کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 18 اسفند 1399   Monday 8 March 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 11 بهمن 1395

صفحه خبر: اجتماعی

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران با بیان اینکه گستردگی آسیب های اجتماعی به سمت کودکانه شدن درحال تغییر مسیر است؛ گفت: باید خانواده ها را در مقابله با این آسیب ها بازتوان کنیم.
به گزارش ایرنا 'سید حسن موسوی چلک' افزود: امروز به جایی رسیده ایم که دیگر آسیب های اجتماعی را در کشور پنهان نمی کنند و این تعمدی نیست. مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بهزیستی با تشریح وضعیت آسیب های اجتماعی در کشور خاطر‌نشان کرد: خوشحال نیستیم که وضعیت آسیب ها اینگونه است اما از اینکه نگاه به آنها در حال تقویت است ابزار خرسندی می کنیم. موسوی چلک با بیان اینکه سیاستگذاری و برنامه ریزی های کشور باید از حاشیه به متن ورود پیدا کند اظهار داشت: هنوز به این باور نرسیده ایم که نگاه غیر سیاسی و امنیتی به آسیب‌های اجتماعی داشته باشیم. وی به ارتباط آسیب های اجتماعی و جرائم اشاره کرد و گفت: راهی جز این نیست که با توجه به این حوزه از بروز آسیب های اجتماعی در فرد و خانواده پیشگیری کنیم. رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران با بیان اینکه نظام رصد آسیبهای اجتماعی باید به بهزیستی واگذار شود اظهار داشت: هیچ سازمانی به اندازه بهزیستی در سطوح مختلف پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت ندارد. نشست منطقه ای کارشناسان مسئول دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی و مسئولان فنی مراکز غیردولتی بهزیستی با حضور 40 نفر از این کارشناسان با موضوع خانه امن در یزد آغاز شده و دو روز ادامه دارد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام