کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 29 دی 1399   Monday 18 January 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 21 اسفند 1395

صفحه خبر: سیاسی

محمدرضا عارف رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در پنجمین کنگره انجمن اسلامی‌معلمان، در بخشی از سخنان خود به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در سال آینده اشاره کرد و گفت: ما در عمل نشان داده‌ایم که منافع ملی را بر منافع گروهی ترجیح می‌دهیم و در این راه مبنا را عقل و خرد گذاشتیم.
او با تاکید بر اینکه تشکیل شورای عالی سیاست‌گذاری نشان دهنده عقلانیت بود، اظهار کرد: تشکل‌های کوچک سیاسی حاضر نیستند زیر یک چتر کار کنند اما جریان اصلاحات ظرفیت خود را نشان داد و نتیجه آن در اسفند ۹۴ و در دو انتخابات مهم دیده شد. این گام دوم را باید در گام سوم محکم‌تر برداریم.
او به اهمیت انتخابات شوراها اشاره کرد و گفت: این انتخابات از لحاظ جایگاه مردم در شوراها برای ما مهم است. از سوی دیگر تشکیل شوراها دستاورد دولت اصلاحات بوده و باید سعی کرد با انتخابات چهره‌های درد آشنا، جایگاه شوراها را ارتقا داد. رئیس شورای عالی سیاست‌‌گذاری اصلاح‌طلبان تاکید کرد: انتخابات ریاست جمهوری هم برای ما مهم است و ما باید مسیر سال ۹۲ را ادامه دهیم. می‌دانیم دولت برآمده از حماسه ۹۲ با چه مشکلاتی روبه رو بود بنابراین با نگاه به دستاوردهای قبلی کمک کنید این مسیر ادامه پیدا کند.
به گزارش ایلنا، عارف گفت: در شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، هم در بحث شوراها و هم ریاست جمهوری بحث‌های مفصل داشتیم. راهبردهای ما در مورد انتخابات شوراها نهایی شده و در جلسه هفته بعد اعلام خواهد شد. قرار است سیاست‌گذاری متمرکز و اجرا غیرمتمرکز باشد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام