کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 17 اردیبهشت 1400   Friday 7 May 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 بهمن 1395

صفحه خبر: صفحه آخر

سه شنبه 28 مهر 1360:
بعد از نماز صبح و خواندن گزارش ها ، به جلسه کمیسیون آیین نامه رفتم. مواد مربوط به شور دوم مطرح بود ، پیشرفت داشتیم. ساعت ده به دفترم رفتم. آقای مرتضی فهیم کرمانی آمد و از وضع زندان اوین گفت. از شلوغی و بی نظمی و بعضی از خشونت های بی جا ناراحت بود و چاره جویی می کرد. راهنمایی هایی در جهت توسعه رفاه زندانیان کردم.قرار شد تعقیب کنند.
از جبهه جنوب ، کسی آمد و مدعی بود گلوله های آر پی جی 7 که از کره شمالی آمده ، اثر خوبی ندارد. قرار شد تحقیق کنم. ساعت یازده ، جلسه غیررسمی غیرعلنی برای مشاوره درباره نخست وزیر داشتیم. مخالفان و موافقان صحبت کردند. فکر می کنم آرای مخالف زیاد باشد، ولی احتمال تصویب زیادتر است.
آقای محمد یزدی در مخالفت ، صحبت موثری کرد. ممکن است در کم شدن آرا اثر داشته باشد. من هم در موافقت صحبت کردم.بعد از ظهر ، آقای عبدالمجید معادیخواه وزیر ارشاد آمد و راجع به طرحی که برای هماهنگ کردن تبلیغات داشت ، صحبت کرد. می خواهند تمام ارگان های تبلیغی را یکنواخت کنند. راجع به هتل ها و سایر کارهای ارشاد هم گزارش هایی داد. عصر ، آقای مهندس غرضی که از سفر لیبی و الجزایر و سوریه برگشته بود ،آمد. توسط حافظ اسد رئیس جمهور سوریه ، پیامی به سعودی فرستاده که با توسعه صدور نفت ارزان ، باعث خسارت کشورهای دیگر نشوند. در گرفتن
وام از لیبی و الجزایر موفق نبوده. لیبی گفته است که خودش فقط چهل هزار بشکه نفت در روز صادر می کند؛ قابل قبول نیست. الجزایر هم جواب روشن نداده. اول شب ، فیلمی در رابطه با همکاری سپاه و ارتش در جنگ دیدم . سپس به منزل آمدم.شب احمدآقا به خانه آمد و درباره مسائل جاری ، منجمله نخست وزیر بحث کردیم. با نظامی ها درباره جنگ تماس گرفتم، خبر مهمی نداشتند.
ادامه دارد...


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام