کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 23 فروردین 1400   Monday 12 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 03 تیر 1394

صفحه خبر: فرهنگی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در نشست اخیرا با وزیر کشور توافق شد که شیوه نامه‌ای میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نیروی انتظامی برای مشخص و شفاف شدن چارچوب برگزاری کنسرت‌ها و وظایف دستگاه‌ها امضا شود. به گزارش خانه ملت، علی جنتی از برگزاری نشست مشترک با عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور برای تعیین تکلیف موضوع برگزاری کنسرت خبر داد و گفت: در این نشست توافق شد که شیوه نامه‌ای میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نیروی انتظامی برای مشخص و شفاف شدن چارچوب کار و وظایف و مسئولیت‌های دستگاه‌ها امضا شود تا دیگر مشکلی برای برگزاری کنسرت‌ها پیش نیاید. وی با اعلام اینکه بر اساس قانون مجوز برگزاری کنسرت‌ها باید از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شود، افزود: در دولت گذشته آیین‌نامه‌ای به تصویب رسیده بود که بر اساس آن به نیروی انتظامی اجازه می‌داد که اداره اماکن در برخی موارد دخالت کند منتها در نشست اخیر مقرر شد برای رفع مشکلات پیرامون برگزاری کنسرت‌ها، هماهنگی‌های
لازم در این رابطه هم انجام شود. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: بر اساس قانون، متولی اصلی صدور مجوز جهت برگزاری کنسرت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، از این‌رو باید تمهیداتی اندیشیده شود تا تصمیم‌گیری درباره این حوزه از سوی وزارت فرهنگ انجام شود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام