کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 01 مهر 1400   Thursday 23 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 07 دی 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1317- سنگ فرش خیابان ۱۷شهریور، مقابل خیابان شهید ناطقی و ایستگاه مترو شهدا نیاز به ترمیم دارد. لطفا شهرداری منطقه رسیدگی کند. (4/10)
1914- قسط بانک، اجاره خانه و بدهی‌ها تلنبار شده، از طرفی هم برخی کارفرماها حقوق‌های کارکنان‌شان را با تاخیر پرداخت می‌کنند و با این کارشان باعث مشکلات فراوانی می‌شوند. (4/10)
1512- حقوق‌های کارگرانی که‌ طبق قانون وزارت رفاه و تامین اجتماعی تعیین شده است، با دخل و خرج آنان همخوانی ندارد. وقتی پای صحبت کارمندان برخی ادارات دولتی می‌نشینیم و دریافتی آنان را با خودمان مقایسه می‌کنیم، از زمین تا آسمان تفاوت دارد و ما را که حقوق پایینی می‌گیریم مورد تمسخر قرار می‌دهند و باورشان نمی‌شود! (4/10)
1118 - آیا مسئولان شرکت واحد قدرت و توانایی آن را ندارند با رانندگانی که بین ساعت ۶ تا ۶:۳۰ از بلوار نیکنام مسافران میدان هفتم تیر را به علت توقف خارج از ایستگاه با تاخیر می‌رسانند، برخورد کنند؟ (4/10)
1010- برخی‌ کارگران کارواش‌ها‌، برای شستشوی موتورسیکلت هم از مشتریان انعام می‌گیرند! (4/10)
1847 - برخی افراد بیش از حد از اتومبیل شخصی استفاده می‌کنند. من در تجریش زندگی می‌کنم اتوبوس‌های نو نیم ساعت باید بایستند تا نوبت آنها شود و مسافر بیاید. در حالی که بسیاری با ماشین لوکس خود رفت و آمد می‌کنند. میدان تجریش 4 خط دارد که اول خط خالی است؛ نیم ساعت باید بایستند تا مردم و مسافرها بیایند. آن‌وقت عده‌ای با ماشین لوکس شخصی رفت و آمد می‌کنند. چرا برخی لوس بار آمده‌اند. مسئله حیاتی موضوع آلودگی هوا و بهداشت است. باید همه رعایت کنند. (4/10)
2013- سلام آقای مظفری، من یک سوالی دارم. در کجا مثل برخی افراد در کشور جو ناامیدی و یاس و دودستگی ایجاد می‌کنند. آیا برخی‌ها یک بار شده به خاطر خدا قدرت‌طلبی را کنار بگذارند و اجازه بدهند دولت کار خود را بکند. مدیران لایق سر جای خود قرار بگیرند. افراد کاردان وارد صحنه باشند. آن‌وقت برخی‌ها همین آدم‌های کاردان را با انگ و تهمت خانه نشین می‌کنند. (4/10)
2112- صحبتی با آقای شریعتمداری کیهان دارم. ایشان بیشتر اوقات افراد را با الفاظ خاصی خطاب می‌کند. آقای شریعتمداری، آقای ناصر ملک مطیعی هم زمانی برای خود بازیگری بود. ادعایی هم ندارد. زمان انقلاب هم با مردم همراه شد. اما شما و همفکرانتان که ادعای انقلاب دارید قبل از انقلابی کجا بودید؟ (4/10)
آفتاب یزد: قصد دفاع از آقای شریعتمداری نیست اما آقای شریعتمداری قبل انقلاب سابقه مبارزاتی با رژیم شاه و زندان را در پرونده مبارزاتی خود دارد. از طرفی باید جایگاه و حرمت افراد خصوصا سالخوردگان حفظ شود حتی اگر به سابقه آنان انتقادی وارد باشد.
2134- محض رضای خدا، مسئول ارگانی به داد بیمه‌شدگان خدمات درمانی برسد. برخی بیمه‌شدگان به ناراحتی روحی دچار شده‌اند آن‌وقت به خاطر سه روز و سه‌شب بستری بودن همسرم 5میلیون و سیصد هزار تومان در بیمارستان پرداخت کردیم. بیمه خدمات درمانی برای پرداخت مبلغ ناچیزی از این هزینه اعلام کرده شب عید مراجعه کنیم. (4/10)
2252- رفتار احمدی نژاد و همکاران او باعث تمسخر و سرافکندگی شده است چرا که 8 سال مدیریت کشور در دست چه کسانی بوده که از علم و آگاهی و خرد جمعی مدیریتی کشورداری هیچ بهره‌ای نداشتند. خبر بست نشینی معاون دولت دهم حمید بقایی در حرم نورانی حضرت عبدالعظیم را وقتی شنیدیم متوجه شدیم در شبکه‌های خارجی با آب و تاب آن را پخش کردند. (4/10)
0601- امسال هم به فضل الهی اجلاس سراسری نماز با موفقیت انجام شد. امیدواریم در ترویج عملی این فریضه مهم و مقدس از هیچ کوششی دریغ نشود خصوصا در مدارس و دانشگاه‌ها که نیاز مبرم محصلین است. (5/10)
0830- سلام من مدیر روابط عمومی شرکت... هستم که شما خبر آن را کار کردید. ما دیروز یک تکذیبیه در مورد این خبر برایتان ارسال کردیم طبق قانون مطبوعات باید عمل می‌کردید و مطلب ما را کار می‌کردید. متاسفانه کار نکردید اگر تا 24 ساعت آینده کار نشود مجبوریم به دادگاه مطبوعات شکایت کنیم. (5/10)
آفتاب یزد: با سلام. جوابیه شما در روزنامه کار شده است و شما آزاد هستید شکایت نمایید لطفا بفرمایید کجای مطلب اسم برده شده است که این گزارش را منتسب به خود می‌دانید؟
0850- برای انجام کاری به دفتر پیشخوان سلامت در میدان. ... رفتم چند بار به آنجا مراجعه کردیم. در محیطی کوچک 70نفر بودند. کارمندان بی‌حوصله مراجعه‌کنندگان را بر می‌گردانند. به توصیه، به اداره پیشخوان دولت در خیابان میرداماد رفتم که محیطی مناسب داشت و کارکنان با ارباب رجوع رفتار مناسبی داشتند و کار آنها را راه می‌انداختند. (5/10)
0950- انفجار مخزن گاز در دزفول 12نفر را مصدوم کرد در این روزها آتش سوزی‌های زیادی از نیزارها، دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور به علت خشکسالی به گوش می‌رسد. حالا که طبیعت با ما قهر است خودمان با بی‌احتیاطی به مشکلات کشور اضافه نکنیم. (5/10)
0952- بدینوسیله از برخورد مناسب خانم جنتی کارمند بانک آینده شعبه قائم مقام با مشتریان و ارباب رجوع در بانک که با سعه‌صدر برخورد می‌کنند نهایت تشکر و قدردانی را دارم امیدوارم رفتار اینگونه کارمندان الگوی دیگر کارمندان ادارات در برخورد با ارباب رجوع قرار گیرد. (5/10)
1111- در روزنامه نمی‌دانم صحت داشت یا خیر، برخی افراد می‌گویند از رای خود به آقای روحانی پشیمانند. بنده عرض می‌کنم اینها فراموش کارند یعنی چند سال پیش را فراموش کردند که کشور با حرفهای رئیس‌جمهور وقت در معرض چه مشکلاتی قرار داشت. ما کماکان از رای خود پشیمان نیستیم و اگر بشود باز به ایشان رای می‌دهیم. یک بازنشسته از روستاهای ساوه (5/10)
1138- ما جمعی از بازنشستگان شرکت تعاونی مسکن مخابرات که پس از سال‌ها ثبت نام و پرداخت پول هنوز خانه‌ای به ما تعلق نگرفته و بارها به آفتاب پیام دادیم و شما آن را چاپ کردید تشکر و قدردانی می‌کنیم. امیدواریم مسئولین این شرکت تعاونی پاسخگو باشند. (5/10)
1209- مسئولان به خصوص آقای ربیعی مدیر کار و تعاون! شما در عرض یک ماه اشخاصی را که نیاز به گرفتن یارانه ندارند شناسایی و یارانه آنها را قطع کردید حتی نوع مسافرت آنها را شناسایی کردید. اما شما یارانه بازنشستگانی را قطع کردید که چند فرزند بیکار دارند. در اینجا تورم و فقر در نظر گرفته نشده است چرا قانون از کجا آورده‌اید برای مسئولین مورد توجه قرار نگرفته. (5/10)
1447- در آقای نوبخت گفتند کسانی که حقوق‌های بالا دارند، دارند یارانه می‌گیرند. من به ایشان که هنگام صحبت لبخند هم می‌زنند می‌گویم 10 سال است کسانی یارانه بی‌خود می‌گیرند اگر راست می‌گویید اینها را به جامعه برگردانید. شعار ندهید. (5/10)
1450- در پیام‌های مردمی گاهی از برخی کمبودها می‌نویسید که خدا نکند یک چیزی مثل تخم مرغ گران شود چقدر از آن مطلب کار می‌کنید. در حالی که چندان برای مردم فرق ندارد. چرا در سر مقاله‌ها‌یتان فقط سیاسی کار می‌کنید این به درد نمی‌خورد برای جامعه و مشکلات آن کار کنید. به آقای نوبخت هم بگویید اگر فکر می‌کنند برخی یارانه‌ها نباید به برخی افراد داده شود آن را به بیت المال بازگردانند. (5/10)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام