کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 25 مهر 1400   Sunday 17 October 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 19 تیر 1396

صفحه خبر: سیاسی

طرح کاهش سن درکابینه یک ترفند است که خودشان را نشان بدهند در دید جوانان تا به خیال خودشان جوانان را به طرف خودشان جذب کنند، سوال اینجاست آیا یک دانش‌آموز ابتدایی سواد و تجربه یک دانشجوی ترم آخر دانشگاه را دارد؟ خیر. جوانان عزیز باید در پستهای اداری به صورت شایسته سالاری مدیریت تجربه کنند. معاون وزیر با تکمیل تجربه می‌تواند وزیر شود. شیر را باید از گاو دوشید آن را جوشاند خنک که شد مایع به آن اضافه کرد آن را خوب به هم ‌زد تا به آرامی
به ماست تبدیل شود و ماست در مشک را آنقدر می‌زنند تا کره از دوغ جدا شود بعد کره را بادادن حرارت مناسب گرم می‌کنند و باتجربه روغن باکیفیت و ناب پالایش می‌شود آن وقت با
عطر و طعم روغن حیوانی معروف وگل سر سبد سفره‌ها می‌شود. کسی که دستش ازکاری نسوخت، نداند خرید و نه داند فروخت، بی‌تجربگی عامل مشکلات و ضعف اقتصادی صنعتی و اخلاقی اجتماعی و سیاسی کشور است. جناب آقای کیانوش راد به درستی حرف دل ملت را زده‌اند.
...0918
با سلام و آرزوی توفیق... اگر ممکن است با مشاور حقوقی ریاست محترم جمهوری تماس بگیرید و بخواهید
هر چه زود‌تر جلو این تهمت‌ها و هتاکی‌ها گرفته شود.
...0915
با سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان روزنامه آفتاب، تو را خدا این پیام من را به دکتر روحانی رئیس‌جمهور محترم برسانید اول جاداره عیدسعیدفطر را به تمامی روزه داران وملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض کنم. جناب آقای مطیعی که یکی از مخالفین روحانی هستی این را بدان ملت ۲۴میلیونی که از دکتر حسن روحانی حمایت کرد توهین چند روز پیش مخالفین در راهپیمایی روز قدس را فراموش نمی‌کند بلکه محکوم هم می‌کند. خطاب به مطیعی! اگر برجام
نبود الان نه از نفت با تیراژ بالا خبری بود و نه از صادرات و واردات و حتی پول همون نفت هم برنمی‌گشت. جناب آقای مطیعی چرا داد می‌زنید برجام به فنا رفت؟ چرا می‌چرخید مدام از حسن روحانی انتقاد می‌کنید؟ چرا به دولت‌های قبل برنمی گردید و از آقای احمدی نژاد سوال نمی‌کنید؟ مردم را بدبخت کرد با این گرانی که به وحود آورد. آقای دکترروحانی بنده پشتت هستم همانطورکه در انتخابات حمایت کردم الانم حمایت خودم را اعلام می‌کنم و عمل کسانی را که تا امروز به حسن روحانی توهین کردند محکوم می‌کنم.
باعرض سلام و ارادت به آفتابیان عزیز. امیدواریم این مطلب ما را چاپ کنید اخیراً مسئولان سازمان پارک‌ها در منطقه 7 باغستان کرج پارک خانواده نرگس در اقدامی عجیب شب‌ها ساعت 11 چراغ‌های پارک را خاموش می‌کنند و پارک می‌شود تاریک مطلق. آیا این کار درست است؟ از مدیر عامل محترم سازمان فضای سبز و پارک‌های کرج تقاضا داریم اقدام لازم را انجام دهندو این مشکل را برطرف کنند وگرنه اگر قرار باشد شب‌ها چراغ پارک نرگس راخاموش کنند این پارک پاتوق موادفروشان و همچنین فساد می‌شود. با تشکرجمعی ازاهالی منطقه باغستان کرج
محبوب بهمنی: سلام به اینا که در روز قدس علیه روحانى شعار دادند و خیلى هم اندکند، نباید اهمیت داد. دو دستگى و نفاق ایجاد می کنن. شعورشون نمی رسه!
با وجود مزاحمت‌های حضور دستفروشان در واگن‌های مترو تهران برای مسافران، خواهان اطلاع‌رسانی اقدامات صورت گرفته توسط مترو برای رفع این مشکل می‌باشم .
0854- کاش مسئولان به این جمله توجه کنند. امام راحل همیشه تکه‌ کلامی داشتند مثل «وحدت کلمه داشته باشید» باید همیشه این جمله فصل الخطاب باشد. باید با وحدت و آرامش، همه کنار هم زندگی کنند. همه با هم برای رفع مشکلات بکوشند. برای آبادانی کشور باید همه دست به دست هم بدهند. (12/4)
1722- در رابطه با رشد قارچ‌گونه موسسات خواستم عرض کنم به مراکز آموزش رانندگی دقت کنید همه بازنشسته هستند. مدارس غیرانتفاعی هم زیر نظر مدیران بازنشسته آموزش و پرورش است. موسسات مالی و اعتباری هم اکثرا متعلق به مدیران و معاونین بانکی است. اگر هم بانک مرکزی سعی می‌کند سر و صدای پیرامون موضوع موسسات مالی را بخواباند چون پای همه آنها گیر است اما نمی‌دانند چگونه این پول‌ها را به مردم برگردانند. (12/4)
1740- وقتی مصوبه‌ای به نفع دولت باشد هنوز امضاهای پای آن مصوبه خشک نشده باید اجرا شود مثل افزایش قیمت‌های قبوض انرژی. اما وقتی مصوبه‌ای به نفع مردم باشد از اجرایی شدن آن خبری نیست و مدام آن را به روزهای دیگر موکول می‌کنند. مثل مصوبه همسان‌سازی حقوق‌ها که بازنشستگان منتظر آن هستند. آنها آفتاب لب بوم هستند فکری به حال آنان کنید. (12/4)
1725- شهرداری منطقه 14 قرار بود در ابتدای خیابان تکیه اکبرآبادی شمالی، منشعب از بزرگراه شهید محلاتی سوله بحران بسازد؛ اما وعده‌ها به فراموشی سپرده شده است. حالا که ظاهرا این کار هزینه‌بَر است، دست‌کم زمین بایر و خاکی آن را که موجب گرد و خاک می‌شود و زندگی مردم را مختل کرده، آسفالت کنند. (13/4)
0915- با همه اعتراض مردم، اعضای شورای شهر تهران بدون هیچ مخالفتی از سوی مسئولان توانستند کرایه وسایل نقلیه عمومی را افزایش دهند. باید به آنان از اینکه به فکر مسافران کم درآمد نیستند، تبریک گفت! (13/4)
1416- دکه‌داران چون کار فرهنگی انجام می‌دهند، به گفته مسئولان نباید سیگارفروشی کنند. وقتی سود فروش روزنامه‌ها و مجله‌ها کفاف مخارج سنگین و هزینه‌ها را نمی‌دهد، چگونه این افراد می‌توانند فقط با تک‌فروشی روزنامه از عهده هزینه‌های سنگین زندگی برآیند و سیگار نفروشند؟ بهتر است مسئولان به جای سخت‌گیری در این‌باره، برای مضرات سیگار هشدار دهند و فرهنگ‌سازی
کنند. (13/4)
1113- کاسبان ابتدای خیابان خاوران، منشعب از میدان خراسان، در پیاده‌رو و مقابل مغازه‌شان که کم‌عرض است بساط پهن می‌کنند و در رفت و آمد عابران اختلال ایجاد می‌کنند. از شهرداری منطقه 15 تقاضای رسیدگی داریم. (13/4)
2312- متاسفانه برخی از مراجعه‌کنندگان به پارک‌ها با توپ‌بازی موجب سلب آسایش خانواده‌ها می‌شوند. به عنوان نمونه شب‌های گذشته به اتفاق خانواده به پارک لاله رفتیم، عده‌ای در حال توپ‌بازی بودند و چند بار توپ‌شان به مکانی که نشسته بودیم آمد و دست‌آخر هم به سر همسرم اصابت کرد! همان‌طور که ورود حیوانات اهلی مانند سگ یا موتوسیکلت به پارک‌ها ممنوع است، باید مسئولان شهرداری شرایطی فراهم کنند تا خانواده‌ها لحظاتی که به پارک‌ها مراجعه می‌کنند ایمنی داشته باشند. (13/4)
1318- خودروهای بی‌کیفیت تابستانی که مسافران میدان امام حسین(ع) ـ میدان شهدا یا برعکس را در این مسیر جابه‌جا می‌کنند، رعایت ابتدا تا انتهای مسیر را نمی‌کنند و مردم مجبورند در نیمه ‌راه با وسیله‌ای دیگر یا با پیاده‌روی خود را به مقصد برسانند. مگر قرار بر انتقال مسافران از آغاز تا پایان راه نیست؟ پس چرا خودروها که مسئولیت این کار را برعهده دارند کار خود را کامل انجام نمی‌دهند؟(13/4)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام