کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 23 فروردین 1400   Monday 12 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 25 اردیبهشت 1396

صفحه خبر: حوادث

پسر بچه دو سال‌های که بر اثر خوردن داروی اشتباه به همراه خواهر 10 ساله‌اش مسموم شده بود پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.
به گزارش ایسنا، این کودک دو ساله میکائیل نام داشت که به علت مسمومیت دارویی همراه با خواهر 10 سال‌هاش به یکی از مراکز درمانی مشهد منتقل شده بود متاسفانه تلاش پزشکان با توجه به مراقبت‌های ویژه موثر نبود و پسر خردسال جان خود را از دست داد. ماموران کلانتری شهرک ناجا بلافاصله در محل حاضر شدند، تحقیقات اولیه پلیس براساس اظهارات مادر جوان این دو کودک حاکی از آن بود که آن‌ها دچار سرماخوردگی شده و مادر شربت اشتباهی را به عنوان داروی سرماخوردگی به دو فرزند خود خورانده که سبب مسمومیت و در نهایت مرگ پسر خردسال شده است. جسد با دستور مقام قضائی به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات پرونده در حالی ادامه دارد که حال دخترک 10 ساله رضایت‌بخش اعلام شده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام