کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 04 مهر 1399   Friday 25 September 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 11 بهمن 1396

صفحه خبر: صفحه آخر

هیچ وقت فکر نمی کردم یک برف یا بارش برف بتواند آنقدر در عالم مدیریت اعمال نفوذ کند حتی زیرآب‌زنی کند. مثلا اخیرا گفته می شود کولاک و برف تهران سر شهردار را زیر برف می کند! یعنی یکی دو روزی یک برفی در تهران بارید مشکلاتی هم برای شهروندان ایجاد کرد باید زیر آب شهردار زده شود؟ البته فدوی اعتقاد دارم دو روز برف بارید تهران آنقدر مشکل پیدا کرد و مدیریت ها غافلگیر شدند اگر زبان من هزاران‌بار لال باد، زلزله می آمد لابد به جای غافلگیری زبونم لال چند سکته می زدند. اما چگونه برخی نیز در این وانفسای تهران برفی و مشکلات ترددی شهروندان شروع به تسویه حساب با شهرداری کردند؟ مثلا گفتند:تهران شهر بی شهردار، تهران شهر بی دفاع، شهر بی صاحب یا برخی نوشتند: آیا برف نسخه شهردار را می پیچد؟ اینگونه باشد به نظر برف جزو بلایای طبیعی بود که سر شهردار فرو ریخت. چه بسا برخی عنوان کنند:برف اخیر و انتقادات حاصل از مدیریت شهری در روزهای برفی نتیجه دعای برخی جناح های مخالف شهردار و مخالفان اصلاح طلبان بود. یا بگویند : این شهردار اصلاح طلبتون را هم دیدیم. البته مهین بانو در اینستاگرام خود به طنز نوشته بود: آدم نمی دونه این دوره به کی تکیه کنه ؟! یا برخی با انتقاد از شهرداری گفتند" یک برف آمد تهران فلج شد اما برخی نیز از آب گل آلود ماهی بگیرند و بگویند : در زمان تصدی قالیباف حداقل چند روز برف باید می بارید تا شهر فلج شود. یا برخی بگویند: این برف سر نجفی را زیربرف می برد.
از تاج و تخت می اندازد. شنیدم حتی سخن از لابی و ائتلاف برای انتخاب شهردار جدید می کنند.یا حتی عنوان می شود آیا روحانی برای شهردار شدن فلانی ( م- واعظی) با اصلاح طلبان معامله ( لابی یا ائتلاف سابق)می کند؟
حتی یک خبر ویژه هم شنیدیم که عنوان شده: یک شهردار زن در راه است. یعنی با یک برف این همه حوادث حتی مدیریت فمنیستی بر شهرداری اتفاق می افتد؟ برخی به طنز می گویند: با این برف از زمین و زمان برای نجفی می بارد. حتی مرد سکوت (عارف) هم سکوت شکسته و از وضعیت تهران پس از بارش برف انتقاد کرده. ظریفی هم به طنز گفته: طفلک شهردار که شده چو مرغ مهاجر خسته به زیر
آوار برف !


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام