کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 30 خرداد 1400   Sunday 20 June 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 دی 1395

صفحه خبر: سیاسی

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی صبح روز گذشته جلسه فوق‌العاده‌ای تشکیل داد و به بررسی مهمترین مسائل سیاسی و امنیتی داخلی و خارجی پرداخت.
در این جلسه کلیه اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حضور داشتند که قرار بر این شد با توجه به قرار گرفتن برنامه ششم توسعه در دستور کار مجلس و احتمالاً بلافاصله قرار گرفتن بودجه 96 در دستور کار مجلس و عدم امکان برگزاری جلسات کمیسیون طبق روال عادی، این کمسیون در جلسات ویژه و فوق العاده‌ای موضوعات مربوطه را بررسی و پیگیری کند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پایان گفت:‌ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به اتفاق آرا تصمیم‌گیری کرد که این جلسه نقطه پایانی بر کلیه مسائل اخیر کمیسیون محسوب شود و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اتحاد و اقتدار کامل به وظایف قانونی‌اش عمل نمایند.
به گزارش ایسنا، حدود دو هفته قبل کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی جلسه‌ای با وزیر امور خارجه داشت که بعد از این جلسه کریمی قدوسی سخنان محرمانه وزیر امور خارجه را به صورت گزینشی منتشر کرد. موضوعی که باعث واکنش بسیاری از اعضای این کمیسیون در رد اقدام کریمی قدوسی و حتی انتشار بیانیه‌ای از سوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شد.
وزارت امور خارجه نیز در دو بیانیه و یک اظهار نظر رسمی از سوی سخنگوی این وزارتخانه تمامی ادعاهای کریمی قدوسی را تکذب کرد. این اتفاقات باعث بروز حواشی در کار کمیسیون امنیت ملی و حتی اختلافات داخلی شد که با توجه به صحبت‌های نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مبنی بر اینکه جلسه امروز نقطه پایانی بر حواشی اخیر است، به نظر می‌رسد کمیسیون در جلسه فوق‌العاده
به دنبال برطرف کردن این اختلافات و برگشت کار کمیسیون به روال عادی است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام