کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 17 اردیبهشت 1400   Friday 7 May 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 خرداد 1394

صفحه خبر: ورزشی

ابهام برای حضور در المپیک!
شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در پی اتفاقات پیش آمده در رقابتهای انتخابی وزن ۵۹ کیلوگرم صبح جمعه با حضور تمامی اعضا در مشهد تشکیل جلسه داد. یکی از تصمیمات آنها کنار گذاشتن حمید سوریان بود. به گزارش مهر، اعضای شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی پس از اینکه رقابتهای انتخابی وزن ۵۹ کیلوگرم با غیبت حمید سوریان برگزار شد،‌ تشکیل جلسه دادند و تصمیمات تازه ای در این خصوص اتخاذ کردند.بر این اساس شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی پس از بررسی دقیق وضعیت و شرایط وزن ۵۹ کیلوگرم،‌تصمیمات را در چهار بند به شرح زیر اعلام کرد:
۱- ضوابط و مقررات مندرج در فرآیند انتخاب تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در تمامی اوزان مبنای انتخاب اعضای تیم ملی در سال ۲۰۱۵ در رقابتهای جهانی لاس وگاس آمریکا خواهد بود.
۲- شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی به منظور حمایت از توانمندی‌های فنی حمید سوریان قهرمان ارزنده کشتی کشور و حفظ قهرمان مذکور پیشنهاد می کند کادر فنی تیم ملی ضمن دعوت از وی برای تمامی اردوهای مقدماتی و تدارکاتی سال جاری، از سوریان به عنوان عضو همراه در رقابتهای جهانی دعوت داشته باشد.
۳- مقرر شد در صورتی که نفر منتخب تیم ملی کشتی فرنگی ایران در رقابتهای جهانی سال ۲۰۱۵ موفق به کسب سهمیه و مجوز حضور در رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ نشد، در صورت تمایل حمید سوریان، اولویت کشتی گیر منتخب برای کسب مجوز از رقابتهای گزینشی المپیک باشد.
۴- در صورت کسب سهمیه از سوی کشتی گیر منتخب وزن ۵۹ کیلوگرم در رقابتهای جهانی، حمید سوریان بدون حضور در رقابتهای قهرمانی کشور و مسابقات عمومی کشور (اوپن) مجوز حضور در رقابتهای نهایی انتخابی تیم ملی که با یک الگو و بنا بر ضوابط شورای فنی تیم های ملی کشور برگزار خواهد شد را دارد.
بدین ترتیب حمید سوریان فرصت حضور در رقابتهای جهانی 2015 آمریکا را از دست داد تا حضورش در بازیهای المپیک 2016 ریو نیز در هاله ای از ابهام قرار گیرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام