کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 24 تیر 1399   Tuesday 14 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 08 مرداد 1394

صفحه خبر: حوادث

زن جوان وقتی متوجه شد که شوهرش سیگار می کشد، به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد.به گزارش باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوانی به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد. وی در خصوص علت آن به قاضی گفت: تازگی ها متوجه شده ام
که شوهرم سیگار می کشد. من از سیگار و دود بیزارم و اصلا نمی توانم
تحمل کنم که شوهرم سیگار بکشد. از وقتی متوجه شدم که او هم پا به پای دوست صمیمی اش سیگار می کشد، خواب و خوراک از من گرفته شده و نمی توانم تحمل کنم. زن جوان ادامه داد:همیشه با او اتمام حجت می کردم که در این رفت و آمدها با دوستت سیگار نکشی، او هم همیشه می گفت از سیگار بیزار است و نمی تواند حتی به سمتش برود. اما یک شب متوجه شدم که او هم چند وقتی است سیگار می کشد و این موضوع را از من پنهان می کرده است. خیلی عصبانی شدم و هرچه سعی کردم نتوانستم با این موضوع کنار بیایم. برای همین تصمیم به جدایی گرفتم. واقعا زندگی در کنار یک مرد سیگاری برایم غیر قابل تحمل است و می دانم جلو همه آبرویم می رود. خجالت می کشم به کسی بگویم شوهرم سیگار می کشد. از طرفی هم می دانم که او که حالا سیگاری شده دیگر نمی تواند آن را ترک کند.
شوهرم مرتب به خانه مادرش می رود
و در آنجا می‌خوابد
زن جوان وقتی دید که شوهرش مرتب به خانه مادرش می رود و در آنجا می خوابد تصمیم به جدایی گرفت.چندی پیش زن جوانی به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد. وی در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی! شوهرم هر روز و هرشب در خانه مادرش خواب است و اصلا دوست ندارد به خانه و زندگی اش بیاید. هربار به او می گویم کجایی می گوید در خانه مادرم هستم. زن جوان ادامه داد:او شغلش تاسیساتی است و باید در خانه بماند تا به او زنگ بزنند و برود و کارش را انجام بدهد. برای همین کار ثابتی ندارد و شغلش اینطور نیست که از صبح تا شب سر کار باشد. اما او به جای اینکه در خانه خودش و پیش زن و بچه اش بماند هر روز صبح زود از خواب بلند می شود و قبل از اینکه ما از خواب بیدار شویم، به خانه مادرش می رود. شوهرم در خانه مادرش می ماند و بیشتر اوقات هم در آنجا می خوابد تا به او زنگ بزنند و سر کار برود. وی افزود: او حتی مواقعی هم که کارش تعطیل می شود و قرار نیست تماسی با او گرفته شود هم در خانه مادرش می ماند و نصف شب به خانه بر می گردد. از کارهای او خسته شدم و تصمیم به جدایی گرفتم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام