کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 18 اسفند 1399   Monday 8 March 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 12 بهمن 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1424- خواستم بگویم متاسفانه سخنرانی آقای روحانی از شبکه یک سیما به‌هیچ‌وجه آنگونه که توقع داشتیم نبود. به نظر رئیس دولت محترم یک جورهایی جا زده است درحالی که شما نوشته‌اید روحانی جا نزن! (3/11)
1447- ریاست محترم شورای شهر تهران برای نامگذاری یک خیابان به نام آقایان مصدق و بازرگان در لیست انتظار اگر می‌خواهید خیابانی را به نام آنان ثبت کنید باید بگویم مصدق امیرکبیر دوم کشور است. (3/11)
1511- برنامه دیشب رئیس‌جمهور با آقای رشیدپور خیلی خنده دار بود. برایم خیلی جالب بود. اگر امکان دارد به رئیس‌جمهور بگویید برای مصاحبه‌های بعدی از آقای فرزاد حسنی استفاده کند. (3/11)
1558- در آفتاب یزد سه‌شنبه صفحه 11 خواندم که گفتند ردیف بودجه موسسه آیت‌الله مصباح یزدی حذف نشده است چه خبر مهمی. من نمی‌دانم این موسسه فرهنگی چه کاری انجام می‌دهد؟ اگر این 260 میلیارد را بخش بر 80 میلیون کنیم 3250 تومان از هر فرد ایرانی بابت این موسسه برداشته شده است. (3/11)
1612- گفته‌اند بودجه شورای نگهبان از پول توجیبی برخی مسئولان کمتر است. ایشان یا با این حرف توهین به نمایندگان مجلس می‌کند یا به ملت و شعور آنها. این توهین بزرگی برای ملت است. حداقل بگوید آن مسئول کدام است؟ (3/11)
1617- در 8 ساله دولت احمدی‌نژاد
غیر از مشکلات فراوان چیزی بیرون نیامد. اما حالا که آقای روحانی آمده صدا و سیما یکسویه بر علیه دولت کار می‌کند. راست می‌گوید یک شبکه به دولت بدهند که بدانیم حرفهای دولت چیست؟ (3/11)
1609- از ایثارگران هستم از شهرستان نور. در زمان دولت اصلاحات خدماتی به جانبازان و ایثارگران کردند که هرگز فراموش نمی‌کنیم. آقای روحانی چرا بازنشستگی ایثارگران پرداخت نمی‌شود؟ چرامی‌گویند چون بار مالی دارد؟ پس ما چرا نباید بازنشسته شویم؟ کاری کنید ما شما را دعا کنیم. (3/11)
1621- چرا دولتمردان ما این همه در پاسخ دادن به حاشیه می‌روند و اصل مطلب را لوث می‌کنند؟ مجری تلویزیون از آقای روحانی می‌پرسد مردم سوال می‌کنند چرا با ماشین ضدگلوله با حلقه محافظان فراوان به مناطق زلزله‌زده رفتند؟ اما رئیس‌جمهور بسیار به حاشیه رفتند و جواب اصلی را ندادند. حالا
چه انتظاری از آقای احمدی‌نژاد می‌توانیم
داشته باشیم؟ (3/11)
2144- چرا باید آقای مهران مدیری صدمیلیون برای 10 شب اجرای برنامه بگیرد؟ چرا این مقدار بودجه باید در صدا و سیما هزینه شود؟ چرا برای موسسه آیت‌الله مصباح 260 میلیارد تومان ردیف بودجه در نظر گرفتند؟ مگر چه کار می‌کنند که این مقدار بودجه می‌گیرند؟ پس بودجه‌هایی که گفتند حذف شده حذف نشده. پول نفت کجاها هزینه می‌شود درحالی که مردم با چه مشکلاتی زندگی می‌کنند. (3/11)
2148- از بهشهر تماس می‌گیرم. به آفتاب پیامی دادم. همسرم دچار بیماری آسم بود چندین بار تا یک قدمی مرگ پیش رفت. هر ماه هم حدود 700 یا 800 هزار تومان پول درمان وی می‌شد که درمانی هم حاصل نشد. من روی خوراکی تاکید کردم که حال او با خوراکی بهتر شد. لذا می‌خواهم این موضوع را مطرح کنم. (3/11)
2246- سخنگوی دولت، آقای نوبخت گاهی در سخنان خود تمرکز لازم را ندارد. طوری صحبت می‌کند انگار طرف مقابل متوجه مسائل نیست. ایشان بسیار ملایم، آرام و با دانش صحبت می‌کند اما گاهی حرفهای عجیب می‌زند مثلا چندی پیش گفت افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان دولت 10 درصد است که قرار شد
5 درصد دیگر از محل سازمان‌ها و نهادهای دیگر از محل صرفه‌جویی تامین شود. عجب! یعنی آقای نوبخت از فضا آمده‌اند؟ آیا سازمان‌ها از محل صرفه‌جویی خود چنین کاری می‌کنند؟ (3/11)
0558- برخی از رانندگان اتوبوس‌های شرکت واحد به بهانه اخذ کرایه از مسافرین، مرز و حریم زن و مرد را رعایت نمی‌کنند و باعث اختلاط آنها می‌شوند. لطفا مسئولان شرکت واحد جلوی این کار را بگیرند. (4/11)
0847- اگر دولت روحانی در جهت خواسته‌های مردم حرکت نکند موفق نخواهد گردید. (4/11)
0851- هیچ فکر کرده‌اید که چرا سرمایه‌گذاری‌های چین حتی در کشور پاکستان با آن اوضاع، بیشتر از ما می‌باشد؟ (4/11)
0857- در قرن 21 آینده کشورهایی که مغزهای پرتوان خود را از دست بدهند و نتوانستند مغزهای جدید کسب کنند چیست؟ (4/11)
1029- من شش ماه تمام روی ریزگردها کار تحقیقاتی کردم که کمکی به هموطنان خوزستانی باشد. برای همین طرحی به سازمان محیط زیست فرستادم آنها هم به معاونت ریاست جمهوری ارسال کردند تا تایید گردد. من عنوان کردم روش کاشت درخت در آن مناطق باعث کاهش ریزگردها نمی‌شود به این نتیجه رسیدم که کاشت درخت فقط هزینه هنگفت دارد. اما روشی ابداع کردم که می‌توان به وسیله آن تمام ریزگردها را از منطقه دور کرد. (4/11)
آفتاب یزد: طرح دولت در خصوص کاشت درخت هم بی‌مطالعه صورت نمی‌گیرد.
1213- از رشت تماس می‌گیرم. در آفتاب یزد چهارشنبه تیتر زدند در افغانستان اگر کسی تخلف کند هشت وزیر استیضاح می‌شوند. من خواستم بگویم پس مفسدین و اختلاس‌گران، اینجا در چه گلستانی زندگی می‌کنند! (4/11)
1221- این افراد پشت پرده موسسات مالی چه کسانی هستند که مشاور رئیس‌جمهور آقای آشنا می‌گوید اینها آن قدر قدرت داشتند که حتی با اسلحه رئیس بانک را تهدید برای گرفتن پول می‌کردند. اینها که بودند که آن قدر قدرت داشتند که پول ملت را بردارند و هنوز هم کسی نمی‌داند اینها که هستند؟ (4/11)
1315- از پلیس تهران به خاطر طرح آرامش و امنیت شبانه در تهران که باعث دستگیری بسیاری از اراذل و اوباش شهر هم می‌شود و افزایش امنیت را برای شهروندان دربردارد تشکر می‌کنیم. (4/11)
1410- خواستم به آقای نوبخت بگویم شما که آمار از کاهش نرخ بیکاری یا اشتغالزایی می‌دهید و از افزایش رشد 6 درصدی اقتصاد می‌گویید چرا ما تاثیر آمارها را حس نمی‌کنیم؟ امیدواریم به خاطر بالا بردن روحیه مردم، آمار غیرواقع ندهید. (4/11)
1428- سوالی از رئیس‌جمهور محترم دارم. ایشان در مصاحبه دوشنبه شب خود گفتند نوسان قیمت ارز بلندمدت نخواهد بود. قیمت آن کاهش می‌یابد. خواستم بگویم آیا اگر کاهش هم بیابد چه قدر کاهش می‌یابد؟ چرا قیمت‌ها آن قدر به طور سرسام‌آور بالا می‌روند اما در کاهش آن،‌اندکی بیشتر حاصل نمی‌شود؟ آیا دست افراد پشت پرده هم در نوسانات قیمت ارز درکار است؟ (4/11)
1441- در خبرها شنیدیم احمدی‌نژادی‌ها درخواستی از وزارت کشور برای تجمع اعتراضی کردند. خواستم بگویم این نمایش‌های احمدی‌نژادی‌ها کی پایان می‌یابد؟ تمام کارهای آنان نمایشی است. (4/11)
1451- درحالی که بسیاری از تحصیلکردگان متخصص بیکار هستند چرا ناگهان در شهرداری، دو هزار دیپلمه استخدام می‌شوند؟ (4/11)
1510- از خبر زلزله و خسارات ناشی از آن تاسف‌بارتر خبر فوت جمعی از زلزله‌زدگان به دلیل سرما بود. آیا امکان نداشت با توزیع امکانات مناسب حداقل جلوی فوت آنها گرفته شود؟ یعنی آن قدر محل اسکان آنها سرد بوده که به فوت آنها منجر شود؟ این مسائل کارنامه خوبی برای مدیران بحران نیست. (4/11)
از سازمان بنادر و کشتیرانی می‌خواهیم با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و دیگر مراکز علمی و تحقیقاتی وزین کشور دستگاه‌های راداری پیشرفته اختراع کنند و روی ناوها و کشتی‌ها نصب شود تا کشتی‌های تردد کننده را حداقل تا صد کیلومتری خود رصد کنند تا اتفاقات ناگوار مانند کشتی سانچی رخ ندهد و حتی برای صادرات و بازاریابی دستگاه‌های اختراع شده هم اقدام کنند.
...0912
کسانی‌که یکسره دنبال ناامیدکردن مردم هستند مانند روزنامه کیهان، جوان، رسالت و امثالهم و همه تقصیرها را گردن دولت میندازند اشتباه بزرگی می‌کنند هر سه قوه و همه مسئولان و مردم باید دولت را جهت خدمات رسانی و پیشرفت کشور یاری کنند.
...0912
سیاست وام دهی و کاهش سود بانکی، سیاست شکست خورده احمدی‌نژادی است که باعث رانت خواری در جامعه می‌شود، بهترین روش پشتیبانی از طرحها و پروژه‌ها، مشارکت در سرمایه‌گذاری است.
...0914
باسلام. روزنامه همشهری اعلام کردند کسانی که بالای یک میلیون تومان حقوق می‌گیرند سال آینده یارانه آنان قطع خواهد شد، این در حالی است که قبلا کارشناسان فن اعلام کرده بودند کسانی که زیر3 میلیون تومان حقوق می‌گیرند زیر خط فقر هستند، آقای روحانی قبل از انتخابات قول دادند تحریم‌های غیر هسته‌ای را بردارند ایشان یارانه بازنشستگان را قطع نکنند.
...0919
طرح جایگزینی چاه‌هاى آب کشاورزى با فاضلاب تصفیه شده در بلوار توس مشهد حد فاصل توس 97 تا توس 111 که قرار بود در سال جارى اجرایى شود، کی اجرا می‌شود ؟ نیاز ساکنان منطقه به آب شرب را در نظر بگیرند.
...0915
چندی پیش در یکی از مجامع مثلا جهانی؛ چند روز بعد از پایان جلسه و گرفتن آراء اعضایش، ایران، نظرش را به اطلاع هیئت رئیسه آنجا رساند و آن را مثلا ثبت کرد و دلیل این کارش را نامشروع دانستن موضوع یا نشست ذکر کرد، کدام سازمانهای مثلا جهانی از این داستان جدا هستند در ثانی با قهر کردن در این دنیا و هیچ کجا نمی‌توان علیه مشکلات و ظلم، کاری کرد و امور را رو به اصلاح برد.
...0919
حدیث از معصومین (ع): مردم در این دنیا با اموالشان شناخته می‌شوند و در آخرت با اعمالشان.
...0912
با عرض سلام و سپاس فراوان و خداقوت. اقتصاد مقاومتی صحیح اقتصادی است که بتواند همه نیازهای ملت شریف و صبور را با تولید و اشتغال مفید و حلال تامین کرده و جمهوری اسلامی ایران را در مسیر پیشرفت، توانمندی و خودکفایی همه جانبه قرار دهد.
...0938
در حوادث اخیر از ارتباط بعضی افراد با بیگانگان صحبت شده ولی آنچه مسلم است یک ایرانی حتی اگر از گرسنگی بمیرد پرچم مملکت را آتش نمی‌زند تردیدی نیست کسانی که این کار را کردند ایرانی نبودند.
...0912
سلام. دو سال از برجام که آقای روحانی به اون افتخار میکنه، گذشت و وضعیت اقتصادی مردم هیچ تغییری نکرد، هر چند روز دوباره آمریکا تحریم میکنه. مگه قرار نبود با برجام دیگه تحریم نشیم، وضع اقتصاد خوب بشه کو پس. هیچ کسی مثل کشاورزا تو این دولت بیچاره نشد، چند ماه محصول میدیم دولت پولشو نمیده، اون وقت خود کشاورز میره از دولت بذر و کود بگیره اول میگه پول بریزید حساب دولت تا بذر بدیم.
...0910


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام