کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 04 آذر 1399   Tuesday 24 November 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 بهمن 1395

صفحه خبر: صفحه آخر

سه شنبه 28 مهر 1360:
بعد از نماز صبح و خواندن گزارش ها ، به جلسه کمیسیون آیین نامه رفتم. مواد مربوط به شور دوم مطرح بود ، پیشرفت داشتیم. ساعت ده به دفترم رفتم. آقای مرتضی فهیم کرمانی آمد و از وضع زندان اوین گفت. از شلوغی و بی نظمی و بعضی از خشونت های بی جا ناراحت بود و چاره جویی می کرد. راهنمایی هایی در جهت توسعه رفاه زندانیان کردم.قرار شد تعقیب کنند.
از جبهه جنوب ، کسی آمد و مدعی بود گلوله های آر پی جی 7 که از کره شمالی آمده ، اثر خوبی ندارد. قرار شد تحقیق کنم. ساعت یازده ، جلسه غیررسمی غیرعلنی برای مشاوره درباره نخست وزیر داشتیم. مخالفان و موافقان صحبت کردند. فکر می کنم آرای مخالف زیاد باشد، ولی احتمال تصویب زیادتر است.
آقای محمد یزدی در مخالفت ، صحبت موثری کرد. ممکن است در کم شدن آرا اثر داشته باشد. من هم در موافقت صحبت کردم.بعد از ظهر ، آقای عبدالمجید معادیخواه وزیر ارشاد آمد و راجع به طرحی که برای هماهنگ کردن تبلیغات داشت ، صحبت کرد. می خواهند تمام ارگان های تبلیغی را یکنواخت کنند. راجع به هتل ها و سایر کارهای ارشاد هم گزارش هایی داد. عصر ، آقای مهندس غرضی که از سفر لیبی و الجزایر و سوریه برگشته بود ،آمد. توسط حافظ اسد رئیس جمهور سوریه ، پیامی به سعودی فرستاده که با توسعه صدور نفت ارزان ، باعث خسارت کشورهای دیگر نشوند. در گرفتن
وام از لیبی و الجزایر موفق نبوده. لیبی گفته است که خودش فقط چهل هزار بشکه نفت در روز صادر می کند؛ قابل قبول نیست. الجزایر هم جواب روشن نداده. اول شب ، فیلمی در رابطه با همکاری سپاه و ارتش در جنگ دیدم . سپس به منزل آمدم.شب احمدآقا به خانه آمد و درباره مسائل جاری ، منجمله نخست وزیر بحث کردیم. با نظامی ها درباره جنگ تماس گرفتم، خبر مهمی نداشتند.
ادامه دارد...


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام