافع ‌بانکها‌ و سود شخصی‌ آن را به تاخیر می‌اندازد چرا که ‌می‌داند پس از اخراج ‌از بانک‌ مرکزی، رئیس یکی از بانکها خواهد شد. اکبر رضائی.
...0915
سلام. دوباره جمشید بسم الله فعال شده و دلار‌هایی که دشمن برای بی‌ثبات کردن بازار ارز و بی‌ارزش کردن پول ملی در اختیارش میذاره هر روز 100تا200 تومان گران‌تر از روز قبل می‌فروشه کسی نیست جلوشو بگیره؟
...0913
با عرض سلام بی‌پایان. اگر سازمان بهزیستی به جای هشدار به والدین درباره عدم استفاده از مهدکودک‌های غیر مجاز، نسبت به ارائه مجوز و پروانه یا تعطیلی آنها اقدام می‌کرد، بسیار عالی می‌شد.
...0938
اگر تحقیقات کافی در مورد وام‌های بانکی و چگونگی مصرف آنها انجام شود و میزان وام‌ها هم متعارف و در حد نیاز و توان بوده باشد، قطعا راه‌های اختلاس و فسادها در بانک‌ها و موسسات مالی مجاز بسته خواهد شد.
...0938
ما این چند سال از آقای روحانی به‌جز وعده گرانی چیز دیگری ندیدیم.
...0913
شهرداری در نمک و ماسه پاشی در روزهای برفی به کارگران تذکر دهد روی ماشین‌ها نپاشند بدنه ماشین آسیب می‌بیند و خط و خش می‌افتد.
...0912
آقای پژمان فر نماینده شهرمان مشهد در مجلس! باور کنید مردم مشکلات و گرفتاریهای واجب تری از مدرک رئیس‌جمهور دارند که شما به‌عنوان یک نماینده به آن رسیدگی کنید.
0933000
حضرت علی(ع): همان‌گونه که یاری کنید یاری خواهید شد.
0912000
مجلس چقدر زود از تصمیم کمیسیون تلفیق برای تعیین سقف حقوق و پاداش پایان خدمت! جا زد.
0915000
از مسئولان محترم ذی‌ربط انتظار می‌رود اطلاع‌رسانی‌های جامع و شفاف خودشان را درباره بهداشت و سلامت جسمی و روحی بیشتر و بهتر گسترش و منتشر نمایند زیرا همین آگاهی بخشی مقدمه پیشگیری و رعایت است و در دفع و طرد انواع بیماری‌ها بسیار و فوق‌العاده موثر خواهد بود.
...0938
با عرض سلام بی‌پایان. حجاب و عفاف یکی از اعمال مقدس و واجب قرآنی و از بزرگترین نشانه‌های حکومت اسلامی و تیری زهرآلود به شیطان و رهروان شیطان است.
...0938
خرید و فروش لوازم بهداشتی و آرایشی سرپایی انجام می‌دهم با وضع خراب اقتصاد به یک داروخانه جنس دادم چک برگشت شده حسابم را نمی‌دهد سرمایه رفته شش ماه بیکار شدم رفتم شورای حل اختلاف پانصد پنجاه هزار تومان هم آنجا دادم حال چه باید بکنم با این خرج و مخارج سنگین اگر نظارت و قانونی باشد اینطور نمی‌شود کی به داد من می‌رسه؟؟
...0935
سلام به وزیر پر تلاش و خوش فکر وزیر بهداشت. لطفا در کنار سلامت جسمی و روانی مردم.... به سلامت اقتصادی کشور هم کمک کنید. بسیاری از مطب‌ها و متاسفانه مراکز رادیولوژی، سونوگرافی و..... جهت فرار مالیاتی کارت‌خوان ندارند خصوصا در شهرستانها.... مصوبه‌ای فراهم کنید، داشتن کارت‌خوانها در این مراکز اجباری باشد.
...0912


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام